Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

59 minutes ago, Liska Manjina said:

Nije on došao iz Nemačke, već sa zavoda za zapošljavanje, a to nije isto. Došao je zato što je to bila najbolja ponuda sa finansijskog i sportskog aspekta, sad je došla bolja ponuda i čovek zapalio. Verovatno je to posmatrao kao izazov, ali sad mu je malo dojadilo. Volio bih znati kakvi su to drugi razlozi, ne sumnjam da postoji više razloga, ali me interesuje koji su to razlozi, po tvom mišljenju.

 

Napisao bih odmah da sam znao prave razloge, samo sam posumnjao u ove tvoje, jer mi je Andrea u svim intervjuima delovao kao da ga upravo loži ta tenzija, gužva Beograda, miris derbija i ostalo. Možda grešim, možda je to pričao radi fenova.

Link to comment
Share on other sites

Svakako mislim da je pre vreme sa Japanca nego za npr. Miloja. Gorepomenuti je vec u sistemu, zna igrace, a ima daleko veci potencijal nego sto je to imao Canak, pa cak i (usudjujem se da kazem) Dzile.

 

Vec sam juce pisao, Scepa bi bio ok resenje zbog tima koji je 70% vec popunjen, ali da uprava stane iza njega i istrpi. Ne verujem da bi igraci zloupotrebili slabiji autoritet, sve su to dobri momci. Ali za svaki slucaj, tim pre da Novica ostane, makar i kao glorifikovani ekonom.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Meni se MIloje uopšte ne sviđa ni kao ideja za trenera KKP, koliko god da mi je drag.

 

Ja Miloja vidim kao prvog trenera jedino u Megi ili u klubovima u Meginom fazonu (nema pritiska,potpuna sloboda, mladi igraci...)

Pored svih spomenutih Mitrovic vam je najbolja opcija cini mi se...

CMM je bas dobar zabod, ja sam ga zeleo kod nas. Cak bih rekao upgrade u odnosu na Voldena.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Referent said:

https://www.sportskacentrala.com/2020/07/01/novi-trener-partizana-vecina-celnika-kluba-zeli-ovog-strucnjaka-na-klupi-crno-belih/

 

Navodi se da u klubu cene njegovu viziju forsiranja mladih igrača, a pored toga u toku je svih zbivanja i trendova u modernoj košarci.

 

 

Ko je ovde u toku svih zbivanja i trendova, neka pošalji CV faksom.

 

Ako je ovo istina, da, zbogom Partizanu za bilo kakve ambicije. Ne razumem zasto je upravi problem da se ne mesa u posao struke (kao sto kolaju price za Andreu, da su manjom ponudom hteli da ga oteraju).

 

Zar fudbal nije dovoljna opomena?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Ako je ovo istina, da, zbogom Partizanu za bilo kakve ambicije. Ne razumem zasto je upravi problem da se ne mesa u posao struke (kao sto kolaju price za Andreu, da su manjom ponudom hteli da ga oteraju).

 

Zar fudbal nije dovoljna opomena?

Njihovo nemesanje po defaultu znaci da su nesposobni za svoj deo posla, kao sto i jesu, nema kombina, nema PREMIJA za poneke u igrackom kadru i nema donosenja imbecilnih odluka(Andrea,FIBA). 

A posto su konacno docekali da uzjasu sad neka im Misko dovodi i trenera i igrace. 

 

Edited by Brimstone
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Referent said:

https://www.sportskacentrala.com/2020/07/01/novi-trener-partizana-vecina-celnika-kluba-zeli-ovog-strucnjaka-na-klupi-crno-belih/

 

Navodi se da u klubu cene njegovu viziju forsiranja mladih igrača, a pored toga u toku je svih zbivanja i trendova u modernoj košarci.

 

 

Ko je ovde u toku svih zbivanja i trendova, neka pošalji CV faksom.

Spin.gif

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Meni se MIloje uopšte ne sviđa ni kao ideja za trenera KKP, koliko god da mi je drag.

+1

Odlican kao igrac, totalna suprotnost kao trener. Ali kad čujem da pominju ovu sprdnju Jakovljevića, on mu dodje Fil Dzekson licno. 

Edited by Jakob Aman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A kako bismo to potrošili Šćepu, stvarno ne kontam. Upropastili bi mu karijeru ili nešto drugo?

Ja ne znam ni jednog trenera kojeg smo potrošili. Čanak- Litvanija, Pera- Amerika, Djikić- Budućnost i uopšte ne sumnjam da bi se jednog dana vratili ako bi imali ponudu.

Edited by Ne sam Safete
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno, ništa ne traje večno, ljudi rade, napreduju pa uvek postoji šansa da nam uspe kad počnemo ljubav ispočetka. Međutim, kako ja vidim, za povratak Pere ili Čanka bi trebalo da prođe mnogo vode ispod mostova i da se oni ozbiljno vozdignu na trenerskoj rang listi - da bi dobili poverenje mase odmah na novom početku.

 

Gledajući unazad dugi niz godina, mi bez problema prihvatamo nekog ko je već kakvo-takvo ime ili ako je jedan od nas i pokazuje potencijal da bude trener. Za dovlačenje imena su potrebne pare (a to je uglavnom problem), a u poslednjih desetak godina je nekoliko naše dece već ispraćeno uz kiseli osmeh, iako naravno, nije uvek bilo samo do njih (Vlade, Pera, Čanak). Lično bi mi bilo jako žao da Šćepa ode kao Pera Božić, zato što mi je mnogo drag, a takođe bi mi bilo žao i da ga izmanipulišu u klubu i žrtvuju zbog nekih svojih kombinacija, a da recimo u nekim normalnim okolnostima postoji šansa da bude uspela priča. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Golijat said:

 

Ja Miloja vidim kao prvog trenera jedino u Megi ili u klubovima u Meginom fazonu (nema pritiska,potpuna sloboda, mladi igraci...)

Pored svih spomenutih Mitrovic vam je najbolja opcija cini mi se...

CMM je bas dobar zabod, ja sam ga zeleo kod nas. Cak bih rekao upgrade u odnosu na Voldena.

 

Cemu takvo potcenjivanje Miloja? Ok, jeste u malom daunu, ali covek je pokazao da kad ima takmicarski tim, moze da igra dobar basket, pa cak i da uzme neki trofej, kolko god kup bio nebitan vecitima (a nebitan im je samo kad ga izgube). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...