Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Kaze Sakota da je ovo prema Filipu najveca nepravda koju je video u zivotu. Neverica sta covek prica. Znaci nebitno je sto je Filip najgori plej u Evroligi, ovo je za njega nepravda.... Jos prete kako ce da napuste teren ako se bude zviuzdalo Filipu. Ovo je dno dna zaista. Izgleda da je boolje da smo izgubili veceras, i ovako ce taj Lorenzo da pobegne kroz par meseci. Moracemo da oteramo i Sakotu i Covice, i Lazica. Udruzili su se kao neka sekta.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Ali pazi sad, Nebojša će napisati izjavu koju će ekipa da potpiše i čim se bude zviždalo malom govnarku, povući će ekipu sa terena. Ovakvu vrstu ludila nismo imali prilike do sada da gledamo. Matori je prsao, zreo za psihijatrijsko zadržavanje.

nek se povuku ko im jebe mater, kosarka se igra zbog publika a ne zbog hirova retardiranog oca i sine iz familije covic.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Ali pazi sad, Nebojša će napisati izjavu koju će ekipa da potpiše i čim se bude zviždalo malom govnarku, povući će ekipu sa terena. Ovakvu vrstu ludila nismo imali prilike do sada da gledamo. Matori je prsao, zreo za psihijatrijsko zadržavanje.

 

Covek je spreman da razjebe citav klub zbog sina. Nestvaran egoizam i inacenje. Rekoh ja da ce nas on vratiti u 2011 godinu. Lik se zbog svog sina svadja sa nekoliko miliona navijaca, i misli da ce u tome da pobedi. Jasno nam pokazuje da je ovo njegov klub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, n4l1m said:

nek se povuku ko im jebe mater, kosarka se igra zbog publika a ne zbog hirova retardiranog oca i sine iz familije covic.

Da li iko moze da zamisli Gista kako pristaje da ode sa terena zbog zvizdanja malom? :classic_laugh: pre mislim da bi i sam poceo da zvizdi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, StephenBob said:

 

Covek je spreman da razjebe citav klub zbog sina. Nestvaran egoizam i inacenje. Rekoh ja da ce nas on vratiti u 2011 godinu. Lik se zbog svog sina svadja sa nekoliko miliona navijaca, i misli da ce u tome da pobedi. Jasno nam pokazuje da je ovo njegov klub.

na nama je da pokazemo da nije.

sa retardom u timu svakako nista necemo osvojiti i ova sezona je vec bacena, a kad je vec tako, onda bar da se istera na cistac, ciji je ovo klub

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nemojte da se ljutite na igrace sto ce (morati) da podrze Filipa, jer to ce sigurno biti gazdin ultimatum. Spreman je coravi na sve, verujte mi. Resio je da ide do kraja. Ako treba ima da nas razrusi do temelja i zatvori halu da navijaci ne prisustvuju. Opasni su trenuci pred nama. Ako mu ovo dozvolimo izgubili smo klub trajno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...