Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Lepo izgleda tekma na hajlajcima. 

 

Konačno da dobijemo neku tekmu kao domaćini, ali to je zato što nismo igrali na Enfildu. 

 

Dajte Porto za sledeću rundu, jer dvomec sa njima nam garantuje finale. 

Edited by mr clutch
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam izneverovao kada sam video da on ima 20 godina... mislio sam da je stariji bar 3-4 godine.

Definitivno ima naznaka da moze biti resenje za narednih 10ak godina.

 

Kad se uzme u obzir da su svi top4 konkurenti kiksnuli, ogromna su ova 3 boda.
Bodove protiv davljenika smo razdelili u prethodna dva meseca tako da je vreme da sad krenemo da dobijamo ove ozbiljnije timove.

Link to comment
Share on other sites

Kakve su zelje braco... najvazniji mecevi u sezoni, da se mi dovucemo do SF preko Porta a onda cemo lako :s_d:

 

Ja bih podelio protivnike u dve grupe, tamo gde od nas zavisi i ona druga gde je 50:50 ali mozemo da ih roknemo... pogotovo onaj odvratni Bajern

tier1: Porto, Real, Celzi, BVB

tier2: Siti, Bajern, PSG

Link to comment
Share on other sites

Kakve zelje ako ih sad imamo, pa mi necemo proci. Nema lakih protivnika, velika ce borba biti za ulazak dalje, a ako predjemo, bice kako se nismo nadali. 😉

 

Cenim da smo najslabiji od svih tu mozda samo Porto ali ako igramo s njima i prodjemo nabada nas bilo ko drugi. Sa Celzijem ne zbog starih duela, sa Sitijem mozda u polufinalu.

 

Bajern je Beton to treba izbeci.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darth Steva said:

Kakve su zelje braco

 

Mislim da treba da imamo stav da nam nije bitan protivnik, vise da su drugi u fazonu "samo ne Liverpul". Na kraju krajeva, i Flik je izbegao odgovor na pitanje koga zeli i rekao nesto tipa "znam koga ne zelim, ali ako kazem njih izvlacimo", a verujem da smo mu mi na listi za izbegavanje jer smo ih jedini dobili u zadnjih x meceva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Darth Steva said:

Kakve su zelje braco... najvazniji mecevi u sezoni, da se mi dovucemo do SF preko Porta a onda cemo lako :s_d:

 

Ja bih podelio protivnike u dve grupe, tamo gde od nas zavisi i ona druga gde je 50:50 ali mozemo da ih roknemo... pogotovo onaj odvratni Bajern

tier1: Porto, Real, Celzi, BVB

tier2: Siti, Bajern, PSG

Porto je zaseban tier iliti tier1. Za ostalo se slažem 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni 14-15 sezona i grupna faza, do tada je bio perfektan skor 3-0 u medjusobnim duelima, a onda debakl na Enfildu, i od tada jos 2 poraza, pa je sada skor 3-3.

 

Kuku sad gledam prvih 11 u tom porazu na Enfildu od 0-3, Minjole na golu, Dzo Alen u sredini, Moreno na levom beku, Baloteli u napadu, Lazar Markovic Markec na klupi. :57:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/18/2021 at 11:21 AM, Darth Steva said:

Kakve su zelje braco... najvazniji mecevi u sezoni, da se mi dovucemo do SF preko Porta a onda cemo lako :s_d:

 

Ja bih podelio protivnike u dve grupe, tamo gde od nas zavisi i ona druga gde je 50:50 ali mozemo da ih roknemo... pogotovo onaj odvratni Bajern

tier1: Porto, Real, Celzi, BVB

tier2: Siti, Bajern, PSG

 

Cekaj brt, kako mislis da vam protiv Reala sve od vas zavisi? Pa Real vam je vrlo verovatno gori i od Sitija i od PSZa, jedino od Bajerna nije. Dok je vasa trenutna forma bitna, njihovu formu u ovom formatu slobodno okaci macku o rep.

 

Sanse vam se mere promilima realno gledano, mada iskreno ovaj put navijam za vas.

Link to comment
Share on other sites

IMHO sanse su tu
70-30, i to u koristi Liverpool-a.

Sad ce da se digne Liverpool,i to osetno.
Nece naravno da se vrati na nivo od prosle godine itd. Alibice to barem 70% od toga.
Sto je mnogo bolje nego sto ovo sto gledamo od decembra. To pitanje da l je 2% od onog LFC-a od prosle godine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...