Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

22 minutes ago, Mile1 said:

Nesto se ne secam da je kapiten branio Omica kada je dobio salvu zvizduka protiv Olimpijakosa ili da je Gista zastitio veceras kada su mu zvizdali.Licemerstvo nema granica

Nije smeo, tad su se bunili najvatreniji, mi smo samo mali nebitni simpatizeri, a i nemamo podrsku od svevisnjeg. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lazić je posle utakmice istakao da je izuzetno je zadovoljan igrom svojih saigrača, koji su uspeli da prvi put u istoriji uzmu skalp Olimpijakosu i to bez povređenih Antića i Feldina. Takođe, pohvalio je i debi novog igrača u rotaciji Alena Omića, koji je izviždan od strane najvatrenijih pristalica kluba, na šta je Lazić imao kratak odgovor:

 

- Kako komentarišem? Ne komentarišem, ne komentarišem - više puta je ponovio kapiten crveno - belih. 

 

 

Zanimljivo. 

  • Like 21
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jenkins said:

Lazić je posle utakmice istakao da je izuzetno je zadovoljan igrom svojih saigrača, koji su uspeli da prvi put u istoriji uzmu skalp Olimpijakosu i to bez povređenih Antića i Feldina. Takođe, pohvalio je i debi novog igrača u rotaciji Alena Omića, koji je izviždan od strane najvatrenijih pristalica kluba, na šta je Lazić imao kratak odgovor:

 

- Kako komentarišem? Ne komentarišem, ne komentarišem - više puta je ponovio kapiten crveno - belih. 

 

 

Zanimljivo. 

Gnjida, moralna nula

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan pobedom, ne bas i izdanjem u prvom poluvremenu.

 

Gist posle duzeg vremena odigrao konacno onako kako se ocekuje.

 

Covic je igrao dobro, nije gresio, a ko ne veruje moze da pogleda brojke - samo dva promasaja iz igre i odnos ass:to = + beskonacno (1 asistencija, 0 TO).

 

Brown cak 9 promasaja iz igre i 4 TO, izvukao se sa nekoliko pogodjenih suteva kad se lomilo. Zasluzio je prelaznu ocenu.

 

Posle duzeg vremena, mozemo da kazemo da ekipa ide uzlaznom putanjom, niko se nije izdvajao po negativnom. Mozda jedino publici mozemo da zamerimo jer onakvo ponasanje ne prilici jednoj evroligaskom mecu i dobro je sto je Lazic kao kapiten uzeo stvari u svoje ruke i oglasio se po tom pitanju.

 

Odlicno vodjenje meca od strane Sakote i jos bolje izjave nakon meca.

 

U ponedeljak pada Primorska.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

Kad pročitam ovako nešto zapitam se koliko mentalno ograničena mora da bude osoba da bi tako nešto napisala, pošto ovo prevazilazi obično "sok&sendvič" botovanje! 88f19fed37700e86a606245a6679f278.jpg

Ma ko je bio u hali, shvatio je šta navijači misle o njemu. 

Link to comment
Share on other sites

Umro sam na onaj gif gde Gist gura smrdu, onog retko ima i u skolskom dvoristu, jer se i tamo zna ko sa kim sme da igra.
Garant ide opet neka suspenzija za Gista. :D

Oprostite na izrazu, ali ozbiljno prstanje po faci Jebojsi ova Lorencova partija sa sve onim MVP, mogu da zamislim kako gnomy razmislja u sebi: e prodace te moj tata, videces.
Ja sam vas gledao negde od 6. Min 3/4 tako da i nisam nesto uhvatio losu igru, uglavnom Lorenza Berona i Gista. Pravi ste rolekoster, od poraza u Zadru do nabijanja Olimpijakosa, uopste ne mogu da ukapiram sta je igracima u glavi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Najneverovatnije što ispadamo mi idioti koji vidimo da nas lik sistematski uništava, što se suprostavljamo nepotizmu i negodujemo manipulisanju državnim klubom kao da je nečija privatna prčija.

 

Na kraju ćemo doći da je nepotizam poželjan i da se pare prikupljene od poreza mogu davati svakoj budali da troši bez ikakve odgovornosti.

 

Lepa pobeda večeras, a ja se osećam kao da smo izgubili 50 razlike u derbiju.

Edited by Boujee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AgroLaki said:

Umro sam na onaj gif gde Gist gura smrdu, onog retko ima i u skolskom dvoristu, jer se i tamo zna ko sa kim sme da igra.
Garant ide opet neka suspenzija za Gista. :D

Oprostite na izrazu, ali ozbiljno prstanje po faci Jebojsi ova Lorencova partija sa sve onim MVP, mogu da zamislim kako gnomy razmislja u sebi: e prodace te moj tata, videces.
Ja sam vas gledao negde od 6. Min 3/4 tako da i nisam nesto uhvatio losu igru, uglavnom Lorenza Berona i Gista. Pravi ste rolekoster, od poraza u Zadru do nabijanja Olimpijakosa, uopste ne mogu da ukapiram sta je igracima u glavi.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

A ko je igrao u Zadru a ko nije igrao u 2 poluvremenu protiv Olija?

 

Pogadjas u pitanju je Filip.To ti je odgovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tata preko trenera i kapitena nastavlja svojim putem u propast, jos mu se Lorenco "usrao" u zivot ovom partijom veceras. Morace da ga proda Armaniju inace ce sincic da se totalno ubedaci gledajuci sta covek radi na EL nivou, a on jadan to nije mogao da odigra ni svojevremeno za FON u studentskoj konkurenciji kad je zbog "pritiska" otisao iz Zvezde i morao da povrati samopouzdanje igrajuci sa rekreativcima.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boujee said:

 

 

Na kraju ćemo doći da je nepotizam poželjan i da se pare prikupljene od poreza mogu davati svakoj budali da troši bez ikakve odgovornosti.

Pa brate upravo si definisao kako Srbija trenutno funkcionise.....

Ne dam Nesu (slinu) = Ne dam Juniora...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Jenkins said:

Lazić je posle utakmice istakao da je izuzetno je zadovoljan igrom svojih saigrača, koji su uspeli da prvi put u istoriji uzmu skalp Olimpijakosu i to bez povređenih Antića i Feldina. Takođe, pohvalio je i debi novog igrača u rotaciji Alena Omića, koji je izviždan od strane najvatrenijih pristalica kluba, na šta je Lazić imao kratak odgovor:

 

- Kako komentarišem? Ne komentarišem, ne komentarišem - više puta je ponovio kapiten crveno - belih. 

 

 

Zanimljivo. 

Neće da brani lika koji je napadnut isključivo na verskoj i nacionalnoj osnovi, a brani lika koji je izviždan zbog moralnih i košarkaških (ne)kvaliteta.

 

Laziću, sram te bilo, ne treba nam takav kapiten. 

Edited by Boujee
  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...