Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Pozitivna stvar je sto imena ovih meta za pojacanje dole upucuju na zakljucak da je treneru (ili nekome ko vec dovodi igrace i kroji roster) jasno sta je ovom timu neophodno, bar u tom delu. Naravno, nikada ne treba propustiti priliku da se apostrofira da glava uvek nosi 100 bodova i da je po pravilu bolje uzeti na papiru nesto slabijeg igraca kome je masa medj usima na mestu nego nekakve zveri kojima je kosarka ludilozezanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sector said:

 

ja nikako ne mogu da se naviknem, ono kad vidim da je igrac tipa 1991 pomislim potencijal 😄

 

Dobro sto ti ne mozes da se naviknes, nego i evropska kosarka i dalje zivi u ubedjenju da su ti igraci potencijali.

 

Jer, kvalitetne igrace rodjene posle 1993. mozes da izbrojis na prste (Micic, Milutinov, Papapetrou, ko jos?)

Link to comment
Share on other sites

Ako stvarno bude Reynolds, bice kul jer se vec zna sa CMM iz Zenita, pa kontam da nasima i to igra neku ulogu. moram priznati da ga nisam gledao puno sem na highlightsima, pa me zanima misljenje nekog ko ga je gledao vise?

Link to comment
Share on other sites

Odlican igrac za naše uslove i ukoliko ga dovedete mogu slobodno da kažem da je Partizan duplo jaci nego prošle sezone. 

Nema neku tehniku na low postu i neće zidati, ali zato odlicno čita igra u napadu, zna da lepo da isprati pleja I da dobije asistenciju ili da isprati i nakon promašaja beka pokupi off skok. Ne spada u brze centre, ali nije ni spor. 

Ima da se uklopi sa CMM i Gordicem samo tako jer kazem zna da isprati beka, a i da postavi blok što ovoj dvojici odgovara po stilu igre. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Again, polako sa tim "bicete duplo jaci" jer:

 

1. Trener nam je Vlado, ne Andrea

 

2. U teoriji, nas tim sa Pejnersom, Artom i Redzijem je na papiru bio mnogo jaci nego sto je ovaj sada, sve i da dodas Reynoldsa. Pa smo svi videli sta se desilo. Ko zna sta ce sada da se desava. Ako se uopste bude igralo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vlado je duplo jači od andree. ako je na ferku bez skakavaca

3 hours ago, Kronostime said:

Zvonko ni fudbal ne igra vise rekreativno, a kamo li kosarku.:default_coffee:

 

jedini lik sa jačim imenom &prezimenom od fudbalera je dževad prekazi!

 

edit tu je negde i elsner, jednostavno ne možeš da budeš loš libero sa tim prezimenom

ali je drugi zonfa, ova dvojica su mi više brazilci

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kronostime said:

Sta fali Preki, ili Vokriju, pokoj mu dusi?

 

preki ti je prekazi?

ne kapiram sta hoces da kažeš, strava mu je ime a čale mi kaže da je bio opasan fudbaler. ja ga nisam gledao pošto je već igrao u turskoj

 

vokri umro? sad vidim i elsner u maju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...