Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

10 hours ago, DJORDJE said:

Sto bi se reklo slika sto reci. Po nekim verzijama njene biografije , tim se poslom bavila samo tokom studija, a u tvom slanku stoji:

Jel' shvatas sada koliko je prica BS?

 

I tako osam godina, konobarise, volontira i ceka sansu? Ti to ozbiljno?

Nego Bane je pukim slucajem pokrenuo  jos jedno pitanje. Kako je ona vracala studentske kredite sa svim tim volontiranjem?:s_d:

 

Mozda je zato konobarisala, da vraca zajam... elem, vecinu studenskih zajmova pocnes da vracas tek posle 6 meseci kada se zaposlis... 

 

Postoji druga stvar, a to je da uspes da se umilis masi, sto ona jeste uspela. Kongresmena 500 i nesto, a samo o njoj pricaju. Ista prica kao i Tramp, da moze da prica sta hoce, imace podrsku u nekom delu glasaca. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, mrd said:

Niko nije rekao da je histerija kad se neko smeje DT, vec kad zapeni u ocajnickom objasnjavanju da je belo, belo. 🙂

 

On siroma objasnjava ustvari da je crno belo i misle da su svi daltonisti... Evo, poslednjih dana ubedjuje Ameriku da nije lose prihvatiti informaciju ako se nudi na tacni 😄

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Baby said:

 

Mozda je zato konobarisala, da vraca zajam... elem, vecinu studenskih zajmova pocnes da vracas tek posle 6 meseci kada se zaposlis... 

 

Postoji druga stvar, a to je da uspes da se umilis masi, sto ona jeste uspela. Kongresmena 500 i nesto, a samo o njoj pricaju. Ista prica kao i Tramp, da moze da prica sta hoce, imace podrsku u nekom delu glasaca. 

 

 

Bane nista ne prica slucajno - sve je promisljeno! Zato sto nije ni radila u struci - nego volonterisala- nije ni vratila kredit! Jos se ceka da vrati kredu!!???!? 

Link to comment
Share on other sites

 
Pa dobro, videce ljudi da je prevara i sledece godine ce svi glasati za demokratskog kandidata, pocistice Trumpa kao vepra, osvojice 90% glasova, ko god da bude, najverovatnije Biden, ipak je on legenda Hussein Obamina desna ruka.


Neće ništa videti. Progledali bi još posle izjave da i da ubije nekoga na 5. Aveniji da bi opet imao istu podršku.
Politika je u Americi očigledno estradizovana do te mere da razni socijalisti i rasisti vode glavnu bitku za Belu kuću.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darth Bane said:

Bane nista ne prica slucajno - sve je promisljeno! Zato sto nije ni radila u struci - nego volonterisala- nije ni vratila kredit! Jos se ceka da vrati kredu!!???!? 

 

Odakle ja znam, samo mogu da pretpostavim, morao bi to nju da pitas. Konobarisanje nadjes u roku od odmah i zaradjujes duplo vise nego u kancelariji, pogotovo kao pocetnik... eto, mogu da pretpostavim. I kako sada odjednom volonterisala da vrati kredit? Ako vec ne pricas slucajno, onda bar pokupi neku informaciju. Ne mora studentski kredit da vraca dogod ne nadje posao i radi ga 6 meseci, onda krene da vraca kredit, nije to kredit za stan i auto... 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Vrlo duhovito.. O Severnoj Koreji ne mogu da pišem jer jako malo informacija odatle i dolazi uopšte zbog izolovanosti ali bar svi možemo da vidimo kako se živi na Kubi... Njihova socijalna i zdravstvena zaštita je daleko iznad američke gde samo bogati mogu da se leče dok sirotinja umire u mukama od bolesti i gojaznosti.

