Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

da nam je svaki nosilac vukao tim bar po mesec dana kao Zo pola sezone...sad bi nabili ruje na kolac bagremov.

Da pitamo ove domaće Kuza i Dzenku u tom cenovnom rangu šta su nam doneli do sada...?

 

A Lorenzu će u ozbiljnijoj firmi bez pardona odsvirati tuce bacanja za po ure na parketu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Kradu nas celu utakmicu, a senjor Shakota ni tehnicku da dobije. Izvinjavam se ako sam pogresio posto nisam gledao ceo mec posto sam popizdeo koliko nas Govnar Govnar ovaj Perez Perez zajebava s oprostenjem.

Dobio je tehničku na pola 2/4 i to bez veze pošto je situacija na koju se žalio bila čista a napad ranije je bila greška sudija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2020 at 7:15 PM, Chaos Is Me said:

 

U momentu kad Paige kreće da iznosi loptu ka gore, Baron zamahuje da mu izbije loptu ili da ga udari po ruci. Po šuterskoj ruci naravno jer njome ovaj iznosi loptu da bi je položio. Ne mogu da kategorički tvrdim da li ga je udario ili nije, na snimku je pokret kao da ga je udario. Da li ti smeš da tvrdiš da nije? Ovo uopšte nije neka neuobičajena situacija, često se tu svira faul po inerciji. 

Nema. 

Bra'o

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Zvezdinho said:

2 namerne za pocetak nisu sudjene, jel si ti uopste gledao mec, ako jesi to vec jeste problem.

Meni kažeš? Ako je odgovor da onda si nešto pogrešno shvatio. Samo sam napisao da je situacija kada je dobio tehničku jer je skočio na sudije bila čista i nije tada imao pokriće. Situacija pre toga je bila očigledna greška sudija i tada je trebao da reaguje. 

 

Suđenje u globalu nisam komentarisao ali ako treba napisaću samo klasično CSKA suđenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Zvezdinho said:

Kradu nas celu utakmicu, a senjor Shakota ni tehnicku da dobije. Izvinjavam se ako sam pogresio posto nisam gledao ceo mec posto sam popizdeo koliko nas Govnar Govnar ovaj Perez Perez zajebava s oprostenjem.

Pogresnog (Perez) Pereza prozivas...

 

Dupli Perez, ozloglasen, ali veceras neduzan:

image.thumb.png.018daec42be6c393b033095bf513a346.png

 

Obicni Perez, veceras na delu:

 

image.png.2de5a8dc512ac2752e89a5ba195a07a0.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobra KZS, Sako neke stvari pojasnio i u sustini realno i lepo rekao ( igracima zamera mornar i zavrsnicu kupa, trazio se plej ali nije bilo dovoljno igraca u ponudi, Lukas iznudjeno resenje, nije on selektirao ekipu, ne trenira se dovoljno). 

Imao i gaf na pitanje da Lukas nije igrao 10 meseci odgovorio nama je rekao da je igrao 😂😂😂

Sve u svemu zanimljivo

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milos 3.14 said:

Dobra KZS, Sako neke stvari pojasnio i u sustini realno i lepo rekao ( igracima zamera mornar i zavrsnicu kupa, trazio se plej ali nije bilo dovoljno igraca u ponudi, Lukas iznudjeno resenje, nije on selektirao ekipu, ne trenira se dovoljno). 

Imao i gaf na pitanje da Lukas nije igrao 10 meseci odgovorio nama je rekao da je igrao 😂😂😂

Sve tacno rekao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...