Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

10 minutes ago, 12Laki said:

image.png.db250f714dc3b51f416621fc2b12b6bf.png

 

Botovi rade punom parom.

Mislim da je ovo sprdnja, da nije u pitanju bot. Nemoguce je da je neko toliko glup da napise "svakom pravom zvezdasu je bitnije da filip odigra 30 minuta nego da Zvezda pobedi."

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borko said:

Mislim da je ovo sprdnja, da nije u pitanju bot. Nemoguce je da je neko toliko glup da napise "svakom pravom zvezdasu je bitnije da filip odigra 30 minuta nego da Zvezda pobedi."

Ne znam.Vidjao sam razne komentare od njega kako pljuje Bogdana.Mada kao sto kazes mozda se i sprda.Al u ovakvim trenucima tesko mi je da poverujem u to.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Ne možete očekivati od trenera i igrača da rade nešto što bi mi voleli, to nije realno ...

Valjda znate onu staru poslovicu: "O kolegama i pokojnicima sve najbolje"

i ne samo to, ovako bi urušili sav svoj rad ... batalite to. Zvezda je ipak najvažnija.

Jeste Zvezda najvaznija ali ne ovakva Zvezda pod Nebojsom Covicem.Zato sto je volim ovoliko me boli ovakvo stanje,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ništa, ako igrači listom podržavaju gnomovo metastaziranje u klubu onda onda u redu. Ali na kraju sezone kad ostanemo bez trofeja i kad propustimo lepu priliku da opet igramo PO Evrolige onda ih udariti po džepu jer jebiga, ciljevi nisu ispunjeni.

 

Pogotovo ove koji zdušno, agresivno brane nešto što je glavni razlog naših neuspeha ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki si Radonja, sto nisi ni sekundu dozvolio da ti u tim uguraju malu cuftu. A Nebojsa pokusava da nam dokaze kako njegov sin vredi, pa ako vredi majstore, zasto ceo zivot igra samo u tvojim klubovima?! Nek ide negde drugde, evo moze u Zalgiris, Zenit, Lyon.... Sprdam se naravno  😄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Djenka je klasicno izmanipulisan, ono da ti bude zao coveka.

Drugo, zvizdali su Silbu, pa nije bio problem.

Trece, Lazic se totalno pogubio, ili pokazao svoje pravo lice, svakako nebitno.

Cetvrto, sa "mozda najboljim prejmejkerom ekipe" gubis od poslednje ekipe u ABA ligi, tamo mu niko nije zvizdao.

 

Itd itd.

 

Navijaci samo da nastave u istom ritmu, nase je pravo da kazemo sta mislimo, bez verbalnih uvreda, a oni neka ostanu u svlacionici slobodno.

Svakako sam ubedjena da ne bi svi to uradili.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

Znate koga ce na kraju ove sezone Nebojsa Covic da optuzi za neuspehe kad ostanemo bez ABA? Navijace naravno. Bice kako su navijaci krivi sto su zvizdali i narusavali 'atmosferu'. SIgurno nece da prizna da je njegov sin kancer ovog tima i da narusava citav klub a ne samo svlacionicu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...