Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

57 minutes ago, Angelia said:

Nije se bavio lecenjem, nego je pitao profesionalce da li tako nesto moze da se proveri. 

Sole employment/political in nature. A ne privremeno. Mislim stvarno..... nemam pojma sta pokusavate da dokazete kad svi znamo da on nije profesionalni politicar. 

Ako to mora da se razvlaci na dve strane - onda stvarno pokusavate da srozate dijalog na trolovanje.

 

Ja nemam pojma sta ti pokusavas da dokazes?

 

Da ako je amater, nema veze sto brljavi ili koji je cilj ovog navlacenja sa profesionalizmom... Da je neprofesionalan i pojma nema sta radi, kao bokser na baletskoj bini, to vidimo svi... pa dobro, ne bas svi, ali vecina

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Angelia said:

Pa upravo si imala dokaz u praksi, on je mislio da isto moze da naredjuje lokalnoj vlasti, kad ono - ne moze!

 

To sam ja pricala od njegovog izbora, relax, predsednik ima ogranicenja. Da je neki profesionalni politicar ja bi se zabrinula, ovako....Nije on nikakva opasnost.

 

11 minutes ago, Baby said:

 

Ja nemam pojma sta ti pokusavas da dokazes?

 

Da ako je amater, nema veze sto brljavi ili koji je cilj ovog navlacenja sa profesionalizmom... Da je neprofesionalan i pojma nema sta radi, kao bokser na baletskoj bini, to vidimo svi... pa dobro, ne bas svi, ali vecina

Ja objasnila u samom startu sta sam mislila da kazem, razvlacenje nakon toga sta je "profesionalni politicar", se i radilo da bi se ta izjava preokrenula u tvoj bold.

On je i dobio izbore zato sto su ljudi bili zasiceni BSom profesionalnih politicara, koji prave dilove koje glasaci ne podrzavaju, onako ispod zita.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Angelia said:

 

Ja objasnila u samom startu sta sam mislila da kazem, razvlacenje nakon toga sta je "profesionalni politicar", se i radilo da bi se ta izjava preokrenula u tvoj bold.

On je i dobio izbore zato sto su ljudi bili zasiceni BSom profesionalnih politicara, koji prave dilove koje glasaci ne podrzavaju, onako ispod zita.

 

Pa vidi, ja se uvek brinem kada neki amater uzme sve u svoje ruke i rasturi profesionalce zato sto ne slusaju njegovu genijalnost... a ti, kao sto rekoh... slobodno uzivaj u umecu

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Angelia said:

Nije se bavio lecenjem, nego je pitao profesionalce da li tako nesto moze da se proveri.

 

Ne, vrlo jasno se bavio nadriljekarstvom. Je l' prvo "promovisao" onaj ljek protiv malarije a bez ikakvih medicinskih znanja? A, zatim je presao na Domestos.

 

Nadrilekartvo predstavlja promovisanje nedokazanih ili lažnih medicinskih praksi. Nasumični kućni rečnik opisuje „nadrilekartstvo“ kao „lažno ili neznalačko predstavljanje medicinskim stručnjakom, ili osobu koja se pravi, profesionalno ili javno, da ima iskustva, znanja ili kvalifikacija koje ne poseduje; šarlatana“.

 

I ovo je zanimljivo:

 

Pol Ofit je predložio četiri slučaja u kojima alternativna medicina „postaje nadrilekarstvo“:

 

„...kada se predlaže da su terapije koje su u suprotnosti sa konvencionalnim od pomoći.“

„...kada se promovišu potencijalno štetne terapije bez prethodnog adekvatnog upozorenja.“

„...kada se ‘isušuju’ bankovni računi pacijenata.“

„...kada se promoviše magijsko razmišljanje.“

 

Dakle, kad je Tramp promovisao potencijalno stetnu terapiju (a Domestos je stopostotna stetna terapija), gdje nije izrekao nikakvo prethodno upozorenje (a, osim Domestosa, ovo se moze odnositi i na onaj ljek od Malarije), on se vrlo jasno JESTE bavio nadriljekarstvom.

