Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, StephenBob said:

Ne znam zasto ljudi, zao mi je sto cu ovo da kazem, ali nikad nisam gotivio Lazica, nikad nisam mogao da svarim tu njegovu facu.

 

ja sam ga obozavao.

 

bio je simbol borba bre zvezde.

 

nit limitiranijeg igraca, nit veceg borca.

 

znojio dres kao niko, isao glavom gde niko nije smeo pogledom, veliko postovanje je imao od mene.

 

sad je sisa, ali cu se truditi da ne zaboravim sta je sve uradio za klub.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Jbt, mene bi bilo sramota da me ćale ovako brani na poslu, pa makar to bilo i u njegovoj firmi. Ono ili bih dokazao svima da sam pravi čovek za taj posao i da sam tu zbog svog rada ili bih sam napustio to radno mesto. Ovo što rade Nebojša i Filip je bolesno. Jbt, matori konj ima 30 godina u dupetu. Sramota.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Samo dva puta nama sada predstoje, jedan je bojkot a drugi je da Covici napuste klub. Kako god da se zavrsi bice to teski trenuci i trebace nam vremena za oporavak. A sve se ovo desava zbog bolesne sujete jednog coveka i njegovih kompleksa. Ali jbg, malo upuceniji dobro znaju kako je zavrsio svaki projekat Nebojse Covica.

Edited by StephenBob
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, threepwood said:

Sledeci put samo dodati poruku za Lazica i Sakotu na transparent, pa nek izadju sa parketa slobodno. Bila bi cast takve moralne gnjide najuriti 

Ali taj Lazic kakva je to gnjida nigde ga nije bilo kada je trebao da stane u zastitu Omica koji je horski vredjan na utakmici protiv Olimpijakosa.Zasto nije ni stao u zastitu Gista koji ce veceras isto dobio zvizduke

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nema veze,makar se vratili u 1954,zabole me,nije ovo privatni klub,nego nas,posto mi,poreski obveznici,dajemo pare za njega,ne covic kome su firme bankrotilirale pa odavde izvlaci pare,mrs DB huljo

 

Inace,Gistara mi je najomiljeniji lik ikada u klubu,integritet i obraz pre svega,tako se i u zivotu ponasam

 

Bravo,Gistara

Edited by Bobby Axelrod
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Ali taj Lazic kakva je to gnjida nigde ga nije bilo kada je trebao da stane u zastitu Omica koji je horski vredjan na utakmici protiv Olimpijakosa.Zasto nije ni stao u zastitu Gista koji ce veceras isto dobio zvizduke

Nemoj tako, nisu mu Omic i Gist ni krivom ni duznom obezbedili ugovor sa Zvezdom do 2021. nego gospodin nebojsa covic.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki Six said:

Ako igracima ne smeta da igraju sa Filipom onda je legitimno.

Kao sto je i legitimno da prestanem da pratim utakmice i to je to.

naravno da im smeta, al za razliku od nas, oni imaju ~300k razloga da ih to ne pogadja toliko..

legitimno bi bilo da svima koji su uzeli sezonsku, klub vrati pare, pa nek im u timu  igra i vesna.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, StephenBob said:

Nemojte da se ljutite na igrace sto ce (morati) da podrze Filipa, jer to ce sigurno biti gazdin ultimatum. Spreman je coravi na sve, verujte mi. Resio je da ide do kraja. Ako treba ima da nas razrusi do temelja i zatvori halu da navijaci ne prisustvuju. Opasni su trenuci pred nama. Ako mu ovo dozvolimo izgubili smo klub trajno.

Sve potpisujem, samo i iznad Covica ima neko. Jos malo ce da se koprca, pa ne moze on da laze i da maze do besvesti, sve ima svoju granicu. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 
apdejtovana verzija coviceve bicarke.
Zbog ovakvog seratora mi ne bi uopšte bilo krivo ako bi nas Radonja i Bajern sutradan otresli kao slinu!

Btw, malo se zajebao - ne sa Fićom Ajversonom već uprkos njega, jer smo pobede ostvarivali u mečevima kada on i njegov branilac nisu igrali. Sa njim nismo uspeli da dobijemo ni raspali Zadar...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki Six said:

Ako igracima ne smeta da igraju sa Filipom onda je legitimno.

Kao sto je i legitimno da prestanem da pratim utakmice i to je to.

Sve pet, igrači žive od toga, ako im se ne sviđa neko od kolega mogu da promene posao , firmu, klub ...

sve legitimno kao i za navijače. Nikog ne biju po ušima da navija ili igra za bilo koji klub ... malo preterujemo u celoj priči.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da nadje neki pravilnik u kome je zabranjeno zvizdanje bilo kome? Ko to moze da mi zabrani da zvizdim bilo kome? Da dodje Stef Kari, ako platim kartu, koliko ja razumem, mogu da mu zvizdim svaki put kad primi loptu. Koliko su jadne ove Laziceve pretnje, sad mu treba zvizdati jednako kao filipu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
apdejtovana verzija coviceve bicarke.
Kakva je ovo kurcina od kvazi novinara..nemam reci. Pritom pokusava da bude "sarkastican" a sarkazmom dobacuje do forica Minimaksa.

Kako su uspeli da mi upropaste osecaj koji imam jer smo dobili Oli..nemam reci.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...