Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

9 minutes ago, Ace Rimmer said:

Pa ne znam koliko Milu ide na ruku da terorizira 40% svog stanovništva. Još se nije ni počeo primjenjivati zakon a već ima velike prosvjede.

Pa Milo ima prosvede protiv njega od 1996. godine, uvek ga ruše sa vlasti na ulici, i uvek ih bije kao vola u kupus. Kažeš terorizira 40%? Ajde da je tako. Kako bi inače bilo sa terorisanjem 60% građana? Legalno?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Constantin said:

P.S. Moj najstariji sin je noćas otišao, a danas stigao u Kotor. Otišao dečko da se provoede za Novu godinu sa svojom "vjernom ljubom" i biće tamo do 02.01. Savetovao sam mu kojom deonicom, kako voziti, predložio destinacije koje treba da obiđe. Nisam ga odvraćao od puta u Crnu Goru. Da je trebao da igra basket u Morači večeras, ne bih mu savetovao :jumping: a još manje da se pojavi kao navijač (pu,pu,pu) Crvene zvezde :77:

 

i kad se vrati klinac odozdo, očekujem podroban izveštaj, maltretiranje granica, policija ono ful tretman.


Naravno, s druge strane isto tako očekujem izveštaj tipa (što će i da bude):  Bili dole, pojeli, popili, popušili i vratili se kući.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

i kad se vrati klinac odozdo, očekujem podroban izveštaj, maltretiranje granica, policija ono ful tretman.


Naravno, s druge strane isto tako očekujem izveštaj tipa (što će i da bude):  Bili dole, pojeli, popili, popušili i vratili se kući.

Da smo očekivali matretiranje na granici ne bi ni otišao....ja se u Crnoj Gori osećam kao u Nišu, a dokle će to da me drži, ne znam. Možda će neki zli jezik da kaže da imam neke tereitorijalne pretenzije prema Crnoj Gori, ali ne. Ako imam za šta da se borim, to je jedino da smo isti i nikako drugačije....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

Da smo očekivali matretiranje na granici ne bi ni otišao....ja se u Crnoj Gori osećam kao u Nišu, a dokle će to da me drži, ne znam. Možda će neki zli jezik da kaže da imam neke tereitorijalne pretenzije prema Crnoj Gori, ali ne. Ako imam za šta da se borim, to je jedino da smo isti i nikako drugačije....

 

Bojana i Boka  ko da su mi druga kuća  :s_d:


i držaće me, jer nemam priliku da se ko Nišlija širim po Bugarskoj i Grčkoj, tj imam, al mi Crna Gora najbliža :s_d:

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Bojana i Boka  ko da su mi druga kuća  :s_d:


i držaće me, jer nemam priliku da se ko Nišlija širim po Bugarskoj i Grčkoj, tj imam, al mi Crna Gora najbliža :s_d:

Čekaj dok mi, pošto smo već postavili granične prelaze, proglasimo Nezavisnu Južnu Srbiju, biće aneksija koliko 'oćeš. Bar nećemo biti najmanja oružana sila u regionu, a tu je onda sve moguće. :capone:

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:

Čekaj dok mi, pošto smo već postavili granične prelaze, proglasimo Nezavisnu Južnu Srbiju, biće aneksija koliko 'oćeš. Bar nećemo biti najmanja oružana sila u regionu, a tu je onda sve moguće. :capone:

 

 

 

 

ja sam tu da vas podržim kao takve jer ja sam uvek podržava ljudsku borbu za boljim sutra, a da to bolje sutra nije preko moje grbače.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

Apel 88 intelektualaca: Pokušaj ugrožavanja mira u Crnoj Gori, nalog iz Beograda
http://rs.n1info.com/Region/a556741/Helsinski-odbor-za-ljudska-prava-Srbija-strateg-nemira-u-Crnoj-Gori.html

Laz i zamena teza. Na delu je pokusaj otimanja imovine od Crkve. 

 

Gde je ovde odvojenost Crkve i drzave? Nego, zinulo dupe za (tudje) pare, a i lakse se odrzavati na vlasti kad imas stalne sukobe. Manje se misli o ekonomiji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Amigo said:

 

Pa jel to normalno da je neko na vlasti 30+ godina, jos malo pa ce prestici marshala.

