Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Meni se čini da ih sudi jako malo, čak je bila jedno vreme priča da neće više suditi slemove jer ima ugovor samo s ATP-om a ne i sa ITF-om što je meni besmisleno, a posle je ipak bio na Vimbldonu... ali se ne mogu setiti kad sam ga poslednji put videla da sudi na slemu van Vimbldona, doduše koliko tenisa gledam sve mi se izmeša pa više i ne znam. U svakom slučaju ne pamtim kad je sudio neko finale slema.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I meni se cini, sad sam procitala da planiraju da prefarbaju ponovo terene, a ne zna se da li je problem nastao zbog lose pripremljenih terena ili zbog vremena. Kakvo je to vreme bilo pa da ovako unisti terene, to mi bas i nije jasno...

Link to comment
Share on other sites

Da l' je realno ovo :krstipd4: sad kad imaju top tenisera na gomile, brzo su zaboravili ovih par bez kojih se jedno vreme ne bi ni čulo za Italiju u singlu. Pa i da je tražio WC za masters u Rimu, trebalo je da mu daju, da ne pominjem da su mu mogli organizovati i neku lepu oproštajnu ceremoniju.

Jedino ako ga je Federacija iz nekih razloga uzela na zub. Doduše nije kao da ti njihovi funkcioneri imaju neki kredibilitet svakako.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa ne možeš da ne računaš fudbal, to je alfa i omega :classic_biggrin: vrlo im je važna i formula, moto trke i biciklizam. Dok nisu imali toliko top tenisera, nervirala sam se kad god uzmem neki sportski list i moram da tražim teniske rezultate u nekom ćošku, uglavnom samo za Italijane, ali zato biciklizam i moto trke na po 5 strana.

 

I da ne upropastimo temu skroz, da dodam da je Kecmanović pobedio u Napulju danas.

Link to comment
Share on other sites

Pa kontam da i jesu otišli, samo ne na vreme :ajme:

Nikad mi se nije desilo da zakasnim da se odjavim u hotelu, ali sad kad ovo vidim dodatno ću pripaziti :classic_ninja:

 

Edit: sad čitam da su im po drugi put promenili hotel i nisu ih obavestili na vreme :ajme:

Još bolje je što ovaj kaže da je samo jednom čuo da se to dosad desilo i to na čelendžeru gde je organizator ovaj isti :default_sofa:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

On 10/16/2022 at 10:20 PM, alcesta said:

Da l' je realno ovo :krstipd4: sad kad imaju top tenisera na gomile, brzo su zaboravili ovih par bez kojih se jedno vreme ne bi ni čulo za Italiju u singlu. Pa i da je tražio WC za masters u Rimu, trebalo je da mu daju, da ne pominjem da su mu mogli organizovati i neku lepu oproštajnu ceremoniju.

Jedino ako ga je Federacija iz nekih razloga uzela na zub. Doduše nije kao da ti njihovi funkcioneri imaju neki kredibilitet svakako.

 


Čak i da je ovo potonje u pitanju - nema opravdanja. Zaista katastrofalan odnos prema igraču kojeg su onomad talijanski navijači, u nedostatku boljeg, prozvali na jednom transparentu u DC-u, “Seppi - il nostro Federer”.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...