Ne preti njima opasnost od toga. :wink2: 

A nije losa ta juzno americka medicina, pogotovo u poslednje vreme. Sve uspesnije lece izliv komunizma u mozak. Ali ima jos pacijenata koji su vec u poodmakloj fazi

Link to comment
Share on other sites

  • A sad locked this topic

Otvaramo topik. Nista nismo brisali, iako je komotno moglo da se obrise nekoliko strana jer one nisu nista drugo do besmisleno trolovanje, neka ostane kao primer onoga sta se nece tolerisati.

 

Izbegavajte trolovanje, uvrede i licne kvalifikacije, prestupi ce biti sankcionisani. Ne odgovarajte na trolovanje i uvrede vec sacekajte da moderacija to resi.

 

@Jonnhy Clash je dobio sansu da se pokaze na novom forumu, medjutim nije je iskoristio. Ipak, dobice jos jednu sansu, ali bice u rezimu MOPa dok moderacija ne proceni da ponovo treba da dobije sansu da bez ogranicenja ucestvuje u diskusijama. Nadamo se da ce se to desiti brzo, od njega zavisi. 

Edited by A sad
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • A sad unlocked this topic
Otvaramo topik. Nista nismo brisali, iako je komotno moglo da se obrise nekoliko strana jer one nisu nista drugo do besmisleno trolovanje, neka ostane kao primer onoga sta se nece tolerisati.
 
Izbegavajte trolovanje, uvrede i licne kvalifikacije, prestupi ce biti sankcionisani. Ne odgovarajte na trolovanje i uvrede vec sacekajte da moderacija to resi.
 
[mention=775]Jonnhy Clash[/mention] je dobio sansu da se pokaze na novom forumu, medjutim nije je iskoristio. Ipak, dobice jos jednu sansu, ali bice u rezimu MOPa dok moderacija ne proceni da ponovo treba da dobije sansu da bez ogranicenja ucestvuje u diskusijama. Nadamo se da ce se to desiti brzo, od njega zavisi. 
Hvala

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2019 at 7:27 AM, Baby said:

 

On siroma objasnjava ustvari da je crno belo i misle da su svi daltonisti... Evo, poslednjih dana ubedjuje Ameriku da nije lose prihvatiti informaciju ako se nudi na tacni 😄

Ja sam govorio o 4umasima, a ne o DT. Niti je AOC, niti je DT na 4umu. Da predlozim da komentarisemo, sa manje citanja izmedju redova, a vise upita za razjasnjenjem. Spreman sam da obrazlozim svaki post vise puta.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mrd said:

Ja sam govorio o 4umasima, a ne o DT. Niti je AOC, niti je DT na 4umu. Da predlozim da komentarisemo, sa manje citanja izmedju redova, a vise upita za razjasnjenjem. Spreman sam da obrazlozim svaki post vise puta.

 

Ok, ja sam povezala sa DT, na temi o Americi, ne o forumasima 😉

Link to comment
Share on other sites

On 6/15/2019 at 9:23 AM, Baby said:

 

Mozda je zato konobarisala, da vraca zajam... elem, vecinu studenskih zajmova pocnes da vracas tek posle 6 meseci kada se zaposlis... 

Sto je vrlo slobodno tumacenje "grace period". Vecina studentskih kredita dospeva sest meseci nakon prestanka studija, a u njenom slucaju je taj grace period izgleda bio osam godina. No dobro, ona i ne prica previse o svojim studetskim kreditima, posto je verovatno daddy's estate pokrio dobar deo, kao sto je i slucaj sa sirotinjom iz Bronxa.:s_d:

Isto kao sto je mama zbog siromastva morala da se preseli na Floridu.:roflmao:

On 6/15/2019 at 9:23 AM, Baby said:

Postoji druga stvar, a to je da uspes da se umilis masi, sto ona jeste uspela. Kongresmena 500 i nesto, a samo o njoj pricaju. Ista prica kao i Tramp, da moze da prica sta hoce, imace podrsku u nekom delu glasaca. 

Tacan broj je 435, a to nema to veze sa umiljavanjem masama, nego medijskom kampanjom koja neprekidno traje. I o Kim Kardasijan se neprestano prica , a njeno jedino dostignuce je silikonsko dupe.