Pa smradikali su malo duže . Doduše sad malo pormenili ime, ali su ostali ista g...a.

1 hour ago, Stoned Laki21 said:

 

Bojana i Boka  ko da su mi druga kuća  :s_d:


i držaće me, jer nemam priliku da se ko Nišlija širim po Bugarskoj i Grčkoj, tj imam, al mi Crna Gora najbliža :s_d:

Pa  Niš nije ni u granicama Velike Bugarske niti Velike Albanije. Neće gi niko. Ocepljenje nego šta, živela NAO (niška autonomna oblast) za početak, a za dalje, će vidimo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Wook said:

Svako ko malo poznaje situaciju dole,  zna da su mitropolit Amfilihije i Vucic u sukobu godinama i da Vucic preko mitropolije nikakvog uticaja u CG nema. Vucic je u mnogo boljim odnosima sa Milom, nego sa MCP.

U vezi odnosa sa Milom.Znamo da su bili u odlicnim odnosima ali u zadnje vreme vidjam Mandica u prvim redovima na otvaranjima auto-puta itd,namerno ga stavljaju u prvi plan sa Dodikom.A bila je ona prica gde je i sam priznao da je koristio avion vlade Srbije...O cemu se tu radi jel upucen neko?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

i kad se vrati klinac odozdo, očekujem podroban izveštaj, maltretiranje granica, policija ono ful tretman.


Naravno, s druge strane isto tako očekujem izveštaj tipa (što će i da bude):  Bili dole, pojeli, popili, popušili i vratili se kući.

Niko nije ni pisao da maltreriraju građane Srbije vec da je problem sto bi Milo da bude i vladika a ne samo don. naravno podrsku je dobio i od AV koji se divi Milu koliko dugo vlada a Amfilohija mrzi tri put vise nego Milo. Veliki broj građana CG vernika se protivi tome i naravno don šalje svoje policajce. Sve ostalo su samo  bulaznjenja raznih lobista i botova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, laki perkos said:

Niko nije ni pisao da maltreriraju građane Srbije vec da je problem sto bi Milo da bude i vladika a ne samo don. naravno podrsku je dobio i od AV koji se divi Milu koliko dugo vlada a Amfilohija mrzi tri put vise nego Milo. Veliki broj građana CG vernika se protivi tome i naravno don šalje svoje policajce. Sve ostalo su samo  bulaznjenja raznih lobista i botova.

A i ono zemljište u Buljaricama može dobro da se unovči... :smiley60:

 

Kaže se sl:

Quote

 

Govoreći o imanjima kojima na primorju raspolaže MCP,  podpredsjednik savjeta Mitropolije CPC Stevo Vučinić, da su ona u vlasništvu države, i da mu nije jasno "ko ima pravo da poklanja toliku državnu zemlju".

 

Kada je u pitanju imanje u Buljaricama, Vučinić naglašava da iako je u državnom vlasništvu, "budvanske vlasti su dozvolile Beogradskoj patrijaršiji da gradi turistički kompleks, i urbanistički pripremili parcelu za tu namjenu".

builjarica

"Ja se ponovo pitam, ko ima pravo da poklanja toliku državnu zemlju, i to najvećim državnim neprijateljima, i odakle Beogradskoj patrijaršiji toliki novac da gradi turistički kompleks? O tome je više puta pisano, ali nema odgovora, niti od tužilaštva koje je upoznato s ovim slučajem, niti od administracije iz Pravosuđa, koja se pravi gluva, dok slučaj ne zastari", rekao je Vučinić.

 

Meni je ovo ključno i može da se prevede kao Priručnik kako da imovina Mitropolije crnogorsko-primorske pređe u ruke škaljarsko-kavačke.

 

Zašto je SPC u CG proglašena najvećim državnim neprijateljem, nije mi poznato. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, djole said:

Apel 88 intelektualaca: Pokušaj ugrožavanja mira u Crnoj Gori, nalog iz Beograda
http://rs.n1info.com/Region/a556741/Helsinski-odbor-zaljudska-prava-Srbija-strateg-nemira-u-Crnoj-Gori.html

Sve intelektulac do intelektualca. Narocito Mesic, protuva koja je govorila o dvostrukoj pobedi njegove drzave u drugom svetskom ratu.

