Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

4 hours ago, zoran59 said:

 

Nagadjam da se desilo pod kraj drugog seta i da je Medvedev mislio da mozda moze da ga izvuce i dobije mec. A kade je u TB izgubio, predao je znajuci da ne moze da izvuce jos jedan citav set.

Izjavio je da je verovatno mogao da odigra jos jedan set ali da bi mu u tom slucaju trebali meseci da se oporavi a ovako misli da ce se brzo oporaviti. I rekao je da bi u slucaju i da dobije treci set odustao od finala

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva bekhend paralela pred kraj!

 

Klub 90!!!

 

Ispred njega su Nadal za dve titule i Lendl za četiri. Deluje da će obojica Lendla lagano preskočiti. Možda do kraja karijere stignu i Feda, Konors je ipak daleko, za to je potrebno da se igra i u četrdesetim.

 

Dobio je dva TOP10 igrača na ovom turniru, što je ozbiljna uvertira pred Pariz i Torino koji se takođe organizuju u dvoranskim uslovima. Odmoran, svež neigranjem američkih turnira, spreman je i to da pokori!

 

 

Edited by Dracarys
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Samo da cestitam Fricku titulu u Tokiju, prvu ATP 500 i ukupno 4. u karijeri (3. ove godine) i ulazak u top10, osmo mesto.

Secam se kako sam jos odavno pricao kako ce Fricko u top10, a mislim da je Helena bila u fazonu tesko ;D

 

  Sada je samo 25 bodova ispred Alijasima na tom 7. mestu koje vodi u Torino. Zanimljivo kako je Fricko malo bodova sakupio sa GS -> 1/8 Australije, 2. kolo RG-a, 1. kolo US Opena (tezak fail) i 1/4 Wimbledona gde mu nisu uracunati 360 poena..  Indian Wells i Tokio doneli su mu vise od pola bodove koje je sakupio ove sezone. Alijasim igra ove nedelje Spaniju, Fricko ce igrati Stokholm, tako da ce biti velika borba za F8, tu je i Rublev nesto ispred, Zverev ne znam kad se vracati uopste, Hurkac.. Bilo bi zaista divno i sezona iz snova ako bi Fricko otisao i na zavrsni...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne bih se bas slozio da je Fricko klasican S+FH igrac iako mu to jesu najjaca oruzja, ima solidnu stabilnost na BH i salje duge loptice u razmenama, a moze i da napadne njim. Pritom je prilicno brz, svasta moze da stigne i izvuce i ima dobar osecaj za lob, ima tu i solidne defanzive... Ali dobro, vreme ce pokazati. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

E da znas kad sam video tag od tebe da sam pomislio odmah da je Fricko out sto se tice Stokholma, hvala na apdejtu

Pretpostavio da se ovo moze desiti, posebno sto je Fricko imao vec nekoliko predaja/povlacenja u posledje vreme -> Evansu u Vasingtonu i ovo povlacenje zbog korone u Seulu kada je predao pre meca McDonaldu. Bio je ovo zahtevan turnir i iako je imao jedan mec manje zbog povlacenja Kirgiosa, 3 meca je igrao u 3 seta i finale u 2 tajbrejka. 

  Gledam sad zreb na ovom turniru gde igra Felix, Mateo je drugi nosilac, a tu je i Bruksbisa u Felixovoj polovini da pomogne sunarodniku 😛 

 Mada kakav je Felix lik, ne bi me cudilo ni da ga ovaj Otte dobije. Lik je nepredvidiv do bola..

Link to comment
Share on other sites

Da, Hurkac je mnogo stabilniji, redje gubi od igraca od kojih ne bi smeo da gubi, za razliku od Feliksa koji igra od sjaja do ocaja, dobije Djokovica pa onda izgubi od Aguta koji je ove godine daleko od onog pravog Aguta.

Ali sto se tice ovih turnira, tu sad treba i videti sta oni moraju da urade da bi im se uopste racunali poeni, mozda im tek finale nesto znaci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Boxy said:

Toeto, pokusala sam da nadjem ali nisam uspela :classic_biggrin:


I meni je trebalo dosta da nađem 😁

 

7 minutes ago, alcesta said:

Obožavam tog čoveka :classic_biggrin: šteta što ga nema više na slemovima.

 

Misliš više kao češće (šteta što ga nema češće)? Nije valjda da sam nešto propustio pa ga nema uopće na slemovima?

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim da sam se nespretno izrazio pa me se može pogrešno protumačiti. Moje pitanje je - sudi li Lahyani (uopće) GS mečeve? Ili ih sudi, ali premalo/trebao bi više? Jer razmišljao sam nešto, ne mogu se baš sjetiti da sam ga vidio negdje na GS u zadnje vrijeme, možda nisam dovoljno obraćao pažnju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...