Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

19 hours ago, Šarac said:

Da nije i kod njih Bia poslalo neko pismo da ne idu u Milano?

 

Nista  onda,poraz, ali neka im ostave bod.

 

Ne znam kakve veze ima situacija sa virusom ima sa litijama u Crnoj Gori?

 

Ta ista BIA izgleda nije bila ni obavestena da Zvezda gostuje u Baru. Samo je iskorisceno to sto je doslo do usijanja u Crnoj Gori da se malo sukne Bokanu i proba da se isposluje 20:0 u slucaju bilo kog incidenta, sto ABA nije padalo na pamet jer niti mogu niti zele da presudjuju u nadgovornjavanju dva kriminalca.

Link to comment
Share on other sites

Ova sezona se restartuje i pocinje u oktobru 2020.Mislim da nece biti uslova za odigravanje a samim tim ni regularnost.Mislim i na Aba i na El.Šakotu u penziju,Gavrila u Italiju ilegalnim putevima a Tomica u kosarkaski pakao...KORONA 2019/2020

P.S.Da smo znali mogao je Fica da vrti zadnje promene do pandemije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, placebo said:

Ova sezona se restartuje i pocinje u oktobru 2020.Mislim da nece biti uslova za odigravanje a samim tim ni regularnost.Mislim i na Aba i na El.Šakotu u penziju,Gavrila u Italiju ilegalnim putevima a Tomica u kosarkaski pakao...KORONA 2019/2020

P.S.Da smo znali mogao je Fica da vrti zadnje promene do pandemije.

To prosto ne moze da se desi, u vecini drzava je odigrano 3/4 sampionata. U najboljem slucaju ce odmah igrati PO. treba sacekati malo, videti kako se razvija i sta se desava.

Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

CEO Real u karantinu zbog košarkaša! Zvezda nije bila u kontaktu sa ekipom

Na društvenim mrežama pojavila se informacija da je Trej Tompkins pozitivan na korona virus. Sportisti svih sekcija Reala moraju u karantin.

Srpski i regionalni prvak nije imao kontakata sa igračima Reala. Zvezda je od dolaska u Madrid boravila isključivo u hotelu. Bilo je planirano da odradi samo šuterski trening jutros, na dan utakmice, ali je i on odložen posle informacije da je takmičenje prekinuto do daljeg.

Real je u toku dana doneo odluku da sportisti svih sekcija budu u karantinu narednih 15 dana.

Košarkaši Crvene zvezde i dalje je u Madridu, u hotelu, a kako su saopštili sa Malog Kalemegdana "klub čini sve neophodne radnje da ekipu što pre vrati iz Španije tokom dana u Beograd".

Đavo je odneo šalu ...

Edited by Kankkunen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...