 

I to su ti cuveni dometi USA medicine, gdje ti se predsjednik drzave i profesionalni politicar u radno vrijeme bavi nadriljekarstvom. Dajte jos onih slicica USA bolnica, da vidimo kako to kapitalisticka medicini sljaka kojoj je ocigledan maksimalni domet: - nadriljekar.

Edited by Atreid
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 
Pa vidi, ja se uvek brinem kada neki amater uzme sve u svoje ruke i rasturi profesionalce zato sto ne slusaju njegovu genijalnost... a ti, kao sto rekoh... slobodno uzivaj u umecu
Znači rešila si da prestaneš da pišeš na forumu. Mislim kao amater?

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 
Evo na tvom primeru vidimo da lingvisticki amater funkcinalno nepismen, slobodno moze da se literalno izrazava, prema tome... odleprsaj... u troskocima
:default_coffee:
Dokaz, da nisi u pravu! Pfff

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Atreid said:

 

Dakle, kad je Tramp promovisao potencijalno stetnu terapiju (a Domestos je stopostotna stetna terapija), gdje nije izrekao nikakvo prethodno upozorenje (a, osim Domestosa, ovo se moze odnositi i na onaj ljek od Malarije), on se vrlo jasno JESTE bavio nadriljekarstvom.

 

 

:lol_2: Ne znas engleski pa ga ne razumes sta je rekao?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Angelia said:

Ne znas engleski pa ga ne razumes sta je rekao?

 

Nazalost po tvoje botovanje Trump jeste promovisao, kljucna rijec promovisao potencijalno stetne terapije bez prethodnog adekvatnog upozorenja.

 

Sto JESTE nadriljekarstvo. Po definiciji i jedan kroz jedan. Tacna forma njegovih rjeci nije bitna, jer se radilo o promociji, a on jeste vrsio promociju potencijalno stetne terapije bez prethodnog adekvatnog upozorenja. I to je vec u ovom momentu odnjelo odredjeni broj ljudskih zivota sirom USA. I to jeste otuzno, ponovit cu opet, da je vrhunac kapitalisticke medicine: - nadriljekar, kojem svi titraju jer je na poziciji predsjednika. Otuzna slika, vrlo otuzna.

 

Pri tome taj nadriljekar nije u stanju toalet papir da obezbjedi svojim gradjanima. :ajme:

Edited by Atreid
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Atreid said:

 

 

 

Sto JESTE nadriljekarstvo. Po definiciji i jedan kroz jedan. Tacna forma njegovih rjeci nije bitna, jer se radilo o promociji, a on jeste vrsio promociju potencijalno stetne terapije bez prethodnog adekvatnog upozorenja.

Dobro je sto nisi advokat.

I vratili smo se na argument toalet papira :lol_2: Jel vidis koliko si neozbiljan, ako prodajes ovde ideju kako je predsednik Amerike zaduzen za toalet papir?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Angelia said:

Dobro je sto nisi advokat.

I vratili smo se na argument toalet papira.  Jel vidis koliko si neozbiljan, ako prodajes ovde ideju kako je predsednik Amerike zaduzen za toalet papir?

 

Pa njegov posao i jeste toalet papir, u svakoj drzavi vlada i premijer treba da urade sve sto mogu u kriznim vremenima da obezbjede osnovne zivotne potrebstine svom stanovnistvu. Jednako kao i pravljenje strateskih rezervi nafte, tako i pravljenje strateski rezervi toalet papira jeste i mora biti njegov posao. Zbog toga postoje i robne rezerve, strateske rezerve, ratne rezerve,.. itd. Nazovi ih kako hoces. Toalet papir jeste njegov posao. Nadriljekarstvo nije njegov posao.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Angelia said:

 

Ja objasnila u samom startu sta sam mislila da kazem, razvlacenje nakon toga sta je "profesionalni politicar", se i radilo da bi se ta izjava preokrenula u tvoj bold.

