Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Nemam više živaca da čitam o vakcini. Htela sam prvo da prokomentarišem ovo američko tumačenje desnice i levice ali to niti je za ovaj pdf niti ima smisla gubiti vreme oko toga generalno.

Što se tiče Vučića, ovakvih susreta bi verovatno bilo i mnogo ranije da je Đoković više bio u Beogradu proteklih godina. Očigledno gubljenje bodova i titula nije jedina loša strana neigranja :classic_rolleyes:

Prvo sam se pitala koji đavo sedi i dalje tu i što ne ide u Monako ali onda sam se setila da Stefan valjda sad polazi u školu pa će verovatno svi da se stacioniraju u Srbiji bar neko vreme i dok Novak bude na turnirima. Ako bude tako ovoga će sigurno biti još, pa se treba pripremiti :default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, alcesta said:

Nemam više živaca da čitam o vakcini. Htela sam prvo da prokomentarišem ovo američko tumačenje desnice i levice ali to niti je za ovaj pdf niti ima smisla gubiti vreme oko toga generalno...

 

Ja koliko sam razumeo -ovaj članak i nije baš o tome - kao ni o tumačenju "glasa desnice".Jednostavno je pitanje ljudskog prava na izbor - pa makar on bio i pogrešan. Tu se, nameće već nešto drugo - dalja satanizacija Đokovića - njegovim trpanjem u koš sa  ekipom koju ne vole ovi iz "Čuvara".

 

CcBr.gif

 

Win-win ili dve muve istim udarcem.

Ove fotke sa Vučićem bi nastale i sa Tadićem i Tepićkom ili bilo kim ko je na vlasti u ovoj nesrećnoj zemlji.

Novak tu - kao GOAT ne može baš puno,bar ne ovde i sada.

 

Edited by Besni lala
Link to comment
Share on other sites

Da se dopunim tj preciziram - ne mislim na temu Novak i vakcine, to ima veze , mislim na sajam vina i sl, postoji tema Djokovici koliko se secam to neka se tamo kaci i diskutuje koliko hoce, ovde su naprimer i dve takoreci iste fotke, stavite tamo i 20 ako vam pricinjava zadovoljstvo

Edited by ciao
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drug Crni said:

Ja bih pre rekao da nece.

 

To bi uradio ti. I ja.

Plus bih ih oterao pizdu lepu materinu za sva vremena i njih i kengure i požare i Mel Gibsona i bumerange i ovce i down i under... osim Kylie, naravno (za nju - i down i under samo :classic_love:).

 

Ali čisto sumnjam da bi on to uradio.  Znaš ono, mir u svetu, drveće i piramide.

Garant odlazi, smeši se svima, rukuje, grli, s Tilijem na jezikuusta, slika selfi s izbeglicama, deli opremu siromašnoj deci, porađa trudnice, hrani gladne dingose itd...  mmw :default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aha..ja sam potpuno zaboravio na to,koja instanca je,u onom galamatijasu,donela odluku o zabrani. Ako je vlada (ministarstvo),onda se sanse popravljaju,ali ni to nije nikakva garancija.
Javno mnjenje se verovatno (jos uvek) tome snazno protivi. Ja bih rekao da mu samo sa vakcinom te sanse rastu,ali svi znamo da od toga nema nista.

Link to comment
Share on other sites

On 9/6/2022 at 5:12 PM, Drug Crni said:

Aha..ja sam potpuno zaboravio na to,koja instanca je,u onom galamatijasu,donela odluku o zabrani. Ako je vlada (ministarstvo),onda se sanse popravljaju,ali ni to nije nikakva garancija.
Javno mnjenje se verovatno (jos uvek) tome snazno protivi. Ja bih rekao da mu samo sa vakcinom te sanse rastu,ali svi znamo da od toga nema nista.

Mislim da će dosta zavisiti i od konkretne situacije s virusom tada, ako se pojavi neki novi soj i opet krene panika piši propalo.

Mada mi svejedno nije jasno kako Tajli može biti siguran hoće li biti ovako ili onako kad tu ništa ne zavisi od njega. Nije tu ništa pouzdano dok ne izađe zvanično saopštenje da se odluka ukida. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...