Jump to content

Sugestije u vezi funkcionisanja foruma


Recommended Posts

9 hours ago, Baby said:

Kako je to moguce? Mora da je neko nekog iz moderacije bas dobro iznervirao pa moderator kliknuo delete i ups, ops, nestala tema, mozda smo hakovani 🙃

Ne znam gde se hostuje sajt, ali ako je kod nekakvih "nasih", onda je mozda usla voda u kabl. Ali to je dobro, jer onda kinezofili mogu da se i dalje dive velikim uspesima Kine i onih koji od nje uce. Mada je to jos koba smislio. Nema teme, nema problema. Samo, pod tim uslovima, nema smisla ucestvovati na drugim temama osim zajebantskih, i na temama sa informacijama o kovidu isl.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne verujem da  je namerno...  da je namerno, nasli bi nacin da ugase ceo forum , kao nepozeljni element.  kao sto su i stari ugasili...  neki bag je , jer iako nisam skroz pratio, ali mislim da mi je broj postova i broj primljenih lajkova , kao reper, ostao isti... da je obrisan, bio bi smanjen broj postova za pooprilicno jer svi smo 70%  pisali na toj temi..   neki bag je u pitanju...kao sto rekao @AgroLaki da je tema registrovana na googlu ali je iz nekog razloga nevidljiva

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Doc Holiday said:

ne verujem da  je namerno...  da je namerno, nasli bi nacin da ugase ceo forum , kao nepozeljni element.  kao sto su i stari ugasili...  neki bag je , jer iako nisam skroz pratio, ali mislim da mi je broj postova i broj primljenih lajkova , kao reper, ostao isti... da je obrisan, bio bi smanjen broj postova za pooprilicno jer svi smo 70%  pisali na toj temi..   neki bag je u pitanju...kao sto rekao @AgroLaki da je tema registrovana na googlu ali je iz nekog razloga nevidljiva

 

Ne bi ti bio obrisan broj postova i lajkova, jer je to relaciona baza, vjerovatno MySql, tvoj profil ostaje isti, jer je ta tema nije obrisana kroz sistem koji bi azurirao sve povezane tabele.

Google to drzi u istoriji jedno vreme i verovatno ce za koji dan da nestane i sa Googla.

Ako admin ima direktan pristup bazi podataka, onda moze da vidi da li je tema obrisana ili je samo neki flag oznacio kao neaktivnu.

Preko 25 godina se bavim bazama podataka, tako da meni ovo izgleda da je hakovano :smiley33: 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MetalHead said:

Nema potrebe da nagadjate. Znamo sta je ali nemamo potrebu da javno detaljisemo. 

 

Preduzeti su koraci da se vise ne desava, a ovu situaciju ispraviti ne mozemo. 

 

Nauk za ubuduce. 

 

 

Znači li to da je "sve do sada napisano otišlo u vetar"?

Link to comment
Share on other sites

Pitanje, izvinjenje ako nije prava tema. Citam postove na NBA temi i ima poprilican broj, bar za mene, uvredljivih nadimaka kojima se Jokic "casti". To mi je poprilicno ogadilo temu.
Ima li nekih granica u tim uvredama ili svako moze da reseta po Jokicu bez ogranicenja?

Sent from my JAT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...