Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, Tony said:

A sto se tice tih prozivki sa navijacima, ajde na sek da budemo realni. Da je stao u odbranu bilo kog drugog igraca, recimo nekog ko je miljenik publike ( al eto nasli se neki da ga prozivaju) da li bi isto ovako pricali?

 

bi, bar ja bih.

dva odrasla čoveka koja imaju neku nesuglasicu, istu ne smeju završavati fizičkim sukobom nikad nego argumentuvanom diskusijom.

Ako je postojao sukob, gde su navijači vredjali saigrača Branka Lazića, kao što i jesu, Branko nije smeo ni jedne sekunde da pozove nekoga na tuču i obračun, jer možda je taj navijač neki poznavalac istočnjačkih boruilačkih veština, pa će KOŠARKAŠA KKCZV poslati na dužu rehabilitaciju u Pribojsku banju, a ostali saigrači biti uskraćeni za pomoć, kao što ih je sinoć uskratio za pomoć.

nadam se da je iole jasnije o čemu se radi sa Brankom Lazićem.
 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, slavisa said:

Neka, trebao ga je jos jace udariti, tj vratiti zesce.

Slazem se,drugi minut utakmice pa kad ce ako nece tad.Opet on je kapiten,kapiteni biju odgovorno da daju primer drugima.Stalozenost zna da ubije ekipu u tom trenutku.

I bez sve sale,Tima retko iritatntan lik...ovo zadnje se ne salim.Jedino sto moze da opravda Branka Čovića ex.Lazić...😜

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pod hitnost osmisliti za Simanića targetirani team building program - balkan edition:

Laza da ga vodi u neke preterane kurve i nakon toga na ozbiljan lumperaj a zorom ranom u tattoo studio da odradi šaru:

 

73372372_10221596080718000_4708644488522

 

Boriša ''Istina mašina'' Simanić.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stondisha said:

 

bi, bar ja bih.

dva odrasla čoveka koja imaju neku nesuglasicu, istu ne smeju završavati fizičkim sukobom nikad nego argumentuvanom diskusijom.

Ako je postojao sukob, gde su navijači vredjali saigrača Branka Lazića, kao što i jesu, Branko nije smeo ni jedne sekunde da pozove nekoga na tuču i obračun, jer možda je taj navijač neki poznavalac istočnjačkih boruilačkih veština, pa će KOŠARKAŠA KKCZV poslati na dužu rehabilitaciju u Pribojsku banju, a ostali saigrači biti uskraćeni za pomoć, kao što ih je sinoć uskratio za pomoć.

nadam se da je iole jasnije o čemu se radi sa Brankom Lazićem.
 

Ma cisto preterivanje, eto o cemu se radi.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Tony said:

Pa ne kazem da je morao, al jbg to je momenat... Nekad odreagujes tako, drugi put ce mozda drugacije... Setimo se kad ga je Pavlovic isto tako sakom u stomak udarao, koliko se secam nije vratio. I hvala Bogu nije nam pokvario momentum 🙂

A sto se tice tih prozivki sa navijacima, ajde na sek da budemo realni. Da je stao u odbranu bilo kog drugog igraca, recimo nekog ko je miljenik publike ( al eto nasli se neki da ga prozivaju) da li bi isto ovako pricali?

Sad bez sve sale,da neko napadne Filipa fizicki ili da ga psuje i ja bi odreagovao.Ali da ti sprecavas kritiku,nekako mi je Vesic🥰🥰Vucic odnos.

Link to comment
Share on other sites

Just now, placebo said:

Sad bez sve sale,da neko napadne Filipa fizicki ili da ga psuje i ja bi odreagovao.Ali da ti sprecavas kritiku,nekako mi je Vesic🥰🥰Vucic odnos.

Ma ok, stoji sve... Mislim trebali su da udju u tunel bez ikakve price i kraj. Ne znam, ja Lazica stvarno dozivljavam kao jednog jako borbenog igraca, koji nije sklon konfliktu i onda se obicno bas tim igracima najvise gleda u zub kad odreaguju u tim nekim konf situacijama.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tony said:

Ma cisto preterivanje, eto o cemu se radi.

 

ja sam tebe udostojio onako sažetog, ali opet u neku ruku obrazloženog stava, zašto je Brankovo ponašanje neprihvatljivo, a ti bi mogao da ispoštuje sagovornika pa da obrazložiš zašto misliš da je u redu da Kapiten košarkaške ekipe  pozove navijača na  tuču ispred hale?  da li se razmišlja o posledicama koje jedna najobičnija tuča može proizvesti, obrazloženo je i zašto je brankov potez pogrešan kad je udarao Timu, a od tebe smo samo čuli:  Preterujete i nemojte mlatiti.

