Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Gledao sam danas ceo dan 1/4 finala u Beču. Nekoliko stvari:

- Rusi su bili 40% publike i svi su mislili da sam i ja 😄

- Dimitrov je bog tenisa, mislim i na TVu se veoma lako vidi koliko se gubi često ali uživo je neverovatno. Bukvalno mogu da provalim jel će da izgubi ili dobije poen po pristupu pre poena

- Borna i Siner su dobijali ceo meč instrukcije jako očigledno. Mislim i ostalima treneri često mašu nešto ali ovo je par puta bukvalno bila priča. Gledao sam sigurno 5-6 dana tenisa (250/500 turniri) tokom godina ali ovo mi je nešto danas baš zapalo za oko

- Kako Šapovalov nije pobedio 61 60 pojma nemam

- Kretanje Medvedeva izgleda 3 puta gore uživo. Neke udarce kad izvede izgleda kao da će sve zglobove da polomi. Ja bukvalno ne razumem tu tehniku i želeo bih da mi neko objasni kako je ono održivo na duge staze

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Blago tebi :classic_sad:

1 hour ago, Nicklord said:

- Borna i Siner su dobijali ceo meč instrukcije jako očigledno. Mislim i ostalima treneri često mašu nešto ali ovo je par puta bukvalno bila priča. Gledao sam sigurno 5-6 dana tenisa (250/500 turniri) tokom godina ali ovo mi je nešto danas baš zapalo za oko

Nema više veze, sad je dozvoljeno :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

Feliks osvojio i 3. titulu u 3 nedelje :thumbsup:

Posle pocetnih 0-8, sad je osvojio 4 titule u 5 finala, a ove nedelje nije izgubio servis, najvise problema imao u prvom mecu protiv Hueslera.

Samo da ga Mek više ne hvali i biće to OK :classic_cool:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...