Jump to content

Gaming Zone


Recommended Posts

Moze pokerica nekad.

Takodje, moze i nesto na ps4, igram 2k20, fifu 19, i sutra cu kupiti neku trkacku, wrc 8, trackmaniu ili gran turismo sport. Takodje ako neko ima neki savet koja je najbolja od te 3 nek napise :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/18/2020 at 10:06 AM, Green23 said:

Igra li neko Pes20 na Ps4? Ili nešto drugo 😁

igram ja ps4 al nisam znao da mora uplatim jos keshavine da igram online.. odradicu to 🙂

On 3/20/2020 at 7:10 PM, Magia said:

Moze pokerica nekad.

Takodje, moze i nesto na ps4, igram 2k20, fifu 19, i sutra cu kupiti neku trkacku, wrc 8, trackmaniu ili gran turismo sport. Takodje ako neko ima neki savet koja je najbolja od te 3 nek napise 🙂

 

Da da dajte savete. Ja imadem samo 2k20, NFS payback (doobra zabava)..
Mogao bi se organizirat neki duel

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki Six said:

Sinoc me nateralo drustvo da pikamo CS 1.6 (za dobra stara vremena). Iznenadjen sam da se jos igra ova igrica i to u velikom broju...Serveri puni...

 

I ja sam iznenadjen s obzirom da je csgo sada free to play, a koji je svemirski brod u odnosu na 1.6. Pretpostavljam da dosta ljudi nema kvalitetan pc da ljudski igra csgo jer zahteva jacu konfiguraciju. Ima sigurno i do dota da csgo oskudeva sa tim servima, a vrlo verovatno i vecina 1.6 igraca ima rutinu igranja i servere na kojim su godinama unazad pa im je tesko da se odvoje od stare ekipe.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje trosim zivce iz vikenda u vikend na FIFA FUT mod. Opicim poneki Warzone sa kumom mada mi je preko glave Battle Royale igara i jedva cekam da izadje Valorant.

Sa par forumasa se opet pokrenuo i solidan Smite timcic, pa i tu porobljavamo kad se skupimo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, threepwood said:

Ja i dalje trosim zivce iz vikenda u vikend na FIFA FUT mod. Opicim poneki Warzone sa kumom mada mi je preko glave Battle Royale igara i jedva cekam da izadje Valorant.

Sa par forumasa se opet pokrenuo i solidan Smite timcic, pa i tu porobljavamo kad se skupimo

Cini mi se da sam negde procitao da ce Valorant izaci tek za nekoliko meseci. Inace ima nekoliko twitch strimera koji su u dilu sa njima pa dele 100k beta kljuceva, ako si srece mozes dobiti. Trebas samo da povezes Riot accaunt sa twitchom i pustis njihov stream. Mislim da ce danas biti drop.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MrTripleDouble said:

Cini mi se da sam negde procitao da ce Valorant izaci tek za nekoliko meseci. Inace ima nekoliko twitch strimera koji su u dilu sa njima pa dele 100k beta kljuceva, ako si srece mozes dobiti. Trebas samo da povezes Riot accaunt sa twitchom i pustis njihov stream. Mislim da ce danas biti drop.

 

Gledao sam Ceez-a kad je igrao pre par dana. Deluje prezabavno... Iskreno ni ne znaci mi kljuc puno, ako cu da ga dobijem sam, jer ce tek sa ekipom biti ono pravo

Edited by threepwood
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sprivel said:

Igraju vec uveliko Valorant.

 

beta faza je u pitanju

 

Just now, threepwood said:

 

Gledao sam Ceez-a kad je igrao pre par dana. Deluje prezabavno... Iskreno ni ne znace mi kljuc puno, ako cu da ga dobijem sam, jer ce tek sa ekipom biti ono pravo

 

Pa dobro, taman bi imao priliku da se uhodas dok ne izadje i bio bi mastermind za njih. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, MrTripleDouble said:

I ja sam iznenadjen s obzirom da je csgo sada free to play, a koji je svemirski brod u odnosu na 1.6. Pretpostavljam da dosta ljudi nema kvalitetan pc da ljudski igra csgo jer zahteva jacu konfiguraciju. Ima sigurno i do dota da csgo oskudeva sa tim servima, a vrlo verovatno i vecina 1.6 igraca ima rutinu igranja i servere na kojim su godinama unazad pa im je tesko da se odvoje od stare ekipe.

 

Primetio sam i da malo "starija" ekipa igra 1.6, makar na ovim serverima na kojima sam ulazio...

Upravo ovo sto si napisao oko PC-a. To je slucaj i kod mene, jer je prvo bila ideja da se pika csgo ali slab pc...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...