Edited by DJORDJE
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

 

Tacan broj je 435, a to nema to veze sa umiljavanjem masama, nego medijskom kampanjom koja neprekidno traje. I o Kim Kardasijan se neprestano prica , a njeno jedino dostignuce je silikonsko dupe.

 

 

O ovo se slazem, ustvari sam to i mislila samo se trapavo izrazila. 

 

1 hour ago, DJORDJE said:

Sto je vrlo slobodno tumacenje "grace period". Vecina studentskih kredita dospeva sest meseci nakon prestanka studija, a u njenom slucaju je taj grace period izgleda bio osam godina. No dobro, ona i ne prica previse o svojim studetskim kreditima, posto je verovatno daddy's estate pokrio dobar deo, kao sto je i slucaj sa sirotinjom iz Bronxa.:s_d:

Isto kao sto je mama zbog siromastva morala da se preseli na Floridu.:roflmao:

 

 

 

Sta je caka sa Floridom? 

Link to comment
Share on other sites

AOC forsiraju neki centri moći (Iluminati ?), ona svojom pojavom i neinteligencijom ne bi dogurala dalje od lijepljenja plakata i mahanja zastavicama.

Ovako, prisutna je u svakoj pašteti . . .

Moguće je da za desetak godina izraste u ozbiljnog političara , što je malo vjerovatno, ili će jednostavno biti zaboravljena ko Britney Spears i Paris Hiliton.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Baby said:

Sta je caka sa Floridom? 

Mama je otisla na Floridu da bi izbegla visoke poreze na nekretnine, sto je problem koji tesko muci sirotinju.

Kao sto sam vec rekao, njena je biografija fabrikovana za potrebe kampanje

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DJORDJE said:

Mama je otisla na Floridu da bi izbegla visoke poreze na nekretnine, sto je problem koji tesko muci sirotinju.

Kao sto sam vec rekao, njena je biografija fabrikovana za potrebe kampanje

 

I sta je pogresno sto je neko otisao iz jedne drzave u drugu drzavu da bi izbegao porez koji nema u drugoj drzavi?

 

Ne razumem sta joj se prebacuje, pogotovo ne mami. To rade milioni ljudi sirom Amerike. 

 

5c30100f2ab31e599206a327-1920-2378.jpg

 

Evo i kako je placala kredit, konobarisala. Mslm, ako cete da gledate u "konju u zube," gotovo sam sigurna da baksis nije prijavljivala na taksu, pa bi mozda mogli koji krug o tome... Nemoj neko da bi spomenuo Trampovo neplacanje taksi, to je po zakonu 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Baby said:

 

I sta je pogresno sto je neko otisao iz jedne drzave u drugu drzavu da bi izbegao porez koji nema u drugoj drzavi?

 

Ne razumem sta joj se prebacuje, pogotovo ne mami. To rade milioni ljudi sirom Amerike. 

 

Prebacuje joj se lazna biografija, jer se radi o itekako dobrostojecoj porodici - ukljucujuci mamu. Sto je u stvari najvise raskrinkao brat.

Znaci isto kao i Warrenova, koja je koristila Affirmative Act lazno se predstavljajuci.

Link to comment
Share on other sites

Dodajem odvojeno, osim sto joj se prebacuje da uglavnom nema pojma o temama o kojima prica.

To sto neko dobije diplomu ne znaci da je uvek preterano inteligentan, a njenih izjava koje dokazuju da nije bas bistra .... ihahaj.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Baby said:

 

I sta je pogresno sto je neko otisao iz jedne drzave u drugu drzavu da bi izbegao porez koji nema u drugoj drzavi?

 

Ne razumem sta joj se prebacuje, pogotovo ne mami. To rade milioni ljudi sirom Amerike. 

Nista pogresno, osim sto ima laznu biografiju.To ne radi sirotinja iz Bronxa, za koju se ona prodaje.