 

 

da, zacudjeno sam primetila da tvoje objasnjenje kao da nekim clanovima uopste nije bilo dovoljno,

trump zvani profesionalni politicar se potezao iz posta u post

 

ali mislim da ih je moje objasnjene  `preobratilo` sto mi je bas drago  :lol_2:

 

naime, vidim da su neki cak i usvojili moje poredjenje, dobro ga zapamtili pa zatim napravili malu izmenu da ne ispadne da se nedajboze sa mnom slazu

pa je tako moj `doktor filozofije/cistac ulica` sa prethodne strane,

brzinski

postao `bokser na daskama za balet`...a do tada je bio iskljucivo profesionalni politicar, da ne kazem profesionalni predsednik drzave

 

Pored ovoga sam primetila i da se ljudi masovno plase trumpovog ubrizgavajuceg wc rastvora i brinu za one neuke koji ce to primeniti na sebi...

 

zaista zameram trumpu sto je dozvolio da ceo svet bude zabrinut za eventualno trovanje amerike, osim njega predsednika koji svojim gradjanima zeli zlo

 

i sada sta?

Ostaje samo da strepimo ko ce prvi ovo slepo da poslusa i sebi ga ubrizga, jer rekao im vodj :classic_wink:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Trump nije profesionalni politicar kao sto je na primjer neko ko se pocne baviti politikom i kandiduje za razno-razne funkcije neposredno nakon koledza i cijelu karijeru provede kao public servant - politicar. Trump je crook, prevarant i TV personality koji je usao i u politiku vjerovatno da bi se jos vise obogatio ili mozda izbjegao kriminalni sud, a mozda je i ucijenjen od strane Putina. Sta god da je, treba mu odati priznanje da je uspio u tome, sampionski. Nema mu ravna.

 

Sto je bitnije, predvidjanja da ce njegova vladavina zavrsiti bankrotom, masovnom nezaposlenoscu i smrcu mnogih, se obistinjuju i ako u toj USA ima jos odraslih, vrijeme je da se taj lik makne i da neko preuzme kormilo dok se brod nije razlupao o stijene.

 

 

Edited by Honey Badger
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, melankolic said:

 Dokle samo ide tvoja odbrana tog monstruma.

 

Ne znam da li se sećaš, Dr Ratka Markovića (doktor prava, ne medicine), apologeta gadnih režima je uvek bilo.

 

Dok se svet zgražavao nad postupcima Sloboda Miloševića, on ga je svesrdno branio. Sa kerefekama i interpretacijama Ustava.

 

Kao i u Srbiji tada i u Americi danas, imamo ludaka na čelu države. To se uveličava sa veličinom Amerike. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Mama_mia said:

 

 

ono sto se misli pod profesionalnim znaci da se nije skolovao i pripremao za odredjenu delatnost, ili nema diplomu

ili je kandidovan za predsednicko mesto obavljajuci sasvim druge poslove, preduzetnicke, glumacke, sve drugo samo nije bio u politici

 

zasto je tesko shvatiti sta se htelo reci ako se kaze da nije profesionalni politicar kao oni koji se celog zivota spremaju i rade samo to?

 

nebitno da li menjas profesiju, to ne znaci i da si profesionalac u nekoj oblasti, vec si samo neko ko je promenio profesiju

 

cak je i smesno reci za trumpa da je pravi profi politicar, to moze da se kaze samo ako ostane u politici i nastavi samo i iskljucivo da se time bavi.

 

imali smo i profesionalne glumce za predsednika, ok ako se smatraju instant profesionalnim politicarima...ali daleko je to od pro

 

 

Navedi mi jednog Americkog predsednika koji se SKOLOVA za politicara pa da dalje diskutujemo, i koje je skole zavrsavao da bi bio profesionalni politicar. Ti se profesionalno bavis sa bilo cime ako obavljas taj posao (i uz put za to si finasijski kompenzovan). To sto se nisi za takvu poziciju skolovao ili pripremao je druga prica i moze da znaci samo da ti za takvu poziciju nemas sposobnosti.

 

Sad da Trump nema karijeru kao politicar je takodje nesto sasvim drugo. To ti skoro kao advokat pripravnik. On jeste profesionalni advokat ali na pocetku karijere.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Coronavirus and the Price of Trump’s Delusions

A cult of personality is no match for a pandemic.

 

In an interview with The Washington Post on Tuesday, Dr. Robert Redfield, director of the Centers for Disease Control and Prevention, warned that a second wave of coronavirus infections this coming winter “will actually be even more difficult than the one we just went through,” because it will coincide with flu season. He also called the protests against stay-at-home orders “not helpful.”

