Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

Pa to

Ne verujem da su mu rekli e moze 10 - 20% manja plata - sta ko ma cao otisao sam

Vrv je to bio plan nekog napredka iz sezone u sezonu i sad jbg

sigurno da zeli da igra el, ako je stvarno dosla takva ponuda od kluba koji ima licencu cao zdravo i bez stezanja kaisa vrv bi otisao ovako mu je samo bilo lakse da prelomi

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, MetalHead said:

 

Lepo receno. Verujem da si ubo sustinu. 👍

 

Samo i dalje smeta onoliko dodvoravanje i izjave koje je davao, a onda naprasno otisao. Ok, takav je lik verovatno... 

Pre je Frenčajz ubo suštinu, ja sam samo malo dosolio. 

 

Šta znam, cenim da ima malo ili malo više racionalizacije kod mene, ali nekako se ne osećam da nas je izdao. Jeste on lepim rečima pokušavao da se uvuče pod kožu, ali je time i kasnijim radom probudio veru, ponos, pa i malo bahatosti. Trznuo nas je iz lošeg sna i dao nadu. Činjenica je da je u trenutku prekida tim bio vodeći u svim takmičenjima, da je tim izgledao i igrao korektno, povampirio je Jaramaza, Pejdžu našao mesto, davao šansu Trifi. Ok, to je odličan alibi jer ne znamo šta bi se desilo do kraja. Međutim, svako od nas ima niz kritika ali jesmo izgledali ozbiljnije nego pre, a to nije bilo samo zbog lepih reči. 

 

Pored toga, ako je ono Frenčajzovo sve tačno, opet nam je učinio uslugu jer je ukazao na to da pilićarenje ne stvara veliki klub. Sve te o-ruk varijante na foru više ne prolaze u ozbiljnom svetu. Kontekst se promenio a i Dule je pre bio izuzetak kao endemska biljka, specifičan čovek i tvrdoglava mazga a ne nešto što bi trebalo očekivati od budućih trenera. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jesmo sigurni da mu je nuđeno 500k za sezonu. Info su bile samo koliko je trebalo da zaradi, i da mu je ponuđena manja cifra. Moguće da je bio i veci cut od toga. 

 

U isto vreme, iako će ovo možda delovati nategnuto, ali možda je čovek otišao i zbog cele ove situacije sa virusom. 

 

Ima je izjave kako mu nije jasno zasto se ovde si ponasaju kao da se nista ne desava. Plus ni njemu nije moglo da promakne koliko se ljudi zarazilo u poslednjih par nedelja, i to i dosta ljudi iz njegovog okruzenja, + Novak i Jokic. 

 

Ako nasa drzava nastavi na ovaj nacin da upravlja ovom krizom, kosarka se nece ni igrati naredne sezone, ili makar se evropska takmicenja nece igrati. Mislite da je neko lud da dopusti da se kkubovi iz zemlje gde je ovakva situacija ukljuce u takmicenja, posebno znajuci, koji je nivo profesionalizma u nasim klubovima. 

Edited by nemanjaol
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Pored toga, ako je ono Frenčajzovo sve tačno, opet nam je učinio uslugu jer je ukazao na to da pilićarenje ne stvara veliki klub. Sve te o-ruk varijante na foru više ne prolaze u ozbiljnom svetu. Kontekst se promenio a i Dule je pre bio izuzetak kao endemska biljka, specifičan čovek i tvrdoglava mazga a ne nešto što bi trebalo očekivati od budućih trenera. 

 

Upravo. To sto je nama postalo normalno, ne znaci da zaista i jeste da se od trenera ocekuje da pravi pitu od govana, pa jos svake sezone iznova. Narocito za trenere koji nisu anonimusi i ne manjka im ambicija. Zapitajmo se zasto bi Trinki pristao na to da guli i srozava sopstvene akcije na kosarkaskom trzistu sa potpuno nekonkurentnim timovima i ugrozava svoje buduce (potencijalno znatno unosnije) angazmane?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja ne vidim da nas je Trinki izdao, prodao, kako god. Dobio čovek priliku da vodi EL tim i otišao. Hvala za sve, bila je odlična sezona, uživao sam u košarci koju smo igrali, vidimo se nekad ponovo. 

 

Drugo, šta dalje? Osovina nam je Paige Jare Zagor Thomas Mosley, Trifa i Janker su tu kao dvojica koja ostaju, nedefinisani Novica, Gordić... Što znači da ekipa realno trenutno nema trenera i 5 igrača. 

 

Prvo trener, onda igrači. Kapiram da će se više znati do kraja nedelje, moraju nešto da bace javnosti... 

 

Želje:

Trener: Miloje

Igrači: imam samo jednu ekstra nerealnu želju - Jordan Mickey 😄😄😄

 

U svakom slučaju - NAPRED PARTIZAN! 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da pojasnim - oko Miloja ne mogu da budem objektivan, ljubimac iz igračkih dana... 

