Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Neprepoznatljiv Novak danas. Kao da nema bas jasnu strategiju kako protiv svevracajuceg Medvedeva. Vidljivo da odbija da se upusta u fizicki zahtevne dugacke poene protiv ovakvog protivnika, a sa druge strane ni servis a ni ofanziva ne radi danas kako treba. Plus ovaj resio da servira kao Sampras. Bice ovo brzo I bolno. 

Edited by Elias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Digla sam ruke od pokušaja da vidim nešto u drugom setu, protok mi je katastrofa, koji god strim da probam koči non stop. Srećom ne propuštam ko zna šta. 

Poraz negde mora da se desi a ovo je možda i najbezbolnije mesto. Dobra stvar je što je Medvedev očigledno blizu svoje top forme, a Novak je od svoje podaleko, tako da nije da mora da izmišlja toplu vodu kad se idući put sretnu, samo da počne od smanjivanja broja UE.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Isuvise je ovo gresaka za mec protiv (vrlo dobrog) Medvedeva. Nisam gledao statistiku,ali previse je gresio..ne moze tako protiv Danila koji je u jako dobrom izdanju. Plus, ruski igrac je uzeo nekoliko spektakularnih,bitnih poena..Novak mozda nijedan takav..

 

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan solidan/uspesan turnir za Fricka, mada je mogao do kraja, ali dobro, uzeo je danak i osvajanje DelRay bitcha (koji svaki posten Amer u usponu-teniser mora da osvoji) i umor.

Pobeda nad Izijem u 3 seta, rutiniranje Shape i Tife (ozbiljne pobede) i nazalost propustio je 2ML protiv Tomise, i imao je i brejk u 3S. DeMinaur je osvojio turnir, sve cestitke, meni je glavni utisak kako je njega Djokovic zgazio na AO.

 

@Helena Eto Frickica u top5, hehe 😛 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milutinov Tata said:

Otkad je @Drug Crni prozvao Medvedeva na startu u Roterdamu, ovaj se razgoropadio. Sad ocekujem da ga proglasi za prvog favorita u IV da razbije kletvu :classic_biggrin:

 

Medvedev je uglavnom los na ovim mastersima, posebno IW, tu nema nijedan zapazen rezultat, tako da ne znam koja prognoza bi bila jinx :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milutinov Tata said:

Otkad je @Drug Crni prozvao Medvedeva na startu u Roterdamu, ovaj se razgoropadio. Sad ocekujem da ga proglasi za prvog favorita u IV da razbije kletvu :classic_biggrin:

Da,da..jesi video ti to? :classic_biggrin: Zasto samo Mek,Grof i alcesta da budu kraljevi i kraljica jynxa? :lol_2:
Mada..ja sam u tom postu ponudio i "resenje" za njegovu igru,al' nema ko da procita :whistling:

Stvarno..i sam sam se setio tog posta vec nekoliko puta i pomislio isto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/5/2023 at 4:21 PM, delgado said:

Jos jedan solidan/uspesan turnir za Fricka, mada je mogao do kraja, ali dobro, uzeo je danak i osvajanje DelRay bitcha (koji svaki posten Amer u usponu-teniser mora da osvoji) i umor.

Pobeda nad Izijem u 3 seta, rutiniranje Shape i Tife (ozbiljne pobede) i nazalost propustio je 2ML protiv Tomise, i imao je i brejk u 3S. DeMinaur je osvojio turnir, sve cestitke, meni je glavni utisak kako je njega Djokovic zgazio na AO.

 

@Helena Eto Frickica u top5, hehe 😛 

Joj, pobedio ga Pol...

Ništa ja nisam promenila mišljenje o njemu, ne zanima me, ne zanima čak ni Amerikance, nego eto, pominju ga jer nisu imali jako dugo nikog pa daj šta daš...i  dalje je samo S/F i to je to.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...