Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Pogledah reprizu od sinoć. Koliko mi nedostaje da ga gledam u ovakvom izdanju, toliko me nervira što umesto da igra ovakve mečeve sedi i gleda kako drugi osvajaju titule :frusty:

Engleski komentatori ga ishvalili baš, nisam sve čula pošto sam morala da smanjim ton u neko doba.

Link to comment
Share on other sites

Servis odlican. Poebno je "ubijao" servirajuci na prednost stranu i gadjajuci "t" liniju..taj ga servis sluzio besprekorno..
Nisam primetio probleme sa zglobom.

Medjutim,moglo se primetiti da je malo "padao" u drugim setovima..protiv Anduhara nisam gledao,pa taj mec izuzimam iz komentara. Ipak je dug period bez takmicarskog meca. Sorry Boxy,alo LC to nije :classic_tongue:

Cini mi se da su uslovi bili dosta zahtevni..ne znam kakva je bila klimatizacija u dvorani,ali je bilo evidentno da je bilo sparno do bola..svi igraci su mogli da cede donji ves koliko su bili znojavi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drug Crni said:

Servis odlican. Poebno je "ubijao" servirajuci na prednost stranu i gadjajuci "t" liniju..taj ga servis sluzio besprekorno..
Nisam primetio probleme sa zglobom.

Medjutim,moglo se primetiti da je malo "padao" u drugim setovima..protiv Anduhara nisam gledao,pa taj mec izuzimam iz komentara. Ipak je dug period bez takmicarskog meca. Sorry Boxy,alo LC to nije :classic_tongue:

Cini mi se da su uslovi bili dosta zahtevni..ne znam kakva je bila klimatizacija u dvorani,ali je bilo evidentno da je bilo sparno do bola..svi igraci su mogli da cede donji ves koliko su bili znojavi.

 

:default_coffee:

https://www.atptour.com/en/players/novak-djokovic/d643/player-activity

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Novak ne bude imao problema da igra naredne godine turnire, ima materijala da ponovopostane broj 1. Sada neka osvaja ove turnirčiće i priprema podlogu. Mislim ono, 7 000 poena je dovoljno za prvo mesto :classic_laugh:

 

Što se tiče ove sezone i WTF, slažem se da su to objavili radi reda, da bi imali o čemu da se piše. U narednih 5 nedelja postoje gomilu turnira.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...