Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

3 minutes ago, djole said:

Ajmo Podgoricani javljajte se, ovo nesto pristizu dobri rezultati ali ne znam kako se obradjuju biracka mesta pa ne znam jel reprezentativno

Gotovo je to.
Izgleda da su i u ostalim gradovima pocisceni.

U Pljevljima Dps na 20%.
 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Težak poraz DPS-a, djeluje da svuda gube vlast, iako u Podgorici njihova koalicija ima jakih 40%.

Sa druge strane, po ponašanju DF-a prema Evropi Sad (koja je druga u PG sa 21%) ja ne vidim kako će oni napraviti funkcionalnu koaliciju.

 

 

 

EDIT: DF ima i apsolutnu vlast u novoosnovanoj opštini Zeta. Da nisu agitovali za izdvajanje Zete iz Podgorice, bili bi na 25% u Podgorici i legitimno bi mogli da traže da oni imenuju gradonačelnika 😁

 

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

U PG je Svi za nas grad DPS sa partnerima, Evropa sad ova nova stranka ona dva ministra iz Krivokapiceve vlade, DF Za buducnost PG? Ko su ovi Idemo ljudi i Moze Podgorica? 

Idemo ljudi su Demokrate (Bečićevi)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Beonegro said:

Težak poraz DPS-a, djeluje da svuda gube vlast, iako u Podgorici njihova koalicija ima jakih 40%.

 

Pali su na 38,2% na prebrojanih 200 od 208 mesta.

 

 

 

Strimovi:

 

 

RTCG uživo:

https://www.rtcg.me/lokalni_izbori/aktuelnosti/382824/besic-osim-u-savniku-rezultati-izbora-ce-biti-legitimni.html

 

 

 

Edited by erwin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Valensija said:

Katastrofalni rezultati Ura i Snp-a.

Obila im se o glavu saradnja sa Dps-om.

Rezultat URA nije dobar, ali nije katastrofalan, to je i do sada bila njihova mjera.

Podbacili su malo u Podgorici jer je Rakčević zbog svog strica bio vrlo loš izbor za kandidata, ali su u nekoliko većih opština iznad cenzusa, tu su bili i na parlamentarnim izborima.

3 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Koliko od ova 24 mandata DPS koalicije pripada partnerima im? Kakva je uopce mogucnost da ES, Demokrate i URA izvuku te “ne-DPS” mandate iz koalicije? 

Ja mislim da prije svega Demokrate neće sa URA-om. Najvjerovatnije će vast formirati Evropa Sad, DF i Demokrate.

 

EDIT: DPS ostaje na vlasti i u Bijelom Polju

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...