Jeste, Srbija je naterala Mila da napravi ovaj zakon, pa je kriv onaj ko se buni zbog toga a ne onaj ko je pravio zakon.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Mozda nije, ali je najvazniji. Uostalom, ne znam zbog cega se neki bune u vezi toga. To su tu sve kolekivisticka drustva, jel tako, tako je, a "logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few", rek'o Spok. Mozda neki od njih ne znaju koji su im stvarno proriteti, a to je zato sto nisu pravilno vaspitavani, kao devojcica sa onog snimka od ranije, nego su ostavljani da besne, i da tako dobijaju sta hoce, a to je pogresno.


Ili verovatnije i gore, mlaceni su kad god pokazu tragove sopstvene licnosti, i guseni su. Onda je razumljivo da nisu naucili kako da se bave realnim svetom, i da zbog svake pa i najmanje promene beze u tantrume i "opiranje". U stvari, vernici su i tako stalno zbog nečega uznemireni, ko će sad na njih obraćati pažnju.

 

Poenta je, ima ko ce umesto njih da zna sta im je stvarno potrebno (kao npr članstvo u NATO) da bi i oni jednog dana postali prilagodjeni i zadovoljni clanovi sire zajednice nego sto su njihova plemena (ćebence za koje se drže isto zbog toga što nisu vaspitavani kako treba pa nikad nisu odrasli), umesto da su stano u sukobu sa samima sobom i sa celim svetom. Ako je to Milo, ili Lucifer, nije vazno koje je boje macka vazno da lovi miseve  :lol_2::lol_2::lol_2:

 

 

 

Ovo sto ti propagiras je komunizam 1/1. Na stranu pozitivne ili negativne strane ulaska u NATO.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Pristevac said:

Ovaj  ČF (kakav crni demokratski front) izgleda nije ništa naučio iz 2016. godine. Pa oni kao da su u koaliciji sa vladajućom garniturom. Nikako da ova četničija nauči da sve ovo ide Milu na ruku.

DnwTtXxWsAAJeQN_310x186.jpg

 

To je samo ime.

 

Neonacisticka partija u Nemackoj se zove Nacional - Demokratska Partija Nemacke, partija Zirinovskog je Liberalno Demokratska Partija Rusije, pogledaj malo sta znaci skracenica PVV partije Geerta Wildersa.

 

Slazem se da izgledaju kao da su u koaliciji sa vladajucom garniturom i samo bih dodao da i ono sto rade oni, a i ono sto radi DPS predstavlja najgori vid populizma i manipulacije zarad dobijanja politicke koristi.

 

Niti je dobro stvarati stalnu atmosferu i pricati da je Crna Gora gora od NDH niti je dobro raspirivati srbofobiju i paranoju od velikosrpskih interesa radi ostanka na vlasti.

 

@djole vidim da su potpisnici ovog "apela" i Ceda Jovanovic, Canak i druge poznate licnosti iz Srbije pa bi ih bilo dobro pitati zasto ne kazu koju na Pinku protiv politike Sarumana, umesto sto se upinju da ga odbrane od zle fasisticke opozicije.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Amigo said:

 

Pa jel to normalno da je neko na vlasti 30+ godina, jos malo pa ce prestici marshala.

 

3 hours ago, Pristevac said:

Pa smradikali su malo duže . Doduše sad malo pormenili ime, ali su ostali ista g...a.

 

1 hour ago, Foster said:

Pa jel normalno da je Slobodan Milosevic jos uvek na vlasti

 

Znaci normalno je :smiley26: vjerovatno je i normalno i da krade :cigar:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, berti said:

Sve intelektulac do intelektualca. Narocito Mesic, protuva koja je govorila o dvostrukoj pobedi njegove drzave u drugom svetskom ratu.

Jeste, Srbija je naterala Mila da napravi ovaj zakon, pa je kriv onaj ko se buni zbog toga a ne onaj ko je pravio zakon.

Pa i ovi из Србију sve porehabilitovali, slave obadve pobede, čiča prvi gerilac u Evropi,  i da ne navodim sve do ratova u ex. Yu. gde je Den Haag overio sve slobodare. E sad oči bode Mesić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...