Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Samo 2000 bodEva iza Karlosa na listi i to bez nastupa na A & US Openu..(Masterse da ne pominjem)..stvarno za duboki naklon. :23:Jos jedna fantasticna sezona. Sad odmor, da se napune baterije pa onda po ono sto mu pripada - La Decima

I umesto onog velikog zahvaljivanja timu na ceremoniji,mogao bi malo da im pojaca % :kece: Mislim da bi to veoma cenili svi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ha-ha..nemam zaista
(iako,potpuno razumem zasto pitas..post mi je ispao pomalo "najavljivacki")

Medjutim,mislim da Goran sa Novakom ima dogovor da radi na procenat,a ne na fiksni iznos. To sam prilicno siguran. Filipu je npr.svojevremeno trazio fiksni iznos za eventualan angazman.

Link to comment
Share on other sites

Svet bi bio lepši kada bi ljudi sa argumentom ,,Novak je dosadan" imali svest o tome da jednostavno ne poznaju ovu prelepu igru zvanu tenis. 

 

Dosadan je na isti način na koji je Betoven dosadan današnjem omladincu koji nema koncentraciju za ništa duže od Instagram storija, niti obrazovanje, muzičko, a i svako drugo, da razume bilo šta bolje od trep turbo džihad muzike.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O ukusima ne treba raspravljati. Neko ne voli Betovena, a voli Mocarta.

A što se tiče novih generacija, eto zbog njih se toliko radi na skraćivanju i ubrzavanju mečeva. Bojim se da će slemovi na kraju neizbežno da se svedu na mečeve na dva dobijena seta, ali to nije priča za ovu temu.

 

Edit: evo ako nekog zanima detaljna analiza meča, ja još nisam stigla da pogledam.

 

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Kako je mec odmicao i Novak "dosao" sebi, bilo je evidentno da je oterao Ruda od linije, ponekad i dva metra i Norvezanin nije mogao uopste da ga napadne, dok je Novak dominirao i usmeravao razmene. Otuda verovanto i pasivnost Ruda na nekim bitnim poenima, gde se cinilo da ceka Novakovu gresku. Nisam video broj direktnih poena u statistici na kraju meca, ali je moj utisak da ga je forhendom razbio, a tu je Rud najjaci (juce je imao jedan viner od 170 km/h, kada mu je Novak "nabacio" kracu loptu). Servis je takodje Novaku bio odlican do sredine drugog seta, mnogo brzih poena i neuzvracenih servisa (kada je upao u onu krizu na pocetku meca, tako se izvlacio u dva gema), posle je bilo malo povuci potegni, ali na kraju as da nas postedi drame :classic_smile: .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Snjofko said:

Svet bi bio lepši kada bi ljudi sa argumentom ,,Novak je dosadan" imali svest o tome da jednostavno ne poznaju ovu prelepu igru zvanu tenis. 

 

Dosadan je na isti način na koji je Betoven dosadan današnjem omladincu koji nema koncentraciju za ništa duže od Instagram storija, niti obrazovanje, muzičko, a i svako drugo, da razume bilo šta bolje od trep turbo džihad muzike.

 

Al ga utrefi sa poređenjem... Kako u isti niz misli idu klasična muzika i pro sport?  😁

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milutinov Tata said:

Kako je mec odmicao i Novak "dosao" sebi, bilo je evidentno da je oterao Ruda od linije, ponekad i dva metra i Norvezanin nije mogao uopste da ga napadne, dok je Novak dominirao i usmeravao razmene. Otuda verovanto i pasivnost Ruda na nekim bitnim poenima, gde se cinilo da ceka Novakovu gresku. Nisam video broj direktnih poena u statistici na kraju meca, ali je moj utisak da ga je forhendom razbio, a tu je Rud najjaci (juce je imao jedan viner od 170 km/h, kada mu je Novak "nabacio" kracu loptu). Servis je takodje Novaku bio odlican do sredine drugog seta, mnogo brzih poena i neuzvracenih servisa (kada je upao u onu krizu na pocetku meca, tako se izvlacio u dva gema), posle je bilo malo povuci potegni, ali na kraju as da nas postedi drame :classic_smile: .

 

Nole je imao više vinera, ali i više neiznuđenih. Potpuno je kontrolisao meč od početka do kraja, samo je trebalo da dobije jednu brejk loptu (Ruud odlično servira) i to je bilo to. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...