Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

@propolis, zapravo su prvi forumaški basketi bili na adi. 

kakva je to festivalska atmosfera bila, 30iljada ljudi, 20iljada igra, ostali toče alkohol tj sok  : i

 

posle se prešlo na taš, moguće je da ima čak i tome 10 godina. tu su onda lavrnjini drugari preuzeli organizaciju sa fokusom na basket a ne festival :lol_2:

 

--

što se poziva tiče, podržavam, ja sam čipovan 3x a izgleda da izlazim i iz asimptomatskog kovida krajem ove nedelje

- ali mislim da je za opšte zdravlje sigurnije da sačekamo proleće, pa da opičimo negde napolju. to privuče i ovaj festivalski deo ekipe a posle odemo na pivo i ćevape ili u trbovićevom slučaju lobe (meso)

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

@propolis, zapravo su prvi forumaški basketi bili na adi. 

kakva je to festivalska atmosfera bila, 30iljada ljudi, 20iljada igra, ostali toče alkohol tj sok  : i

 

posle se prešlo na taš, moguće je da ima čak i tome 10 godina. tu su onda lavrnjini drugari preuzeli organizaciju sa fokusom na basket a ne festival :lol_2:

 

--

što se poziva tiče, podržavam, ja sam čipovan 3x a izgleda da izlazim i iz asimptomatskog kovida krajem ove nedelje

- ali mislim da je za opšte zdravlje sigurnije da sačekamo proleće, pa da opičimo negde napolju. to privuče i ovaj festivalski deo ekipe a posle odemo na pivo i ćevape ili u trbovićevom slučaju lobe (meso)

 

Svejdeno gde pikamo dok god je pivo uključeno u proces 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

tu su onda lavrnjini drugari preuzeli organizaciju sa fokusom na basket a ne festival :lol_2:


😄

 

3 minutes ago, uini said:

da sačekamo proleće, pa da opičimo negde napolju


Da, i ja sam za ovu opciju, pogotovo ako to podrazumeva i festivalsku atmosferu. 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uvrnuto said:


😄

 


Da, i ja sam za ovu opciju, pogotovo ako to podrazumeva i festivalsku atmosferu. 😄

 

ne mogu da se setim kako se zvao na forumu onaj legendarni lik, vrlo fini navijač partizana (mislim da na voxu nije ni pisao), koji je došao na prvi taj showdown na adi u 9 ujutru sa dva balona belog vina. totalno je izdominirao premijeru. boki i kronos će se verovatno setiti

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ne mogu da se setim kako se zvao na forumu onaj legendarni lik, vrlo fini navijač partizana (mislim da na voxu nije ni pisao), koji je došao na prvi taj showdown na adi u 9 ujutru sa dva balona belog vina. totalno je izdominirao premijeru. boki i kronos će se verovatno setiti

 

Snuker :smiley33: :classic_biggrin:

 

Tipujem na Harija Halera (mijenjao je nickove, i Albatross je bio i tko zna šta još)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, propolis said:

@Tamburinjo @medobrundo @uini @Chaos Is Me @BarryWhite teško da je u Srb i ko je još igrao tad

 

Da bacimo neki basket i obeležimo 10godisnjicu onog sa Taša?

 

 

Sto se mene tice moze i sad za vikend moze i na prolece moze i poznu jesen kad god. Sporadicno sam igrao dok se nisam skroz onesposobio pa su me izbacili iz svih kombinacija tako da ako neko cuje ove vapaje i treba mu covek za basket da izvodi lopte neka zove slobodno placam posteno kao i oni sto sutiraju. I uvek pre za salu ...al da je ceo teren da nije isecena trojka, nego za open court zbog atmosferskih uticaja, i mora bude mrezica... i dobra lopta ...ostario sam sve mi smeta 😄 

 

@propolis Jel si ovo slucajno nabrojao samo cigane nista obraefekat 🙂

Edited by Tamburinjo
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uini said:

 

ne mogu da se setim kako se zvao na forumu onaj legendarni lik, vrlo fini navijač partizana (mislim da na voxu nije ni pisao), koji je došao na prvi taj showdown na adi u 9 ujutru sa dva balona belog vina. totalno je izdominirao premijeru. boki i kronos će se verovatno setiti

Prtzn.:default_coffee:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kriv i dužan said:

 

Jel pogodio išta :lol_2:

Sve da i nije, dobro da je ostao na nogama...ako je :classic_biggrin:

 

glimmy je gospodin čo'ek, sve radi umereno i šutira stilski kao željko obradović

 

ne znam, ja se ionako znojim k'o prasac, ne mogu dovoljno vode da se napijem a kamo da cepam nešto dok igram.

pominjao sam letos da sam cepao neki dobar basket (nije da sam ja bio dobar) u dalmaciji sa nekim 15ak+ godina mlađim likovima.

oni su u fazonu na pauzi "hoćeš pivo", rek'o, "jedino ako može neko da me vozi do urgentnog posle a možda neće ni trebati pivo za to, stay tuned"

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...