Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

27 minutes ago, Gudura said:

 

 

e ovo je klasičan primer spina, ne vezano dal se zezaš ili ne, ali ovako se spinuju vesti.

Prvo izbaciš preko opskurnih portala i novinara, naravno pustiš i insajdere po netu da šire priču da će neki katastrofa scenario da bude (čiča gurke) od čega će svima da pripadne muka, a onda kad ti ponude manje loše, al podjednako loše rešenje, koje su od samog starta i pripremili, ti budeš u fazonu: dobro je samo kad izbegosmo...  nek nas trenira  Gavrilo ,  samo kad nije Gurović.

tako je krenulo i sa čovkinsom JR, tu je da trenira, tu je da popuni broj, tu je dok se ne oporavi... tu je jer je rešio polufinale, tu je jer je bekap, tu je jer nema boljeg rešenja a da je domaće koje će da dodje...  tu je i neka ga tu dok ne smeta kao sinoć na primer....


e sad žašto mi kao društvo ne prepoznajemo ove neke osnovne forme medijski manipulacije, to je na nama samima da dodjemo do zaključka.

Edited by Stondisha
gavrilo ceduljče
  • Like 19
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Ovo ti je baš bez veze, onako džiberski ... čemu to?

 

u pravu si, to sam pokupio odavde kao formu kojom su se forumaši obraćali teneru kad je loše išlo i kad se gubile utamice na traci, a u sklopu naglašavanje spinovanja kao takvog, kao i da Gavrilović nije taj koji treba da sedi tu  jer nije kapacitat za prvog trenera jednog EL tima koji pretenduje na top8  i da klub kao takav treba da izadje pred navijače i saopšti: da je takva i takva stvar nema bolji koji će da dodje i narvno da objasni što je MT otišao kako je otišao (TO u Novom Mestu: Igrajte šta oćete mene ne iteresjue), a ne da se bavi spinovanje, podmetanjem Gurovića kao veće zlo, a na mala vrata pokušavju da prodaju Gavrilovića kao: dobro je izbegli smo Gurovića, Mutu Nikolića i Duleta Vujoševića  nije ni Gavrilo loš,  ili kad se ispostavi da je Gavrilović u stvari odličan Pomoćni trener, kilav prvi trener, da idu dospinjavanja, a zamisli da je bio Gurović, a jel bi ti voleo da nas je vodio Vujpošević, a jel možeš da zamisliš kakvu bi košarku igrali pod Mutom Nikolićem, i ovako je dobro, jes da mu mama Vesna suflira koliko Čovkins treba da igra, al bolje nego da nas je vodio milivoj lazić koga su najavljivali po medijoima kao sigurica...


Sve u svemu izmeniću upis i hvala ti na sugestiji.

Link to comment
Share on other sites

Za mene je svaki trener koji drzi malog u ekipi cedulja, nevezano za njegove trenerske kvalitete. Za onog koji ga odstrani iz ekipe, mozemo reci da radi samostalno.

 

Gavrilovic je poslao dobar signal protiv Efesa kad nije uvodio Gnoma u drugom, ali vec protiv Himkija je odradio standardnu turu. Da ga je drzao jos minut vise u igri vjerovatno bismo izgubili utakmicu koja je bila na pragu +30.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Swift Pancakez said:

ovo je bas degute

sve i da laza nije bio kapiten i vazan sraf ekipe u poslednjih x godina

 

Nevezano za Branka. Ako posle 20 razlike neko napiše da je isključenje Lazića donelo pobedu, taj piša po igračima koji su je sinoč izborili svojom borbom, energijom i dobrom igrom.

Edited by L' Imperatore
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Nevezano za Branka. Ako posle 20 razlike neko napiše da je isključenje Lazića donelo pobedu, taj piša po igračima koji su je sinoč izborili svojom borbom, energijom i dobrom igrom.

Zasto pisa? Upravo je suprotno, hvali se doprinos i reakcija ostalih igraca.

Ako je igrac u losijoj formi sa garantovanim minutima, a na njegovom mestu imamo svakako bolje igrace

koji defanzivno mogu isto sto i on a ofanzivno dosta vise onda nije nerezonski to reci. Nevezano za Lazic/Covic dvojac, imamo pretrpanu bekovsku liniju,

gde je recimo Beronu kao suteru tesko da nadje ritam kada ne sastavi vise od 7-8min u kontinuitetu, Lorencu isto tako.

Slicno ce biti i sa Borisom kada se DBraun vrati, bespotrebno nakrckan roster gde su bar 2-3 igraca visak.

Edited by Cavani
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stondisha said:

 

Niko njega ne stavlja na lomaču, koliko sam ja primetio, nego ljudi kometarišu Branka i njegove igre koje od odlaska Radonje  idu silaznom putanjom, pa se na sve to doda ovaj poziv na ferku Lakiju od pre neki dan + tuča sa Timom  ne pomaže nikako.