 

A mislim da ionako mlatimo praznu slamu oko toga, vrv Šćepa upada, uklapa se u koncepciju 'smanjen budžet, bivša igračka legenda, podržite Partizan kad je teško, itd itd' 

Link to comment
Share on other sites

A mozda je bolje postaviti Scepu za ovu sezonu. Dobro se pokazao kao prvi trener u Futuri. Zna u dusu ove igrace koji su nam vezani ugovorom, naucio je od Andree dosta, siguran sam. Njemu bi isla znatno manja plata, sto ostavlja prostor za bolja pojacanja, zarad borbe u EC. A onda slededeg leta, traziti trenera na duze staze, koji ce sam selektirati ekipu. 

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Alex_Serbia said:

A mozda je bolje postaviti Scepu za ovu sezonu. Dobro se pokazao kao prvi trener u Futuri. Zna u dusu ove igrace koji su nam vezani ugovorom, naucio je od Andree dosta, siguran sam. Njemu bi isla znatno manja plata, sto ostavlja prostor za bolja pojacanja, zarad borbe u EC. A onda slededeg leta, traziti trenera na duze staze, koji ce sam selektirati ekipu. 

 

Kakvog sledeceg leta? Mi cemo u FIBA Ligu Sampiona, ovi ce dobiti licencu na par godina i domacinstvo F4, sta mislis zasto su potpisivali Obradovica i sada dovode EL pojacanja, da igraju EC naredne sezone? 

Sto se mene tice neka potpisu Dragana Jakovljevica, savrseno se uklapa u sns bandu iz dela uprave koja nije zelela jedinog coveka koji radi svoj posao kako treba da ostane na poziciiji u KK, neka igraju utakmice u trening hali Arene sa sve Bogdanovim kosarkaskim ocem kako se blamira.

I za kraj ko u ovom scenariju ne vidi Duleta i njegovo izgnanstvo taj je slep kod ociju.

Informer, Bljuc, Varde, Grbovici, Odbrambeni stub Tegeltije.

Izaberite stranu ljudi, ne treba vam puno. 

 

Edited by Brimstone
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brimstone said:

Kakvog sledeceg leta? Mi cemo u FIBA Ligu Sampiona, ovi ce dobiti licencu na par godina i domacinstvo F4, sta mislis zasto su potpisivali Obradovica i sada dovode EL pojacanja, da igraju EC naredne sezone? 

 

 

Osvajacu EC moraju da garantuju prolaz u EL. Odnosno osvajacu a vrv i finalisti. Ne zaleci se sa Fibom jos.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Osvajacu EC moraju da garantuju prolaz u EL. Odnosno osvajacu a vrv i finalisti. Ne zaleci se sa Fibom jos.

Ti ako mislis da ce Scepanovic osvojiti EC uporedo plivajuci u ABA i boreci se sa Covketom i mnogo boljim trenerom blago tebi... 

Da ne pricam o autoritetu i autonomiji koju isti nema niti ce imati, dovesce mu igrace koje sami budu izvecali jer su to jedva i docekali nakon proterivanja zabara.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jasno je meni sta zelis reci. Ali pudlica & co nemaju sta da spletkare u EC. Ne mora Scepa biti trener, pomenuo sam to samo jer covek ima stofa. Otisao je Volden koji je zamenjiv lakse, otisao je Andrea koji je zamenjiv malo teze, ok. Ostali su tu ili ce biti tu. U teoriji dovedemo 3 pojacanja na 1,3,5. ABA je ionako nevazna za plasman u EL, tu da budemo medju 4 zbog obezbedjivanja EC, a sve karte baciti na EC. Ako se cudom desi da ga osvojimo, pa da vidimo da li ce pudla dobiti A licencu, da li ce katalonsko govno dozvoliti 2 Aba kluba u EL. Hocu reci, ako se sloze neke kocke (bice tesko), mozemo ubiti 2 muve jednim udarcem.

 

Trinki je legao nama super. Ali nije najbolji trener na svetu.

A ako je unutrasnjost kluba ovakva kakvom je predstavljas, onda mi mozemo slobodno zatvoriti KKP topike, jer onda nema poente nista.

 

Ja samo pricam sa stanovista optimiste, sto ce se promeniti ukoliko se pokaze da gresim. Znacemo za par meseci sve

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alex_Serbia said:

ABA je ionako nevazna za plasman u EL, tu da budemo medju 4 zbog obezbedjivanja EC, a sve karte baciti na EC. Ako se cudom desi da ga osvojimo, pa da vidimo da li ce pudla dobiti A licencu, da li ce katalonsko govno dozvoliti 2 Aba kluba u EL. Hocu reci, ako se sloze neke kocke (bice tesko), mozemo ubiti 2 muve jednim udarcem.