Aj nam malo obrazloži zašto je leBranko u pravu i zašto je skroz OK da se tuče u hali i oko hale sa navijačima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Green23 said:

Te fore, isprovociran je, mogu da prođu kada se potuku Embid i Tauns od 20ak godina, neko ko je kapiten i iza sebe ima toliko sezona EL, ne sme da dozvoli sebi.

Malo pre sam okačio klip gde Tima pre dve godine isto tako na podu još jače udara Lazića (nakon čega je doziveo povredu). Kontam da vi koji kurcem naduvavate naše igrače i jebete im majke to sebi ne bi dozvolili. Ali jebiga ovaj je ipak samo čovek. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kastel said:

Malo pre sam okačio klip gde Tima pre dve godine isto tako na podu još jače udara Lazića (nakon čega je doziveo povredu). Kontam da vi koji kurcem naduvavate naše igrače i jebete im majke to sebi ne bi dozvolili. Ali jebiga ovaj je ipak samo čovek. 

Fino podmetanje, zaista.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Fino podmetanje, zaista.

Dobro nisam mislio na tebe lično. Ne znam ni ko si. Ali ovde ima previše jebanja majki i onda kada pročitam ovako nešto gde nema opravdanja za igrača koji je već podmuklo udaren na isti način poludim. Hajde realno da vam neko to isto uradi dva puta od čega ste jednom doživeli povredu, da li bi ste gospodski ustali kao da se ništa nije desilo?

1 minute ago, Zizu said:

I to ucestalo radi.

Kme

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stondisha said:

 

ja sam tebe udostojio onako sažetog, ali opet u neku ruku obrazloženog stava, zašto je Brankovo ponašanje neprihvatljivo, a ti bi mogao da ispoštuje sagovornika pa da obrazložiš zašto misliš da je u redu da Kapiten košarkaške ekipe  pozove navijača na  tuču ispred hale?  da li se razmišlja o posledicama koje jedna najobičnija tuča može proizvesti, obrazloženo je i zašto je brankov potez pogrešan kad je udarao Timu, a od tebe smo samo čuli:  Preterujete i nemojte mlatiti.

Aj nam malo obrazloži zašto je leBranko u pravu i zašto je skroz OK da se tuče u hali i oko hale sa 

Pa poenta price je sto vi svaku rekciju igraca, ovde analizirate po mesec dana. Ok, pogresio je sto je zvao navijaca na ferku( ako je to uradio) nije trebao, kraj. Ne vidim razlog da se o tome uopste vise i prica, osim ako nije u pitanju netrpeljivost prema tom igracu, jer ti se ne svidja nacin na koji on igra. Pogotovo necu da komentarisem ovu situaciju od juce, koja se desava na gotovo svakoj utakmici i desila se igracu koji apsolutno nije cest u takvim situacija i sta vise ponasa se i igra kao pravi profesionalac u skladu sa svojim znanjem i mogucnostima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kastel said:

Dobro nisam mislio na tebe lično. Ne znam ni ko si. Ali ovde ima previše jebanja majki i onda kada pročitam ovako nešto gde nema opravdanja za igrača koji je već podmuklo udaren na isti način poludim. Hajde realno da vam neko to isto uradi dva puta od čega ste jednom doživeli povredu, da li bi ste gospodski ustali kao da se ništa nije desilo?

 

evo i ovako javno da te upozorim, pošto tajno upozoravanje ne daje željeni efekat.

rečnik, rečnik, rečnik.

ne doprinosiš diskusiji, psuješ kao najgori, ulaziš u sukobe i tražiš kavgu.


malopre napisah da je POHVALNO vladanje za vreme i posle utakmice i da nije bilo posla za moderaciju BRAVO BRAVO FORUMAŠI... i onda dodješ ti da nas sve demantuješ.  jedan chilax od 200 miligrama kolko odma da se uzme pa na 8 sati svaki seldeći.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

To sto je odradio Lazic i nije za neku polemiku, glup potez ali ajde, desava se

 

Ali jesu za polemiku njegove igre u protekle dve godine, u napadu je uvek bio nebitan ali odbrana daleko od starog nivoa... stvarno se ne secam kad je Laza spakovao nekog poslednji put

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stondisha said:

 

evo i ovako javno da te upozorim, pošto tajno upozoravanje ne daje željeni efekat.

rečnik, rečnik, rečnik.

ne doprinosiš diskusiji, psuješ kao najgori, ulaziš u sukobe i tražiš kavgu.


malopre napisah da je POHVALNO vladanje za vreme i posle utakmice i da nije bilo posla za moderaciju BRAVO BRAVO FORUMAŠI... i onda dodješ ti da nas sve demantuješ.  jedan chilax od 200 miligrama kolko odma da se uzme pa na 8 sati svaki seldeći.

Ma druže boli me savršeno kurac i za tebe i za stoku koja naše igrače naziva pogrdnim imenima. A tako razgovaraj sa mamom svojom. Aj sada mrs u kurac

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...