Jump to content

Sugestije u vezi funkcionisanja foruma


Recommended Posts

On 2/17/2021 at 9:26 AM, Div said:

Kad se klikne na reklamu na Forumu, otvara se link na koji vodi reklama ali u istom prozoru. Mora li tako, valjalo bi da se sajt ka kojem vodi reklama otvara u novom prozoru, tako je na većini sajtova.

 

Pogledacu moze li se srediti ali ne secam se da sam video neko podesavanje... 

 

 

On 2/19/2021 at 2:06 PM, nemanjaol said:

Da li se tripujem ili su pocele pop up reklame na forumu da iskacu?

 

I ja se istripovao kad mi iskocilo. Google eksperimentise. Ukinuo sam. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Valjda sam pogodio temu...

 

Da li postoji opcija spoiler ili nešto slično?

Zaista mi je nepregledno da listam 15-20 slika a pritom su i velikog formata, znam da su se za to koristile opcije kao show / hide

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li je postojalo na ovom forumu od njegovog nastanka ona stvar da kliknem na broj odgovora na temi pa da mi pokaže ko je koliko pisao u istoj.

Po meni cool stvar. 

Edited by Oi!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pa pazi... nek neko napiše i 14 postova za sat vremena, ali u nekoj diskusiji, zezanju sa drugima, play by play situaciji, pa i u flameovanju sa ekipom, pičkaranju, štagod, disusija je diskusija... ali ne brate sâm da sipa poruku za porukom, pa makar i sa 5-10 min. razmaka... i tako od sumraka do svitanja. :ajme:

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Radoye said:

Nisam siguran da to moze tako da se ogranici, da gleda uzastopne postove na jednoj temi.

Pa namešteno je upravo tako da gleda na istoj temi. Ako postuješ 2 puta za manje od 5 minuta na istoj temi spojiće ta dva posta osim ako se neko ubaci između. Ne važi tajmer za ceo forum. Ovo kako je sad podešeno je sasvim ok. I meni je uncletima na ignore listi upravo zbog ovih stvari ali ne vidim veći problem sa tim. Jednom mi se desilo da su istovremeno postovali Asterion i on pa mi je cela stranica bila u ignore postovima :lol_2: I to je ok, samo preletiš, ne učitava ti previše stranicu i pređeš na sledeću.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Traži ali to nema smisla jer, ako izuzmemo ovaj slučaj koji je fancy naveo, ima situacija kada se ne piše često na nekoj temi i dešava se da ista osoba piše post za postom koji nemaju veze jedan sa drugim. I šta sad, zamisli ne može da objavi post sledećih X sati ili mu se spoje postovi koji veze nemaju a poster nije floder jer trenutno na forumu obitava samo jedan takav. Jednostavno ovo kako je sad je najbolje moguće rešenje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Knipex said:

ali to nema smisla

 

Kako kome.

 

To bi pre svega dovelo do bolje pripreme i samim tim veće upotrebe mozga pre postovanja. Mislim, ajde ne mora 2, ... 3, 4...šta ja znam.  Ma dobro, kakogod.  Ignore rešava te izlive, a opet imaš ljudi koji imaju blokadu u upotrebi ignora, suviše su fini, itd.. :classic_biggrin:

 

Pravi primer te priče su @Markovi postovi u kafani o slikarima sa sve njihovim slikama, plus lepo upakovani u spojlere pa ko želi da gleda, otvara i gleda.

Edited by fancy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Knipex said:

 

 

6 hours ago, fancy said:

 

 

5 hours ago, MetalHead said:

 

 

 

I ima i nema smisla. Meni ne znači to uopšte, ali bi da se ja pitam oko toga, na neko glasanje, uveo ograničenja ne samo što se jedne teme tiče nego još ponešto, pa kako ljudi odluče. Takođe, same stranice i koliko može na jednoj postova, to je određeno bez previše logike: Ovako kako je, stranica može da sadrži 25 postova pre nego što krene naredna, i to je fiksno, bez obzira na samu količinu, tj težinu stranice. Pa tako je stranica od 25 postova, gde bi npr svaki post bio jedna rečenica ili jedan karakter, isto što i stranica od 25 postova gde su slike, yt klipovi, tw linkovi i gifovi, a niđe veze (zbog učitavanja, pogotovo sa telefona).  

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...