 

Ovo je cela sustina.

Da to nije bio Laki , nista se od ovog ne bi desavalo, ne bi se svadjali medjusobno, da li je za osudu . Bilo bi za pohvalu jer to ne bi bio Laki.

Pored svega jos uvek ne znamo ni da li je to stvarno bio Laki.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Del Piero said:

Inace, bas sramotna odluka da se iskljuci Lazic, a Timi samo nesportska. Nekad se zapitas sta oni tamo gledaju.

Sudjenje sramotno imamo cele sezone u EL, izuzimajuci (gle cuda) utakmicu u Tel Avivu.

Osecam ozbiljan nivo nepostovanja gotovo u svakoj utakmici. Narocito je to primetno u kriterijumu dosudjivanja faulova.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Del Piero said:

Inace, bas sramotna odluka da se iskljuci Lazic, a Timi samo nesportska. Nekad se zapitas sta oni tamo gledaju.

Vise nego sramotna odluka, s tim da je sramno i pisanje ovde kako je to prava stvar, kako god Lazic izgledao na parketu.

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Provlaci se po postovima jos jedna stvar a to je da smo mi sinoc pobedili zato sto je Lazic iskljucen u drugoj minuti?

To prvo nije fer prema kapitenu KKCZ a nije bas ni tacno. Znao je i ranije Lazic da pokupi 2-3 licne za par minuta pa ga posle nema skoro celu utakmicu, pa nismo u takvim utakmicama bez njega vodili 25 razlike protiv EL tima(ni protiv ABA tima). 

Njegovo iskljucenje je sinoc drugacije uticalo na tim tako sto je dodalo 'energije' u ionako problematicnu timsku hemiju. "Svi za jednog jedan za sve" neki pristup nam nije bas svojstven u dosadasnjem delu sezone. Sinocnje nepravedno iskljucenje je dodatno motivisalo igrace i priblizilo ih jedne drugima.

Ne kazem ja sad da Lazic ima ne znam kakvu sezonu ali nije on ni toliko los narocito na defanzivnoj strani terena. Cini KKCZ boljom a meni je to dovoljno.

Edited by ivan9
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ivan9 said:

Provlaci se po postovima jos jedna stvar a to je da smo mi sinoc pobedili zato sto je Lazic iskljucen u drugoj minuti?

To prvo nije fer prema kapitenu KKCZ a nije bas ni tacno. Znao je i ranije Lazic da pokupi 2-3 licne za par minuta pa ga posle nema skoro celu utakmicu, pa nismo u takvim utakmicama bez njega vodili 25 razlike protiv EL tima(ni protiv ABA tima). 

Njegovo iskljucenje je sinoc drugacije uticalo na tim tako sto je dodalo 'energije' u ionako problematicnu timsku hemiju. "Svi za jednog jedan za sve" neki pristup nam nije bas svojstven u dosadasnjem delu sezone. Sinocnje nepravedno iskljucenje je dodatno motivisalo igrace i priblizilo ih jedne drugima.

Ne kazem ja sad da Lazic ima ne znam kakvu sezonu ali nije on ni toliko los narocito na defanzivnoj strani terena. Cini KKCZ boljom a meni je to dovoljno.

 

treneri cesto znaju da kazu da je za timsku hemiju bolje kada ti "fale" dva igraca, nego kada imas "viska" 2 igraca 🙂

nama je juce laza "falio"

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Haggard said:

 

treneri cesto znaju da kazu da je za timsku hemiju bolje kada ti "fale" dva igraca, nego kada imas "viska" 2 igraca 🙂

nama je juce laza "falio"

Ali ima i ona narodna da od viska glava ne boli 😄

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sprivel said:

 

We were je standard english, ali neki ljudi koriste i was.

 

Pa to uglavnom neki Lil Wayne i slični akademski građani.

 

Nevazno za ovo, 

evo Fićine dosadašnje EL statistike na 6 mečeva. Pa ovo je za zatvor, a kad se zna još da je u parametrima koje obična statistika ne vidi apsolutno katastrofalan, ovo je verovatno najgora statistika jednog igrača u istoriji EL:

 

              Rebounds       Blocks Fouls  
# Game Min Pts 2FG 3FG FT O D T As St To Fv Ag Cm Rv PIR
6 Totals 87:32 6 0/6 2/10 0/0 1 7 8 11 0 13 0 1 9 10 -2
  Average 14:35 1 0% 20% 0% 0.2 1.2 1.3 1.8 0 2.2 0 0.2 1.5 1.7 -0.3
1 at Panathinaikos OPAP Athens 9:57           2 2     3       1  
2 vs Fenerbahce Beko Istanbul 15:40   0/3 0/1     2 2 2   2   1 3 1 -5
3 at Maccabi FOX Tel Aviv 18:32 6 0/2 2/4         4   3     1 1 3
4 vs FC Barcelona 16:54     0/3     1 1 2   3     1 5 1
5 at Anadolu Efes Istanbul 10:57   0/1 0/2   1 1 2 1   1     1   -2
6 vs Khimki Moscow Region 15:32           1 1 2   1     3 2 1
  • Like 10
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 
Pa to uglavnom neki Lil Wayne i slični akademski građani.
 