 

Zanimljiva situacija - sta bi bilo u tom slucaju? Iskreno, mislim da bi pre uzeo klub koji je pobednik/finalista EC i na taj nacin zadrzao kontinuitet i znacaj tog takmicenja, nego sto bi uzeo prvaka ABA (bilo to Zvezda, Buducnost a pogotovo neko treci - ne racunam Partizan tu jer se vi kroz EC kvalifikujete). 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa vec je receno - od sledece sezone prvak Aba nema zagarantovano mesto u EL. Navodno, Aba ce imati svog predstavnika, ali to ne znaci da ce biti prvak. U prevodu, ako eventualno CZv dobije neku dugogodisnju licencu niko vise ne mora ici u EL. Pa i ako ne dobije, a i ne budu prvaci opet mogu da ih uguraju. Ostaje, za sada, samo taj EC, a s obzirom na najavljeno smanjenje budzeta tesko cemo do toga.

Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2020 at 1:39 PM, Južni said:

Zlobnici bi rekli da se vidi da su prošli izbori i da ne mora više privid jednakosti da se održava 😄

Jest vala, da se ovo desili pre izbora onda bi SNS osvoji 189 a ne 190 poslaničkih mandata. Isti ti jezici trabunjaju da je Zvezda pustila Partizan da ih dobije u kupu, i to pred same izbore.

 

Otišao čovek u Nemačku, gde je plata veća i redovna, budžet stabilan, a odgovornost duplo manja. Neće mu niko psovati familiju/napadati ga na ulici/ pljuvati sa tribina/ gde će igrati košarku u klimatizovanoj dvorani. Da ne pričam da je kod nas sve od danas do sutra, zbriše SNS Ostoja (vredi i za KKCZ) i ode sve u krasni, pa se ti kasnije tužavaj i pokušaj naplatiti pare. Sasvim logična odluka!

 

Dajte ljudi manite se priče da je Jakovljević "napravio" Bogdanovića. Bogdanović je sam napravio sebe, dečko ima vanserijske radne navike.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Ako nam sastav bude slicne jacine ovosezonskom, sa dobrim trenerom (Mitrovic?), nije nemoguce ponoviti ove rezultate i otici mozda do kraja.

E sad, prednost u sledecoj sezoni Evrokupa - neki jaci i nezgodini timovi su otisli, umesto njih upali slabiji. S druge stane, ono sto nije prednost je to da ce se ruski timovi poput Lokomotive ovog puta osigurati da ne dozive debakl, a pored njih i Virtus koji ce se 100% bolesno pojacati i biti zeljan nase krvi.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, ako smo postigli konsenzus da nam ne odgovara nijedan domaći trener dajte neke strane koji su ok, da se malo zajebavamo ionako ništa pametno nema da se pročita ovdje već mjesecima.

 

Kad je bal nek je maskenbal.

 

Evo recimo Blatt čeka ko zapeta puška. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Liska Manjina said:

Jest vala, da se ovo desili pre izbora onda bi SNS osvoji 189 a ne 190 poslaničkih mandata. Isti ti jezici trabunjaju da je Zvezda pustila Partizan da ih dobije u kupu, i to pred same izbore.

 

Otišao čovek u Nemačku, gde je plata veća i redovna, budžet stabilan, a odgovornost duplo manja. Neće mu niko psovati familiju/napadati ga na ulici/ pljuvati sa tribina/ gde će igrati košarku u klimatizovanoj dvorani. Da ne pričam da je kod nas sve od danas do sutra, zbriše SNS Ostoja (vredi i za KKCZ) i ode sve u krasni, pa se ti kasnije tužavaj i pokušaj naplatiti pare. Sasvim logična odluka!

 

Dajte ljudi manite se priče da je Jakovljević "napravio" Bogdanovića. Bogdanović je sam napravio sebe, dečko ima vanserijske radne navike.

Ti sve shvataš ozbiljno. 

Hajde na ovaj moj deo čovek da se upeca, ali na ovo da je Jakovljević napravio BB... 😄 Komplimenti sa noje strane. 

 

Edit: Ljudi, zaboravite na Miloja. 

Edited by Južni
Link to comment
Share on other sites

Ovo su mu evropski statsi. Pre toga bio na koledzu sa prosecnim ucinkom. Malo igrao letnju ligu sa Dalasom, Torontom i pre Olimpije sa Lejkersima. Mislim da ima bolji ulaz od Voldena i da moze da brani sve od 1-3, mozda i 4 u nekom mismecu. Uz Blazica bio najbolji igrac Olimpije. Videcemo kako ce se kod nas pokazati.
Ako se ne dogovore se Gordicem dovesti nekog na 3, a malom Trifi davati minute na sve tri pozicije.be4ede8cb49c6fc557c3bb0aa8b6f757.jpg




Evo recimo Blatt čeka ko zapeta puška. 

Zar njemu nije dijagnostikovana multipla skleroza?
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Južni said:

Ti sve shvataš ozbiljno. 

Hajde na ovaj moj deo čovek da se upeca, ali na ovo da je Jakovljević napravio BB... 😄 Komplimenti sa noje strane. 

 

Edit: Ljudi, zaboravite na Miloja. 

Znaš kad nisam ni primetio da si ti to napisao za Jakovljevića 😄, ali sam video da se provlači kroz celu temu. Naravno da je sprdnja, bez obzira na partijsku knjižicu, navijači bi skalpirali Ostoju i vratili bi ga na fabrička podešavanja.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...