Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

2 minutes ago, realno *w said:

Juta 3 vezana poraza na domaćem terenu, bar dva se mogu podvesti pod "kikseve". Do kraja više mečeva na strani nego kući, a razlika između drugog i sedmog mesta 2 pobede.

 

Nesto sam citao da se oni kao ne stresiraju preterano oko sedmog mesta jer im od potencijalnih gornja cetiri tima najvise odgovaraju Nagetsi, medjutim kako su krenuli i na sta im lici igra, ne bi me cudilo da dopadnu do osmog mesta ili da cak skliznu iz plejofa.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Horium said:

 

Nesto sam citao da se oni kao ne stresiraju preterano oko sedmog mesta jer im od potencijalnih gornja cetiri tima najvise odgovaraju Nagetsi, medjutim kako su krenuli i na sta im lici igra, ne bi me cudilo da dopadnu do osmog mesta ili da cak skliznu iz plejofa.

 

To teško, beže čak 10 pobeda Portlandu i 11 NOPu. Nešto mi je previše da se to nadokandi u 26-27 tekmi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

odvratno dete. 

16 minutes ago, Horium said:

Trae je toliko ruzan da je simpatican. Pritom ima tu auru underdog-a.

 

Embiid je jedna nadobudna lenja mesina sa izuzetnim fizickim predispozicijama koja misli da je uhvatila boga za muda.

 

ma gde je trae underdog osim na festivalu frizura? sviraju mu ustajanje ujutru iz kreveta. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt od Wade-a se ne moze ziveti ovde. Iskache iz svakog coska, emisije..
I sve vreme drobi o cerci/sinu, sta god.

Sad na stranu sto je po meni degutantno javno istresati svoj ves.

Da ni ne pocinjem kako je blagi zasu ovo sto guraju 12o godishnje dete da bude glas za nesto.. 
Ok ako je gej, gej je. nema frke, ali sa 12 god gurati dete u medije 24/7 - debilizam..

I sto bi rekao Boosie Badazz: 
 

Quote

“Don’t cut his d*ck off, bruh. Like, bruh, for real, if he gon’ be gay, let him be gay. But don’t cut his d*ck off, bruh. Don’t—and dress him as a woman, dawg. He’s 12 years old. He’s not up there yet. He hasn’t made his final decisions yet. Don’t cut his f*cking d*ck off, Dwyane Wade, bruh. You fu*king trippin’, dawg. You trippin’ dawg. You trippin’ dawg.”

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa valjda je jos gej jer je deckonja. jos
A veli oseca se kao devojcica. i hoce da obracanje bude she/her. Sto ce reci da je trans. 🙂 

 

kako god jezivo je izlaganje deteta od 12 godina tako necemu.
Cekaj 18 pa radite sta vam volja.  Nego sto ja moram da slusam o tome po vazdan. Sednem na pivo sinoc Wade i Z/Z, danas na rucak opet wade i Zion/Zaya

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sa 12 nisam znao koji mi je omiljen cips kamoli sta je koncept roda i zbog cega se razlikuje od pola, doduse ne secam se za ovu fluidnost roda i  da moze da se menja rod svaki dan. 
Aktivizam kod dece je jak! Bore se za zemlju, znaju sta hoce da jebu i da imaju izmedju nogu respect.
Nema bezveznije stvari nego koristiti decu zarad politike, poena i ostalih sranja. Lepo je to sto je dao podrsku gej (ili/i trans) sinu ali posto dete ima samo 12 godine ne znam koliko je to autonomna odluka, tek je dete uslo u pubertet a vec donosi ozbiljne zivotne odluke.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ja sa 12 nisam znao koji mi je omiljen cips kamoli sta je koncept roda i zbog cega se razlikuje od pola, doduse ne secam se za ovu fluidnost roda i  da moze da se menja rod svaki dan. 
Aktivizam kod dece je jak! Bore se za zemlju, znaju sta hoce da jebu i da imaju izmedju nogu respect.
Nema bezveznije stvari nego koristiti decu zarad politike, poena i ostalih sranja. Lepo je to sto je dao podrsku gej (ili/i trans) sinu ali posto dete ima samo 12 godine ne znam koliko je to autonomna odluka, tek je dete uslo u pubertet a vec donosi ozbiljne zivotne odluke.

Malo se to promenilo, klinke danas prvu menstruaciju imaju sa 10 godina sto je nekad bilo nezamislivo. Zbog sranja koje jedemo deca bioloski sazrevaju ranije, kao pilici kad ih nakljukas koncentratom.  Ranije sazrevaju i brze saznaju neke stvari.

 

Nevezano za to mislim da to dete sa 12 dina mentalno nije zrelo da donese takve odluke, ok postujes neciju zelju , ali sto kaze onaj lik ne seces nista.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Wade mi je jedno vreme bio omiljeni superstar (kad su mu konkurenciju u vrhu predstavljali samo Lebron i Kobe, Duncan je već ušao u fazu "kvalitetnog timskog igrača", a Dirk je bio tek najbolji igrač mrskog Dalasa), međutim tip je očigledno neviđeni attention whore postao, što oblačenjem, što medijskim istupima, a i postao je dosta kvaran igrač pred kraj karijere, sve suprotno onom dinamitnom pitbulu kakav je bio u prajmu. Moguće da je to zbog žene, stalno su nešto zajedno i to potenciraju, to je baš lejm a još gore je ovo eksploatisanje deteta radi medijskih poena. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...