Nevazno za ovo, 
evo Fićine dosadašnje EL statistike na 6 mečeva. Pa ovo je za zatvor, a kad se zna još da je u parametrima koje obična statistika ne vidi apsolutno katastrofalan, ovo je verovatno najgora statistika jednog igrača u istoriji EL:
 
              Rebounds       Blocks Fouls  
# Game Min Pts 2FG 3FG FT O D T As St To Fv Ag Cm Rv PIR
6 Totals 87:32 6 0/6 2/10 0/0 1 7 8 11 0 13 0 1 9 10 -2
  Average 14:35 1 0% 20% 0% 0.2 1.2 1.3 1.8 0 2.2 0 0.2 1.5 1.7 -0.3
1 at Panathinaikos OPAP Athens 9:57           2 2     3       1  
2 vs Fenerbahce Beko Istanbul 15:40   0/3 0/1     2 2 2   2   1 3 1 -5
3 at Maccabi FOX Tel Aviv 18:32 6 0/2 2/4         4   3     1 1 3
4 vs FC Barcelona 16:54     0/3     1 1 2   3     1 5 1
5 at Anadolu Efes Istanbul 10:57   0/1 0/2   1 1 2 1   1     1   -2
6 vs Khimki Moscow Region 15:32           1 1 2   1     3 2 1


Ne, imas cak i u knjizevnom engleskom.
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, dekkard said:
58 minutes ago, mmajstor said:
Meni Gavra ima taj nit smrdi nit mirise utisak. Drugim recima - karizme bez. 

Ima li neki trener Zvezde koji ti se sviđa i zašto nijedan?

Da se ja ukljucim,Aca Petrovic,Kari ,Radonja,Sakota je bio korektan...Zmaga nisam voleo a bogami ni Trifu.Lale je bio simpa ali tada sam bio klinja,amera se secam kroz maglu kao i Pavicevica a Steva Karadzic mi je ostao upamcen po veoma fizicki inferiornoj ekipi...Uvalin mi je bio ok vise zbog nekog inata i borbe za opstanak u katastrofalnim uslovima,trener posle njega u kls u mi je bio uzasan (Nikitovic ako se dobro secam).Lazic za zaborav ,kao ruzan san,Vukoicica pamtim po kupu i one nba utakmice sa Sasariem.Alimpija zelim da potisnem kao ruzan san,a Tomic me je toliko razocarao sto je pobegao da se iznerviram kada mu vidim sliku...😉

Edited by Uti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:

 

 

e ovo je klasičan primer spina, ne vezano dal se zezaš ili ne, ali ovako se spinuju vesti.

Prvo izbaciš preko opskurnih portala i novinara, naravno pustiš i insajdere po netu da šire priču da će neki katastrofa scenario da bude (čiča gurke) od čega će svima da pripadne muka, a onda kad ti ponude manje loše, al podjednako loše rešenje, koje su od samog starta i pripremili, ti budeš u fazonu: dobro je samo kad izbegosmo...  nek nas trenira  Gavrilo ,  samo kad nije Gurović.

tako je krenulo i sa čovkinsom JR, tu je da trenira, tu je da popuni broj, tu je dok se ne oporavi... tu je jer je rešio polufinale, tu je jer je bekap, tu je jer nema boljeg rešenja a da je domaće koje će da dodje...  tu je i neka ga tu dok ne smeta kao sinoć na primer....


e sad žašto mi kao društvo ne prepoznajemo ove neke osnovne forme medijski manipulacije, to je na nama samima da dodjemo do zaključka.

Cenjeni moderatore,nemam pojma o cemu pricas i za sta ti mene sad ovde optuzujes, jer spinovanje je poslednja stvar kojom bih se bavio u zivotu, a Bogami i na forumu, sto bi kao moderator trebalo da znas, ako si iole pratio ono sto pisem od kada sam ovde.

Preneo sam vest sa portala, koju mi je poslao drug koji tamo pise i za koga pouzdano znam da nikad ne izbacuje senzacionalisticke gluposti ako ih nije proverio iz vise izvora.Moj komentar "spasismo se" se odnosi na epsku glupost da se na ovakav tim uopste razmatra Gurovic, ali isto tako mislim da je i za Gavrilovica ovo prevelik zalogaj, i da se Bugu hvala i dalje trazi ozbiljan i iskusan trener.Tako da nemoj mi podmetati nesto sto nema veze sa istinom, mislim da sam ne jednom pokazao da sam korektan forumas i sagovornik.

Hvala na paznji i sve najbolje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...