Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

9 hours ago, Crni Bombarder said:

Odakle ste doveli onog Kabaka?

 

Salke... ali videcemo da li ce da ostane.

Nadam se da ovi nasi tvrde pazar ne bi li spustili cenu.

 

2 hours ago, DJORDJE said:

I dok svi kukaju kako je sezona losa zbog povrede van Dajka i oslabljene odbrane, gubi se iz vida da trojka u spicu ima ocajnu sezonu. Salah jeste postigao 19 golova , ali od toga 7 iz penala.

 

Od front3 Salah mi je sigurno namanje drag ali svaka mu cast za ovu sezonu, jedini koji je zadrzao odredjeni nivo.

S obzirom da je Bobija menjao Jota i to cesto uspesno, lakse se prelazi preko njegove lose forme ali zato Sadio, nemam reci... igra gotovo svaki mec i svaki sledeci je sve gori i gori. Njegovi golovi fale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Darth Steva said:

 

Salke... ali videcemo da li ce da ostane.

Nadam se da ovi nasi tvrde pazar ne bi li spustili cenu.

 

 

Od front3 Salah mi je sigurno namanje drag ali svaka mu cast za ovu sezonu, jedini koji je zadrzao odredjeni nivo.

S obzirom da je Bobija menjao Jota i to cesto uspesno, lakse se prelazi preko njegove lose forme ali zato Sadio, nemam reci... igra gotovo svaki mec i svaki sledeci je sve gori i gori. Njegovi golovi fale.

Schalke je u očajnoj situaciji, i prodaju igrače ispod cijene. Sad da se idu cijenkat za Kabaka, kojeg Schalke ionako daje jeftino, ne znam da li je pametno. Salaha je trebalo prodati nakon naslova prvaka. Bilo je jasno da igra iznad svog nivoa, lik je imao Messi/Ronaldo brojke. Naravno da to neće ponoviti. Bit će zanimljiv rok.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ne znam koja je cifra u pitanju,ali decko je bas tankoza igrac. Bar po onom sto trenutno pokazuje.

Ne znam gde ti je tanak. Protiv Reala nijedan gol nije bio njegov. Jedino što ima problema u pas igri. 

 

Prve 3 tekme je bio loš. Posle je postao odličan. Jedan na jedan sa Benzemom, Asensijom i brazilskim Markovicem ne sećam se da su imali uspeha. Odlično se pozicionira i čita igru, postavlja. 

 

 

Meni se za sad bas sviđa 😁

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jučer sam malo bacio oko na Arsenal protiv Slavije. Onaj Smith Rowe mi se čini kao da bi mogao biti pravi igrač. Djeluje mu kao da bi se dobro uklopio u Liverpool. Ili na Bobbyijevoj poziciji u front 3, ili u vezi. Ne na poziciji Fabinha naravno. Više kao Wijnaldum ili Thiago. 

Možda kupiti njega pa ga ostaviti u Arsenalu još sezonu da ga razvijaju. Ili neka razmjena, njima Curtis Jones, Milner, ili Shaquiri, a u drugom pravcu Smith Rowe + nešto novca.

Edit: zašto se Viniciusa uspoređuje sa Lazarom Markovićem? Vinicius ima loše odluke u nekim trenucima, baš djeluje kao da nije pretjerano pametan, ali je brži, ima bolji dribling, i tehnički je daleko bolji od Lazara Markovića. Pa čovjek igra u prvih 11 Reala, osvaja Primeru, igra završnicu Lige prvaka, zabija golove najvećim momčadima. Lazar Marković je, s druge strane, igrao eventualno Liga kup, zabijao eventualno na treninzima i u Liverpoolu nije osvojio ništa.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mr clutch said:

Ne znam gde ti je tanak. Protiv Reala nijedan gol nije bio njegov. Jedino što ima problema u pas igri. 

Upravo u pas igri. Tu je jako los. Lopta fakticki ne moze da krene napred od njega. Plus nisam siguran koliko je i fizicki jak,duel igra mu je isto pod znakom upitnika.. Doduse,ja ne znam ni koliko decko ima godina..moze to sve da se koriguje kroz trening i rad.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, We lose every week said:

 

Lik vam je samostalno izgubio utakmicu protiv Lestera. 

 

@Kabak 

Pa napisao sam da je bio los u prve 3 tekme medju kojima je i ta protiv Lestera

58 minutes ago, Bugl Khan said:

 

Edit: zašto se Viniciusa uspoređuje sa Lazarom Markovićem? Vinicius ima loše odluke u nekim trenucima, baš djeluje kao da nije pretjerano pametan, ali je brži, ima bolji dribling, i tehnički je daleko bolji od Lazara Markovića. Pa čovjek igra u prvih 11 Reala, osvaja Primeru, igra završnicu Lige prvaka, zabija golove najvećim momčadima. Lazar Marković je, s druge strane, igrao eventualno Liga kup, zabijao eventualno na treninzima i u Liverpoolu nije osvojio ništa.