Donald Trump was apparently not pleased, tweeting that Redfield was “totally misquoted by Fake News @CNN.” On Wednesday evening, after another rant about fake news, Trump brought Redfield onstage at his daily press briefing, where Redfield had the unenviable task of trying to explain his remarks, which he acknowledged were quoted accurately, without contradicting the president. The fall and winter might be “more difficult and potentially more complicated” due to the confluence of coronavirus and influenza, Redfield said, but that didn’t mean the second wave would be “worse.”

Trump, meanwhile, spoke of the crisis in the past tense, as something America is now emerging from, suggesting that all the country will face in the future is “some embers of corona.” The day before, the country had recorded around 2,200 deaths, making it one of the deadliest days of the pandemic in the United States.

 

Over the last three and a half years, Americans have had to accustom themselves to a relentless, numbing barrage of lies from the federal government. In one sector after another, we’ve seen experts systemically purged and replaced with toadying apparatchiks. The few professionals who’ve kept their jobs have often had to engage in degrading acts of public obeisance more common to autocracies. Public policy has zigzagged according to presidential whim. Empirical reality has been subsumed to Trump’s cult of personality.

But as long as the economy was decent and many of the crises Trump created were far away, the immediate costs of Trump’s narcissistic governance have been, for most citizens, more psychic than material. That changed with the coronavirus. Today the lies are no longer about the size of the audience at Trump’s inauguration, the fruits of sucking up to North Korea or the findings of Robert Mueller’s special counsel investigation. Now the bill for a president with a tyrant’s contempt for truth and competence has come due.

This week brought a barrage of new evidence of how Trump’s assault on nonpartisan expertise has undermined America’s fight against coronavirus. On Wednesday, The Times broke a story about Dr. Rick Bright, the official who led the federal agency working toward a coronavirus vaccine. Bright claims he was reassigned because he “resisted efforts to fund potentially dangerous drugs promoted by those with political connections.”

 

Specifically, Bright says he was cautious about the use of the anti-malaria drug hydroxychloroquine, touted as a coronavirus “game changer” by some Fox News personalities. One recent study showed no benefit from the drug in Covid-19 patients, and on Friday the F.D.A. warned of “reports of serious heart rhythm problems in patients with Covid-19 treated with hydroxychloroquine or chloroquine.”

Also on Wednesday, The Wall Street Journal reported that Trump wanted to fire Dr. Nancy Messonnier, a C.D.C. expert on respiratory diseases, when she warned, on Feb. 25, that community spread of the coronavirus was likely in the U.S. and that everyday life could be severely disrupted. Reuters reported that Alex Azar, the health and human services secretary, assigned his department’s day-to-day responsibility for coronavirus to an aide with little public health experience whose previous job was running a Labradoodle-breeding business.

 
 

Today our country, with a little more than 4 percent of the world’s population, has almost 32 percent of the world’s coronavirus cases. Some countries in Europe have had more deaths per capita, but America had the opportunity to learn from their example, and squandered it.

Further, the federal government still has no discernible plan for instituting the sort of mass testing and tracing regime that, according to most experts, we’ll need to return to some semblance of normal life. Hospitals have been reduced to cloak-and-dagger schemes to source coveted protective equipment from private brokers. “The cavalry does not appear to be coming,” a Massachusetts doctor told The Associated Press.

Instead, Trump has repeatedly denied the need for more testing and set arbitrary dates for lifting lockdown orders. He’s tweeted support for demonstrators, some armed, defying social distancing guidelines. According to The A.P., Trump initially told Gov. Brian Kemp of Georgia that he approved of the state’s plan to allow businesses like gyms, tattoo parlors and movie theaters to start operating, before publicly changing his mind when aides convinced him the scheme was too risky. Even now, thanks to industry lobbyists, gyms are on the administration’s list of businesses that should be among the first to reopen, despite surely being easy places for disease to spread.

America was once the technological envy of the world. Now doctors have to warn the public that, contrary to the president’s musings in the briefing room, it is neither safe nor effective to inject disinfectant.

