Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

15 minutes ago, Atreid said:

 

 

Neverovatna količina idiota na jednom mestu. Strašno je da zemlja koja je realno najmoćnija na svetu, ima "ovo" što se teško može i nazvati ljudskim bićima.

Neverovatno. 

Pitala je Angelika kada je videla Željka Mitrovića, čime nas prskaju ovde, ali iskreno kada vidim ove snimke, sa čime god nas prskali ovde, tog prskanja tamo ima u mnoooogo većim količinima i izgleda se prima na mnogo veću populaciju.

Tuga.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, melankolic said:

50.230 ljudi im umrlo do sada a oni i dalje urlaju “fake nurses”.
Kakva bagra! Fuj!

 

Pa sta on moze da prica sa 150 reci u recniku. Eno Dr. Fauci se zalio kako se Tramp pred konferencije za stampu uopste ne priprema i ne prisustvuje sastancima. Veoma naivno od njega. 

Sta ima da prisustvuje sastancima kada se i engleskim jedva sluzi, a i vec ima pripremljeno "fake news" i to u glavudzama onih kojima se obraca sasvim dobro radi vec 4 godine. Tu i tamo jos ubaci nesto "tremendously beautiful" na svoj racun, malo o nekim lekovima i hemikalijama njemu pozntim i eto brifinga...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Laki Juan said:

Neverovatna količina idiota na jednom mestu. Strašno je da zemlja koja je realno najmoćnija na svetu, ima "ovo" što se teško može i nazvati ljudskim bićima.

 

1 hour ago, Kronostime said:

Jeloustone, jebem te pospanog.:krstipd4:

 

"Anatema, anatema, voda navas, vatra navas, vulkan navas ljudi-neljudi, anatema, anatema..." :zar nije bio ovde neki smajli sa popom koji mlati kandilom?:

 

Zar ne vidite da su te lazne sestre dosle na TUDJI miting", kao oni kontramitingasi sto su kao emisari Dedinjskoga Kana protestvovali protiv Otpora ili koalicije Zajedno i slicnih "narkomana", a onda im neko od ljudi koji su dosli na regularni prostest (a ne da provociraju kao one) dobacio da su glumci i laznjaci? E pa zaista, ako to nije za anatemu i oganj i vulkan da im proradi - ja ne znam sta jeste!

 

A ovim ljudima sto istrajno prostestvuju svaka cast, oni razumeju sta su i bore se za svoja ljudska i gradjanska prava, pa nisu svi samoupravljaci koji su dozvolili da ih Mira Markovic i Milovana Bojic kao ovce zamandale u magaze kad je bilo pomracenje Sunca '99, no questions asked...

Edited by bohumilo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bohumilo said:

 

 

"Anatema, anatema, voda navas, vatra navas, vulkan navas ljudi-neljudi, anatema, anatema..." :zar nije bio ovde neki smajli sa popom koji mlati kandilom?:

 

Zar ne vidite da su te lazne sestre dosle na TUDJI miting", kao oni kontramitingasi sto su kao emisari Dedinjskoga Kana protestvovali protiv Otpora ili koalicije Zajedno i slicnih "narkomana", a onda im neko od ljudi koji su dosli na regularni prostest (a ne da provociraju kao one) dobacio da su glumci i laznjaci? E pa zaista, ako to nije za anatemu i oganj i vulkan da im proradi - ja ne znam sta jeste!

 

A ovim ljudima sto istrajno prostestvuju svaka cast, oni razumeju sta su i bore se za svoja ljudska i gradjanska prava, pa nisu svi samoupravljaci koji su dozvolili da ih Mira Markovic i Milovana Bojic kao ovce zamandale u magaze kad je bilo pomracenje Sunca '99, no questions asked...

spacer.png

 

:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Laki Juan said:

Neverovatna količina idiota na jednom mestu. Strašno je da zemlja koja je realno najmoćnija na svetu, ima "ovo" što se teško može i nazvati ljudskim bićima.

Neverovatno. 

Pitala je Angelika kada je videla Željka Mitrovića, čime nas prskaju ovde, ali iskreno kada vidim ove snimke, sa čime god nas prskali ovde, tog prskanja tamo ima u mnoooogo većim količinima i izgleda se prima na mnogo veću populaciju.

Tuga.

Sta se iznenadjujes mi imamo 330 miliona, ali ipak se niko ne ozonira na vodecoj televiziji :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Srecom, ovaj nas ima mnogo manji uticaj od vaseg:classic_biggrin:

Vidi, ko se leci po preporuci Trampa a ne lekara, zasluzio je Darvinovu nagradu, ja to rekla jos kad su pili sredstva za ciscenje akvarijuma.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Angelia said:

Vidi, ko se leci po preporuci Trampa a ne lekara, zasluzio je Darvinovu nagradu, ja to rekla jos kad su pili sredstva za ciscenje akvarijuma.