 

7 minutes ago, Baby said:

5c30100f2ab31e599206a327-1920-2378.jpg

 

Evo i kako je placala kredit, konobarisala. Mslm, ako cete da gledate u "konju u zube," gotovo sam sigurna da baksis nije prijavljivala na taksu, pa bi mozda mogli koji krug o tome... Nemoj neko da bi spomenuo Trampovo neplacanje taksi, to je po zakonu 😄

Koja je ovo verzija biografije po redu?:classic_laugh:

Promakla ti je rupa od 5 godina, sto bi rekli oni u HR. Po ovoj verziji je radila u pubu do 2018te, po drugim verzijama je imala neko non profit mesto u Hispanic organizaciji, bila organizator bernijeve kampanje i putovala kolima po celoj Americi uljucujuci Dakotu i Flint, sto je lako ostvarivo ako ujedno i radis bilo gde?:roflmao:

 

Link to comment
Share on other sites

 

I sta je pogresno sto je neko otisao iz jedne drzave u drugu drzavu da bi izbegao porez koji nema u drugoj drzavi?

 

Ne razumem sta joj se prebacuje, pogotovo ne mami. To rade milioni ljudi sirom Amerike. 

 

5c30100f2ab31e599206a327-1920-2378.jpg

 

Evo i kako je placala kredit, konobarisala. Mslm, ako cete da gledate u "konju u zube," gotovo sam sigurna da baksis nije prijavljivala na taksu, pa bi mozda mogli koji krug o tome... Nemoj neko da bi spomenuo Trampovo neplacanje taksi, to je po zakonu [emoji1]

Evo šta meni smeta kod nje: Kad pročitam o njoj i mladim političarima, ja se setim ovog,

https://www.b92.net/eng/news/politics.php?yyyy=2008&mm=09&dd=28&nav_id=53822

 

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, DJORDJE said:

Nista pogresno, osim sto ima laznu biografiju.To ne radi sirotinja iz Bronxa, za koju se ona prodaje.

 

Koja je ovo verzija biografije po redu?:classic_laugh:

Promakla ti je rupa od 5 godina, sto bi rekli oni u HR. Po ovoj verziji je radila u pubu do 2018te, po drugim verzijama je imala neko non profit mesto u Hispanic organizaciji, bila organizator bernijeve kampanje i putovala kolima po celoj Americi uljucujuci Dakotu i Flint, sto je lako ostvarivo ako ujedno i radis bilo gde?:roflmao:

 

 

Pa vidi, ocito je samo stvar da li zeli da se zauzme kriticka strana ili prihvatanje. Nemam pojma, nisam se bavila Aleksandrijom dok se ovde nije to nametnula kao tema. Ja nemam pojma koja je njena biografija, ja ne znam ni koja je biografija mojih komsija. Jedino sto mogu da uradim je da procitam, prhvatim ili ne... 

 

Sada treba da se razradjuje kao onaj matematicki problem uh bre, koga briga, tu je gde je. 5 godina... pa ako je radila kao konobar od kada je zavrsila fakultet (ili kada joj je otac umro, sto je bilo ubrzo nakon zavrsetka fakulteta) do 2018, nusput posto je jel konobar mnogo odgovoran posao i nije mogla da izostaje, pretpostavljam da nije mogla da otputuje par puta na par dana... i zadrzi sank. 

 

Glupo je, zapeste za neku marginalnu licnost... 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Baby said:

 

Glupo je, zapeste za neku marginalnu licnost... 

 

 

I milosevic, putin, hitler su bile marginalne licnosti. erdogan je bio bozadzija, prodavao bozu na ulici. Tito masinbravar :s_d:, predsednik Srbije grobar, Maduro kondukter ……. predsednik Srbije Lilic kondukter ….:roflmao: Trebalo je to I da ostanu, ali nisu ….

Edited by Denis Jasharevic
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to [USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja
  • Lobotomija locked this topic
  • Lobotomija unlocked this topic
  • Lobotomija locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...