Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

18 minutes ago, Bugl Khan said:

Ne bi ga vraćao jer je ispao smrad, a opet, dobro bi došao momčadi.

U vezi su gotovo sve fizikalci, treba nam tip igraca kao Phil.

 

Takodje sam bio isfrustiran nacinom na koji je otisao, ali izgleda da je bes izvetrio iz mene. 🙄

 

Dil je dobar. U slucaju da se ne uklopi u sadsjni sastav imamo rok 2 god da ga sutnemo.

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mr clutch said:

U vezi su gotovo sve fizikalci, treba nam tip igraca kao Phil.

 

Takodje sam bio isfrustiran nacinom na koji je otisao, ali izgleda da je bes izvetrio iz mene. 🙄

Apsolutno se slažem. Osim Keite su sve šljakeri. Shaq više ne igra nego što igra. S te strane odlična kupovina. Al radije bi nekog drugog, ili bi spustio cijenu. Barca ga se ionako želi rješit svim silama.

Link to comment
Share on other sites

Mogla je uprava da se cenka, ali bi u tom slucaju najverovatnije uleteo Psg i proteo ga. Valjda se ima para posle upecatljive sezone.

 

Nzm ko nam je dostupan na njegovoj poziciji, a da je slicnog kvaliteta. Mozda Eriksen kome sledece leto istice ugovor.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mr clutch said:

Suska se da smo poslali Barci ponudu za Coua. 2 godine pozajmica uz mogucnost otkupa za 88 m funti. 

 

Ne znam sta da mislim... ne zbog nacina na koji je otisao, nemam problem sa tim, nego cisto iz ugla tima.

I dok je bio kod nas kruzila je ona statistika da osvajamo vise bodova bez njega na terenu nego sa njim a onda i kada je otisao, dosli smo do 2 LS finala i osvojili 97 bodova u prvenstvu. Deluje lepo kad on igra i imamo opciju vise napred ali isto tako dosta gubimo defanzivno.

 

Takodje, verovatnije mi je da oni pokusavaju da izvuku vece pare za njega nego sto smo mi stvarno zainteresovani.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Darth Steva said:

 

Ne znam sta da mislim... ne zbog nacina na koji je otisao, nemam problem sa tim, nego cisto iz ugla tima.

I dok je bio kod nas kruzila je ona statistika da osvajamo vise bodova bez njega na terenu nego sa njim a onda i kada je otisao, dosli smo do 2 LS finala i osvojili 97 bodova u prvenstvu. Deluje lepo kad on igra i imamo opciju vise napred ali isto tako dosta gubimo defanzivno.

 

Takodje, verovatnije mi je da oni pokusavaju da izvuku vece pare za njega nego sto smo mi stvarno zainteresovani.

Ima vise razloga zasto smo s njim uzeli uzeli manje bodova u poslednjoj Philovoj polusezoni nego u drugom delu sezone 2016/17. Umeo je da bude ball stoper, pa je uticao na protok lopte. Mozda je i nezadovoljstvo uticalo, mada mi tako nije izgledalo na terenu. U januaru te sezone je dosao VvD, koji je popravio odbranu i s time uticao na uzimanje vise bodova u drugom delu sezone.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iskreno, meni to drugo poluvreme bas uliva nadu u dobru sezonu...bitno je da su se ponovo integrisali u ekipu Ox i Saciri kao i Naby...uz Manea i Milnera koji su nedostajali imamo prilicno siroku rotaciju u vezi i napadu...Malo brine stanje u odbrani, da se nesto desi VVD-u, daleko bilo, pisi propalo, mozda smo mogli pojuriti jos nekog wc stopera i levog beka...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...