Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

Pa trojka naravno, a koji drugi Heroji postoje? 🙂

 

Slabo igram sada, odigram jednom u par meseci da me mine želja. Nisam nešto igrao sa ovim nezvaničnim dodacima, uglavnom je to bila čista Complete verzija, mada se sećam da mi je@Nicklord preporučio onaj Horn of the Abyss koji je valjda najbolji od tih nezvaničnih ekspanzija.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam kupio HOMM3 Complete za 2.5eur na Ubisoft sajtu (inace je 10eur). Cisto da se osecam da sam platio ono sto mi je toliko zadovoljstva pricinilo jos od detinjstva 🙂 

Istovremeno skinuo sam i taj Horn of the Abyss i poceo malo sa njim da eksperimentisem ali moj laptop ima default rezoluciju 3000x2000 pa je malo zeznuto 😄 ali vidim da je dosta unapredjenja, ima online koji je veoma aktivan, mozda probam, samo ne znam kada jer nemam bas vremena 😞 

 

Pre nekih x godina sam platio tablet verziju, zvanicnu, vise nije u ponudi, bilo je nekih 10-15usd. Jos se vrti na tabletu, ne smem da ga resetujem iako je poceo android da se zaglupljuje 😄 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2020 at 8:43 AM, BeoWulf said:

Igra li ko WoW ovih dana?

Nisam ga igrao nekoliko godina (kada sam poslednji put imao dobru gildu za casual). Jeste me malo privukao Classic, par drugara igra to sad, ali ne dovoljno da bi se vratio, jer se poprilicno dobro secam Vanille i nemam nostalgiju za tim prvim godinama igre. Za ovaj trenutni content nemam pojma, ne bih pricao napamet kakva je igra sada samo na osnovu toga sto bacim pogled na poneki stream i vidim poneku vest. MMORPG zanr jeste WoW moglo bi se reci, pa ako ti se upravo to igra i imas vremena, rekao bih ti da ne oklevas. Ovde na ovoj temi, kao sto vidis samo jedna igra cirkulise, uz povremeno pominjanje jos par njih. Vidim da si nov na forumu, pa mozda nisi primetio odmah. Tako da vidi negde drugde, ma sta da si hteo da pitas. Ako igras, sretno i uzivaj ☺️ 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, MetalHead said:

Upravo sam kupio HOMM3 Complete za 2.5eur na Ubisoft sajtu (inace je 10eur). Cisto da se osecam da sam platio ono sto mi je toliko zadovoljstva pricinilo jos od detinjstva 🙂 

Istovremeno skinuo sam i taj Horn of the Abyss i poceo malo sa njim da eksperimentisem ali moj laptop ima default rezoluciju 3000x2000 pa je malo zeznuto 😄 ali vidim da je dosta unapredjenja, ima online koji je veoma aktivan, mozda probam, samo ne znam kada jer nemam bas vremena 😞 

 

Pre nekih x godina sam platio tablet verziju, zvanicnu, vise nije u ponudi, bilo je nekih 10-15usd. Jos se vrti na tabletu, ne smem da ga resetujem iako je poceo android da se zaglupljuje 😄 

 

 

Imaš HD modove ako ti je to problem 😄

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ti (a i kog god jos hoce) prvo treba da udjes u Pokerstars Club:

Quote

Open the main poker lobby, then click on the Home Games tab

-Click the 'Join a Poker Club' button

Enter my Club ID number: 3222822

Enter my Invitation Code: pokerica92

That's it! Once I've approved your membership request, we'll be ready to start playing Home Games online together.

 

P.S. Jel zna neko ko je 033zero330, da ga oznacim ovde?  @033zero330 

 

P.P.S. Kreiram turnir za 21h.

Edited by Xpert
Link to comment
Share on other sites

Ajde posalji sliku gde je taj meni, znaci ne postoji kod mene, ni na appu ni u browseru.

 

edit: nasao sam konacno, skroz sakriveno na dnu, prvo "More" mora da se pritisne :ajme:

 

Mogli bi da me prihvatite 🙂

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xpert said:

Ti (a i kog god jos hoce) prvo treba da udjes u Pokerstars Club:

 

P.S. Jel zna neko ko je 033zero330, da ga oznacim ovde?  @033zero330

 

Jeste, ja sam. Sinoć sam hteo, samo da vidim, šta je šta, da vidim sve to, pošto pojma nemam. A i da vidim da li sam zaboravio poker ili nisam.

 

Da budem iskren potpuno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...