Pa on je obogacena verzija Markovica. Ono sto predstavlja Lazar na srpskom, Vini predstavlja na evropskom takmicenju. Obojica imaju iste mane i vrline, samo na drugom nivou takmicenja.

 

39 minutes ago, Crni Bombarder said:

Upravo u pas igri. Tu je jako los. Lopta fakticki ne moze da krene napred od njega. Plus nisam siguran koliko je i fizicki jak,duel igra mu je isto pod znakom upitnika.. Doduse,ja ne znam ni koliko decko ima godina..moze to sve da se koriguje kroz trening i rad.

Ima problem u pas igri. Izgleda to nesto bolje protiv timova koji nisu krem de la krem kao Real. U prvoj tekmi sa Realom je poslao loptu slabog inteziteta Alisonu i to je zamalo iskoristio Asensio. To mu je najveca greska u dvomecu. Uspeo je u par navrata da zagradi Benzemu i Vinicijusa. Meni najvise svidja kako igra 1 na 1, cesto rivalima izbija loptu i oduzima zbog dobrog citanja njihovog narednog poteza. Taj njegov aspekt je loma virdzilovski.

 

edit Ima samo 21 godinu

Edited by mr clutch
Link to comment
Share on other sites

Ako mozemo da ga uzmemo za 10m po meni je to no brainer... lik ima 20 godina i dosao je na prepad u PL i igra sasvim zadovoljavajuce. Ne vidim da je Gomez veliki upgrade u odnosu na Kabaka, ako je i uopste.


 

@Bugl

Ja sam to rekao zato sto mi je “Lazar Markovic” sinonim za nemaca pojma koji igra fudbal jer je brz. Ovaj je isti takav samo brazilski a to je samo po sebi dovoljno da je bolji od orig Lazara ali je i dalje u fudbalskim okvirima Lazar Markovic.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bugl Khan said:

 Onaj Smith Rowe mi se čini kao da bi mogao biti pravi igrač. Djeluje mu kao da bi se dobro uklopio u Liverpool. Ili na Bobbyijevoj poziciji u front 3, ili u vezi. Ne na poziciji Fabinha naravno. Više kao Wijnaldum ili Thiago. 

Možda kupiti njega pa ga ostaviti u Arsenalu još sezonu da ga razvijaju. Ili neka razmjena, njima Curtis Jones, Milner, ili Shaquiri, a u drugom pravcu Smith Rowe + nešto novca.

 

 

Brate mi jesmo sad k od ovce, ali ovako nesto ne bi mogao da ponudis vise ni Brajtonu, a kamoli Arsenalu. Cuj kupiti ga i ostaviti Arsenalu da ga razvija ili ovakva razmena, nadam se da nisi ozbiljan 😄 Mislim niko ni ne bi to razmatrao.

 

Njegova i Sakina cena, ako ovi pilicari odluce da prodaju (sto me ne bi cudilo), za Engleze nece biti ispod 30 miliona, verovatnije 50.

Edited by McLeod
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, McLeod said:

 

Brate mi jesmo sad k od ovce, ali ovako nesto ne bi mogao da ponudis vise ni Brajtonu, a kamoli Arsenalu. Cuj kupiti ga i ostaviti Arsenalu da ga razvija ili ovakva razmena, nadam se da nisi ozbiljan 😄 Mislim niko ni ne bi to razmatrao.

 

Njegova i Sakina cena, ako ovi pilicari odluce da prodaju (sto me ne bi cudilo), za Engleze nece biti ispod 30 miliona, verovatnije 50.

Naravno da se zajebavam malo u smislu za koje igrače bi bila zamjena. A što se tiče razvijanja, pa razvijate Realu Odegaarda, što ne bi Liverpoolu Smitha Rowea

🙂

Al ozbiljno sad, jel dobar igrač lik? Ovo jučer što sam vidio mi se svidjelo. Kako je Pepeu gurnuo loptu za gol, smiren u gužvi, na malom prostoru. 

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Kakva grbava sezona... nema Filipsa i eto odmah gola glavom 😞

Usrali su nas drugo poluvreme ali morali smo ovo da resimo kada je Robo istrcao onu kontru... kako ga nije sramota onakav pas na kraju da posalje.

Na kraju Ox 😂🤬 jebem ti profesionalnog fudbalera... nadam se da se rastajemo kroz 6 kola.

Link to comment
Share on other sites

Ma klackalica, ako dobijemo sledece kod kuce, opet ide gostovanje Junajtedu.

 

Ovo je moralo da bude ubedljivije, pustili su Lids da se igra i stvara sanse... a kontre su bile dobre samo neprecizne. Ima sansi ali ne ide to lako kao nekada. Protiv Njuke mora ubedljivije, a i bice. YNWA

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...