Ja sam cuo da ako ukrades ribicu iz aquarium-a mozes da je pojedes.

Ovo sve sto je ispisano u protekle dve strane mi vise lici na neki navijacki pamflet.

Edited by mrd
Obrisao nebitno.
Link to comment
Share on other sites

 

42 minutes ago, Angelia said:

Vidi, ko se leci po preporuci Trampa a ne lekara, zasluzio je Darvinovu nagradu, ja to rekla jos kad su pili sredstva za ciscenje akvarijuma.

 

Ovako se uvijek zavrsi ta vasa desnicarska orgija. Krene sa odbranom "naroda" i ognjista, pravljenjem drzave opet velikom, a zavrsi sa gomilom leseva u crnim kesama i izjavom da ko je nas slusao i zasluzuje da bude u crnoj mrtvackoj kesi i masovnoj grobnici. Vidjeno vec toliko puta, i na toliko merdijana.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Atreid said:

Ovako se uvijek zavrsi ta vasa desnicarska orgija. Krene sa odbranom "naroda" i ognjista, pravljenjem drzave opet velikom, a zavrsi sa gomilom leseva u crnim kesama i izjavom da ko je nas slusao i zasluzuje da bude u crnoj mrtvackoj kesi i masovnoj grobnici. Vidjeno vec toliko puta, i na toliko merdijana.

 

Tako isto zavrsi i ljevicarska orgija.

 

Elem, kod toliko zicera koja se mogu nakaciti Trumpu i ekipi, ti ovako ukenjas i profulas cijeli gol.

 

Nije ni cudo sto su desni populisti uzeli maha i vladaju svuda, pored takve opozicije, vladace jos 300 godina. 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bohumilo said:

 

A ovim ljudima sto istrajno prostestvuju svaka cast, oni razumeju sta su i bore se za svoja ljudska i gradjanska prava, pa nisu svi samoupravljaci koji su dozvolili da ih Mira Markovic i Milovana Bojic kao ovce zamandale u magaze kad je bilo pomracenje Sunca '99, no questions asked...

Nemam pojma kako je postalo ok da se opravdavaju kontra mitinzi.

I to od onih koji su prosli ono sranje 90tih.

4 minutes ago, Honey Badger said:

 

Jok, niko osim Njega. I to sa Domestosom. 

Ne brini, nece. 

Covek postavio glupo pitanje, da li bi strucnjaci nesto mogli da urade s tim, i rekao nisam lekar. OK ispao glup, nije mu ni prvi ni poslednji put ....

CDC je jos prosle nedelje (znaci pre ove izjave) morao da upozori da se dezinfikciona sredstva ne udisu i ne piju, posto su primetili povecan broj trovanja istima.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, bohumilo said:

 

 

 

 

Zar ne vidite da su te lazne sestre dosle na TUDJI miting", kao oni kontramitingasi sto su kao emisari Dedinjskoga Kana protestvovali protiv Otpora ili koalicije Zajedno i slicnih "narkomana", a onda im neko od ljudi koji su dosli na regularni prostest (a ne da provociraju kao one) dobacio da su glumci i laznjaci? E pa zaista, ako to nije za anatemu i oganj i vulkan da im proradi - ja ne znam sta jeste!

 

A ovim ljudima sto istrajno prostestvuju svaka cast, oni razumeju sta su i bore se za svoja ljudska i gradjanska prava, pa nisu svi samoupravljaci koji su dozvolili da ih Mira Markovic i Milovana Bojic kao ovce zamandale u magaze kad je bilo pomracenje Sunca '99, no questions asked...

 

WTF, koje lazne sestre? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Angelia said:

 

Ne brini, nece. 

Covek postavio glupo pitanje, da li bi strucnjaci nesto mogli da urade s tim, i rekao nisam lekar. OK ispao glup, nije mu ni prvi ni poslednji put ....

CDC je jos prosle nedelje (znaci pre ove izjave) morao da upozori da se dezinfikciona sredstva ne udisu i ne piju, posto su primetili povecan broj trovanja istima.

 

Ne brinem, otkud ti da brinem?

 

Ti si izjavila da nemate debila koji se blamira pred 300 miliona, ovako:

 

2 hours ago, Angelia said:

Sta se iznenadjujes mi imamo 330 miliona, ali ipak se niko ne ozonira na vodecoj televiziji :classic_biggrin:

 

 

Ja sam samo skrenuo paznju na slona u sobi kojeg se pravis da ne vidis. 

 

Ispao glup? Nemoj da si tako ostra prema gospodinu Trumpu.

 

On je predsjednik USA, a frflja kao moron, ne razlikuje dupe od lakta. Upravo je na udarnim vijestima, President Trump is a fucking ejeet.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to [USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja
  • Lobotomija locked this topic
  • Lobotomija unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...