Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Očekivao sam Tiajga i Firmina umesto Keite i Jote. Jer je spomenuti sastav najčešće započinjao mečeve u poslednje vreme. 

 

Naravno da mi Jota kao starter ne može biti iznenađenje jer je odličan. Ali sam ga očekivao kao džoker sa klupe. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mr clutch said:

Očekivao sam Tiajga i Firmina umesto Keite i Jote. Jer je spomenuti sastav najčešće započinjao mečeve u poslednje vreme. 

 

Naravno da mi Jota kao starter ne može biti iznenađenje jer je odličan. Ali sam ga očekivao kao džoker sa klupe. 

Takticki izbor, moguce da je bolje resenje u pozicionoj igri Tijago i Firmino ali Klop i Liverpul ocekuje drugaciji mec. GO YNWA!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sprivel said:

E zato Arnolde neces ici na evropsko.


Geri Nevil najsrecniji lik posle sinocne analize 😄
 

Real iskusno bigsam taktikom protiv nase desne strane... sramotne golove primamo, ovo ni championship timovi ne dozvoljavaju.

Jebeni Vinicius i mrtvi Asensio nam daju golove 😑

 

Samo kad je Keita izasao... to nam je dovoljna pobeda za prvo poluvreme.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

Da li je u onoj situaciji bio faul na Maneu?

Mislim da jeste. Bilo je rame i ruka na ledja Manea. Da je bilo rame o rame pa da se okarakterise kao remplovanje. 

 

A sad druga stvar je što Mane voli da folira i što kontakt nije bio jačeg inteziteta. 

 

Ko I Steva ne volim kada se za takve stvari svira faul

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, We lose every week said:

Videh golove na flashscore-u. Ko je onako maestralno asistirao Asensiu za drugi gol Reala?


Trent upisao novu asistenciju 😄

 

Da li je Tiago nekada odigrao utakmicu a da nije dobio zuti?

 

Vazan gol... daj da okrecemo ovo.

Link to comment
Share on other sites

Jbg odbrana bas podbacila, a vezni red u prvom poluvremenu uopšte nije postojao. 

 

Vinicijus protiv odbrane Liverpula i Arnolda izgledao kao prajm Ronaldinho. Klop u drugom poluvremenu prebacio Ginija desno Trentu na ispomoc. 

 

Da vlasti u Engleskoj odobre publiku na Enfildu inače nam se crno piše. 

 

Mislim da ne možemo pobediti i proći dalje sa 4 3 3 formacijom. Moraće Klop nešto da tumba kao pred kraj sa Firminom i Šakom. 

 

Meni Kabak i vcrs dobar i pored toga što umalo nije upisao asistenciju Asensiju. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...