 

“If you look at why America rose so much after 1945, it was because America attracted the best scientists in the world,” Klaus Scharioth, Germany’s ambassador to America from 2006 to 2011, told me. “America attracted expertise. You had the feeling that all governments, be they Republicans or Democrats, they cherished expertise.” Like many Americanophiles abroad, Scharioth has watched our country’s devolution with great sadness: “I would not have imagined that in my lifetime I would see that.”

Recently Adam Higginbotham, author of the acclaimed book “Midnight in Chernobyl” (and the husband of my book editor), told me he felt a shiver of recognition when he read about Trump, in January, reportedly calling Azar’s concern about the coronavirus “alarmist.” A senior Soviet apparatchik used the same word to brush off a call for evacuation after the Chernobyl nuclear disaster in 1986.

As the coronavirus crisis has unfolded in America, Higginbotham has noticed other parallels. “The response that I see has followed a very similar trajectory: initial public denials or reluctance to publicly admit that anything was wrong, then attempts to minimize the severity of what was happening, rooted in an institutional inability to acknowledge failure,” he said. “The initial response was hampered by a lack of equipment and a breakdown in communication that revealed that despite years of planning, the state was hopelessly ill prepared for such a catastrophe.”

Yet one crucial difference also stands out to him. Soviet officials lied about Chernobyl and tried to shift blame but accepted that remediation was the state’s responsibility. “There was a lot of disinformation and cover-up, but as far as I know nobody in the Politburo was on the phone to the party leaders in Kyiv and Minsk saying, ‘You’re on your own — sort it out yourselves,’ ” said Higginbotham.

 

Chernobyl is now widely seen as a signal event on the road to the dissolution of the Soviet Union. Coronavirus may someday be seen as a similar inflection point in the story of American decline. A country that could be brought to its knees this quickly was sick well before the virus arrived.

 

izvor:  https://www.nytimes.com/2020/04/25/opinion/sunday/trump-coronavirus.html?action=click&module=moreIn&pgtype=Article&region=Footer&action=click&module=MoreInSection&pgtype=Article&region=Footer&contentCollection=Sunday Review

 

Kako god okrenes, krme na celu Vlade (u USA vladu formira predsednik a ne premijer kao u vecem delu Evrope) je iskljucivo opstrukcija u resavanju epidemijske krize.

A nista, vi nastavite raspravu o tome da li je on "profesionalni" ili "amaterski" predsednik... :smiley26:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, melankolic said:


Sva sreća pa je to samo trumpelova “glupost” a ne izazivanje opšte opasnosti zbog koje su neki izgubili živote. Dokle samo ide tvoja odbrana tog monstruma.

Ja se pozivam na ono sto je Tramp rekao na toj konferenciji, znaci samo cinjenice a ne interpretacije koje neki ovde prave.

Da bi nekog nazivao monstrumom, taj mora da smisli ozbiljno sranje, pokusa da pocini ozbiljan zlocin. To preterivanje je upravo zasto moje racionalno gledanje na cinjenice deluje kao odbrana, a ne zato sto to stvarno jeste. Pitanja jesu bila glupa, i nije im bilo mesto na toj KZS, ali ni u kom slucaju nije bilo pozivanje na ubrizgavanje cloroxa ili guranje UV lampe tamo gde joj mesto nije.

 

 

Inace, na totalno drugaciju temu: licemerje levih medija koje se pokazuje.....u tretiranju ove prijave za sexual harassment za Bidena je neverovatno. Ne da ova zena ima znacajno dokaza za svoju tvrdnju, osim tog snimka telefonskog poziva u Larry King emisiji devedeset i neke, ali postavlja stvarno interesatno pitanje:

 

"I guess my question is, if this were Donald Trump, would they treat it the same way? If this were Brett Kavanaugh, did they treat it the same way?" she continued. "In other words, it's politics and political agenda playing a role in objective reporting and asking the question."

 

https://www.washingtonexaminer.com/news/lost-total-respect-biden-sexual-assault-accuser-blasts-anderson-cooper-for-not-asking-about-allegations 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Angelia said:

 

Inace, na totalno drugaciju temu: licemerje levih medija koje se pokazuje.....u tretiranju ove prijave za sexual harassment za Bidena je neverovatno. Ne da ova zena ima znacajno dokaza za svoju tvrdnju, osim tog snimka telefonskog poziva u Larry King emisiji devedeset i neke, ali postavlja stvarno interesatno pitanje:

 

 

Cek, zar ti nisi branila Kavanaugh raznim metodama, te bas su izabrali momenat izbora da ga napadaju, te zene hoce da uniste mocne ljude... i slicno?

