Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Sjajno otvaranje godine! Bas bi bilo steta da nije osvojio ovaj turnir uz toliko podrske i ljubavi sa tribina. Plus je ekstra simpa turnir sa onom tarabom ogradjenom VIP lozom gde se opusteno pijucka pivo 🤩

Da ne pricam o aboridzinskom poglavici koji je isterivao negativnu energiju dok je ambulantno vozilo probijalo zvucni zid, a Novak se suzdrzano topio od srece 🥰

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da je Djere servirao za pobedu u drugom setu.
Finis treceg seta..smehotres od obojice tenisera. Bukvalno se nije znalo ko je gori,ali je Djere nekako uspeo u tome..preterano je jednodimenzionalan igrac i to veoma dolazi do izrazaja na ovakvim podlogama..

Link to comment
Share on other sites

Quote

The Auckland triumph, which lifted him 25 spots to No. 42 in the Pepperstone ATP Live Rankings this week, is just the second outdoor hard court triumph of his career (Doha 2013). It is the 16th title of his decorated career.

Evo sad gledam, stvarno je sve sa 250-ica. Inače i dalje me žulja kad god pročitam ovo Pepperstone ATP rankings, vuče mi na Pepsi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Raonic se spominjao kao potencijalni povratnik,ali je u medjuvremenu posato suvlasnik..e,sad..ne mogu da se setim tacno cega :classic_biggrin: U pitanju je neka teniska instanca u Kanadi u cijem su vlasnistvu teniski tereni u Kanadi..teniska infrastruktura..ili je ona zaduzena za odrzavanje..tako nesto. Treba proguglati. :classic_biggrin:

Gledao sam malo mec Medvedeva i Fokine.
Imam utisak da je konkurencija pronasla nacin da frustrira,pa i da pobedjuje Medvedeva (iako je Spanac izgubio nakon preokreta). Cini mi se da ce cak i teniseri sa slabijim servisom cesce da koriste servis-volej igru protiv njega. Imajuci u vidu cinjenicu koliko daleko stoji na reternu,to je taktika koja ima smisla i moze dosta da donese. Bez obzira sto je Danil dosta brz igrac i sto ima zaista veliki dohvat reketom,vrlo tesko moze da stigne napred nakon dobre servis/volej kombinacije.

Onda sam kasnije gledao i Lajovica protiv Baeza.
Tacnije,samo do kraja prvog seta kada sam vec "kapitulirao" pred snom..pojma nemam kako je okrenuo mec? Vidim da je Baez cak i servirao za pobedu..

Veceras Djere protiv Alkarasa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...