Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

1 hour ago, leki bg said:

Potraga za Cameron Oliverom.

Preduslov je da se Makabi ne odluci za njega.

 

kilometraza? kubikaza? garancija?

 

edit: po ovome sto sam na brzinu video, kopija Mozlija sa boljom poludistancom i nizim bbIQ-om.

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cooper said:

Ugledni nemački sportski list piše da je Trinkijeri uzeo pola miliona po sezoni od Bajerna.
Niko ne može da ga krivi što je otišao.
Te pare od nas nikada ne bi mogao da dobije.

 

Quote

Kada se odbiju svi porezi i izdaci, iznosi oko 450 evra neto, što je oko 100 hiljada manje nego što je javnost u Srbiji navodila kao njegovu oporezovanu zaradu za sledeću sezonu u Partizanu.

 

https://nova.rs/kosarka/poznata-plata-trinkijerija-u-bajernu-manja-nego-u-partizanu/

 

u bajernu 450 eur < u partizanu cca 100.450 eur

mojne da lažeš narod. uostalom, naslov sve govori al nema ko da vidi

 

 

Spoiler

jb9nVlx.png

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vamos Laki said:

Znaci Dule bio u pravu za Trinkijevu platu. U dinar.

 

ne brate, nego, sledeći put kada se piše da neko radi za smeštaj i markicu za prevoz neka čekiraju sa bajernom.

450eur uhuhuhuhu

 

ma dobro ko šiša kupera, sam je krenuo da predupredi vest (10 min od objave : ))

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta se pisalo i ko je pisao i u medijima i ovdje, ali mislim da njegova plata sigurno nije bila manja od 400k, a ako se progresivno povećavala od sezone do sezone ne bi me čudilo da mu je ove sezone trebalo biti isplaćeno 550k. No trebalo je mnogo štošta da bude, i mi smo trebali osvojiti Evrokup, ABA, sponzori su trebali izmirivati svoje obaveze ali ništa od toga se nije desilo.

Neka pretpostavka je da mu je nuđeno ponovo 400-450k i da se odrekne dugovanja iz ove sezone pa je čovjek vidio sa kim ima posla i otperjao prvim letom. Bolje 450k u Njemačkoj nego i milion u Srbiji, ali na papiru.

Link to comment
Share on other sites

Biti trener u evroligi za pola miliona godisnje > biti trener u evrokupu za pola miliona godisnje.

 

Simple as that. 

 

Pri tome, ne verujem da ima mnogo liga stresnijih za trenera od ove nase aba lige. Svi se biju za taj jedan kolac, jedno mesto u evroligi. Ovi zapadnjaci lagano, opusteno, kupe mesto u evroligi i pikamo basket natenane. Osedeo covek od Srba i njihovog poimanja sporta.

 

Jos jedna stvar je bitna. Redovnost placanja mesecnih prihoda. 

 

U Nemackoj bitte schon...danke schon...auf wiedersehen.

 

U Srbiji... Misko, daj bre vidi kad ce da mi plate ono od pre 5 meseci, jebote zovem onog Ostoju, on me baronise nesto svaki put.

Edited by Laki John Terry
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...