Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Nemoguce da ga nisu prijavili, mozda ga nema tamo jer nije bio na media day EL pa nema slike. U svakom slucaju, moze naknadno da se prijavi igrac.

Bio je na Media Day. Cak je i Stimac prijavljen za Fener, koji je potpisao pre 3 dana i bez slike je, tako da to nisu cista posla.

Ako je tako koji moj su ga produzavali?!U KLS ce biti visak, neverovatno je da je zadrzan samo za Aba ligu.Ako je ko odnosom prema dresu prosle godine zasluzio sansu u EL to je on

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Mairosu said:

Faye je lakše povređen, i na media dayu je sedeo po strani. Nema zavere ovde bar da ja znam.

 

Izbegao sam forum juče, oće neko da mi recapuje kakvo je stanje u narodu, jel' se obesismo kolektivno ili smo preživeli?

Partizan uzeo ABA, u EL smo krenuli sa 0-7, Braun prop'o.

Edited by Itachi Uchiha
  • Like 13
  • Thanks 3
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Mislim da je roster prenatrpan,ne vidim kako Tomic moze podeliti minutazu da svi budu zadovoljni,i starosedeoci i novajlije.Znam da je duga sezona ali ipak mi je ovo glomazan igracki kadar.

 

To. 

Na svakoj poziciji imamo po 3 igraca, na nekima i po 4, sem na pleju. To bi trebalo da se skrati jer ne mogu svi biti zadovoljni. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Mairosu said:

Faye je lakše povređen, i na media dayu je sedeo po strani. Nema zavere ovde bar da ja znam.

 

Izbegao sam forum juče, oće neko da mi recapuje kakvo je stanje u narodu, jel' se obesismo kolektivno ili smo preživeli?

According to Senior:

 

b3JVG0b.gif

 

According to Forumashi

Gu7RAzj.gif

 

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Firga said:

 

Sto se dva brauna tice, naravno da imaju kvalitet, ali da bi ga kao tim eksploatisali iz pojedinaca, oni moraju da imaju maksimalan pristup i fokus. Videcemo da li ce tako i biti.

 

Deriku je ovo poslednja šansa za oživljavanje karijere, nastavi li kako je krenuo sledeća stanica mu je Solnok, Japan ili Južna Koreja.

 

Što se Lorenca tiče, ukoliko mu stav ostane kakav jeste, brže će u Amerike no što je došao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Što se Lorenca tiče, ukoliko mu stav ostane kakav jeste, brže će u Amerike no što je došao.

 

Valjalo bi momku objasniti pojam: Šilbovanje, a ti da mu održiš dvočas iz krvavih kolena. :s_d:

 

 

Sinoć u jednom trenutku daje Primorka trojku preko njega, on ni ruku podigao, keve mi, prvo sam na tebe pomislio. Kad ga oplete Laki posle utakmice biće haos. Srećom po njega bi problematičnih dosta, pa nisi mogao da koncentrišeš paljbu samo na njega :s_d:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Stondisha said:

 

Valjalo bi momku objasniti pojam: Šilbovanje, a ti da mu održiš dvočas iz krvavih kolena:s_d:

 

 

Sinoć u jednom trenutku daje Primorka trojku preko njega, on ni ruku podigao, keve mi, prvo sam na tebe pomislio. Kad ga oplete Laki posle utakmice biće haos. Srećom po njega bi problematičnih dosta, pa nisi mogao da koncentrišeš paljbu samo na njega :s_d:

 

Može ⛹️‍♀️

 

Što se drugog bolda tiče, zamalo se nisam šlogirao.

Link to comment
Share on other sites

 kao i uvek idemo iz krajnosti u krajnost

losa utakmica, opustena igra pre svega u odbrani, kakav god tim da imamo ne smemo da dopustamo da nam Primorska da 88 poena...izbor akcija za ovu utakmicu nije bio najsrecniji, nisu prolazile i onda se moralo resavati individualnim akcijama...

Tomic ponavlja neke greske iz prosle sezone gde se videlo da protiv iole ozbiljnije odbrane Beron ne moze da bude ballhandler ni u kom slucaju...u glavi mi ostala utakmica sa Valensijom kod nas kad iz pika nije uspeo da iskreira apsolutno nista...

D. Brown je protiv Mornara delovao odlicno, protiv Olija solidan, sinoc je izigravao coskara koji ceka neki povratni pas da uradi nesto...on je igrac koji ako ga imas oko njega mora da se vrti igra, a ne da izigrava Bricu iz reprezentacije...ako ne moze da iznese tu ulogu zaradicemo na njemu i idemo dalje...dok je Stratos skroz drugi primer, on kad udje sve se vrti oko njega, sutira sta god stigne i to sinoc iz 2-3 suta koja nebi uzeo ne neki random fudbaler koji igra basket jer je falio sesti...

neko pomenu da trebaju uloge da se podele, potpuno se slazem sa tim...to je na treneru naravno, Jenkins sinoc 2 suta za 16 min, D. Brown 5 suteva iz igre za 29 min

videcemo protiv Pao-a kako ce sve to izgledati, mada je taj teren ultra tezak za igranje...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Laki21 said:

 

Deriku je ovo poslednja šansa za oživljavanje karijere, nastavi li kako je krenuo sledeća stanica mu je Solnok, Japan ili Južna Koreja.

 

Što se Lorenca tiče, ukoliko mu stav ostane kakav jeste, brže će u Amerike no što je došao.

Generalno i jedan i drugi su ovde da bi dokazali da jos uvek vrede.Tako da Tomic bas ovim recima treba to da im objasni kad je zalaganje u pitanju.Koliko vas znoj danas valja nama,sutra ce valjati vama.Kosovski boj receno...

Edited by placebo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...