Odjednom, neverovatno istinito, ovaj put, jer jel, samo su Demokrate seksulni napasnici. 

 

Jos da krene QAnon teorija da se valja ovde zasto je instalirana privremena bolnica u Central Parku, o podzemnim prostorijama u kojima Klintonovi siluju decu od beba perioda i prave cipele od njihove koze... pa da zaokruzimo kako je ustvari Tramp izabrani, sisao sa neba... 

 

https://www.businessinsider.com/women-accused-trump-sexual-misconduct-list-2017-12

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Baby said:

 

Cek, zar ti nisi branila Kavanaugh raznim metodama, te bas su izabrali momenat izbora da ga napadaju, te zene hoce da uniste mocne ljude... i slicno?

Odjednom, neverovatno istinito, ovaj put, jer jel, samo su Demokrate seksulni napasnici. 

 

 

Jesam, da nema dokaza, i ovde kazem da nema dokaza.

Ja upravo ukazujem na licemerje medija koje je u tom slucaju napravilo cirkus - a ovde cuti.

 

Znaci uopste nisam rekla da je ovo istinito, ustvari je veoma slicno, osim tog videa koji ne dokazuje mnogo. 

Interesatno kako pokusavas da izvrces moje reci :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Protest u Micigenu ipak doneo neke rezultate:

 

The new order, Whitmer said, eases those restrictions. It allows in-state travel, motor boating and golfing, but golf carts cannot be used.

"While it's understandable to be lured by the phenomenal beauty of this great state and hit the road, we know that our rural hospitals are not equipped to meet an influx of people who may bring or spread the virus," Whitmer said, urging residents to continue to follow social distancing rules.

Big-box retailers no longer have to close off garden centers and areas dedicated to selling carpeting, flooring, furniture, garden centers, plant nurseries or paint. Landscapers, lawn-service companies, plant nurseries, and bike repair shops can also resume operating, but all are subject to social distancing rules.

The order also allows stores selling non-essential items to reopen, but only using curbside pickup and delivery.

Whitmer also said that people are now required to wear face coverings in enclosed public spaces, such as grocery stores. Employers must also provide non-medical grade masks to their in-person employees. She asked the public to use cloth face coverings and reserve medical-grade masks for health care workers.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Angelia said:

Jesam, da nema dokaza, i ovde kazem da nema dokaza.

Ja upravo ukazujem na licemerje medija koje je u tom slucaju napravilo cirkus - a ovde cuti.

 

Znaci uopste nisam rekla da je ovo istinito, ustvari je veoma slicno, osim tog videa koji ne dokazuje mnogo. 

Interesatno kako pokusavas da izvrces moje reci :classic_biggrin:

 

Pa naravno da nema dokaza, sto ne znaci ni da je tacno ni da je netacno. 

 

Ova je optuzila Bajdena da se desilo u sred Capitol Hill-a... ona je optuzila Kavanaugh na college party... jedan vec senator koji moze da izgubi poziciju, drugi pijani student... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Baby said:

 

Pa naravno da nema dokaza, sto ne znaci ni da je tacno ni da je netacno. 

 

Ova je optuzila Bajdena da se desilo u sred Capitol Hill-a... ona je optuzila Kavanaugh na college party... jedan vec senator koji moze da izgubi poziciju, drugi pijani student... 

:lol_2: pa ja i nisam ocenjivala sta je tacno, nego kako se tretira u odredjenim medijima.

Lepo zena pitala, sta da sam optuzila Trampa?

 

eto zapitaj se, kako ti ovde bitno da je on vec bio Senator, a nije ti bilo bitno da je ono bila prica sa koledza, koja nema nikakve veze sa odraslom osobom.

 

Ali ajde, nije da sam ocekivala da se licemerje prizna.

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard changed the title to [USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja
  • Lobotomija locked this topic
  • Lobotomija unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...