Jump to content

KK Partizan 2018/19


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 minute ago, Klipan said:

 

E jbg...sad bacas u rebus...ili ne gledas EL 😉

 

U Himkiju igrao iskljucivo centra, u kojoj god kombinaciji visokih.

Malkolm je, ti rebusi su mi uvek isli na Q, ali godine rebusa na KKCZ su mi bacali, sad kad imam info iz KKP mi nekako bilo slatko, ali je ustvari ultra glupo.

Dakle, zvanicno kontaktiran Tomas, ozbiljni pregovori u toku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Da, Thomas je bas najbolje moguce resenje koje se nudi na trzistu. Bas ono impresivni statlajnovi poslednje 2 sezone.

 

Mislim da malo preterujes, ali je i izjava debilna, slazem se. Malkolm je odlican igrac i koristan, i sasvim pristojni statsi u EL u Himkiju gde 50% napada ode na Sveda.

U svakom slucaju, za mene mnogo bolji izbor za KKP u ovom trenutku nego Serafan. Doduse, falili bi cm pod kosem, ali bi mogao da se pika ozbiljan ratnicki basket.

Edited by Klipan
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Da, Thomas je bas najbolje moguce resenje koje se nudi na trzistu. Bas ono impresivni statlajnovi poslednje 2 sezone.

 

Odlično poznajem evropsko tržište, ali nisam siguran koji je cenovni rang u pitanju.

 

Iz ugla evropskog tržišta, Malkom jeste odlično rešenje. Čovek je igrao u Himkiju, gde se stoji u redu za dobijanje lopte u napadu, a opet to malo što je dobijao, je realizovao sa odličnim procentom. U oba takmičenja preko 65% za dva, oko 35% trojke, nekih 5 skokova, 2 asistencije... 

 

Nije neka low post opcija, osim u slučaju missmatch-a, ali se dobro kreće, može da izvlači petice napolje, odlično se kreće bez lopte, solidno brani obruč.

Ima 32 godine, ali svakako da ne očekujem nekog dokazanog EL igrača u najboljim godinama.

 

Druga je stvar ako si mislio i na američko i koledž tržište, tu stvarno nisam dovoljno upoznat.

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...