Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Годинама барем стара гарда пише овде,  да што више зарађујемо од УЕФА већи је криминал. Нема потребе за великим ишчуђавањем. Ове године су чак тјерали поједине без замјене па толико бахато објашњавали (укључујући и оба тренера) да ће то све крпити без проблема нико други до Срнић и Гобељић а напад нам не би удесио овако ни непријатељ. Иду и даље па је сека Веља изгледа нови стари пројекат. Због свега наведеног им никако не треба страни тренер. За разлику од 30М еврова колико су пројектовали од следеће ЛШ. Додуше пројектовали су и ове…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Predragdjape said:

Italijanski mediji.  Tj, najavljuju da Stankovic preuzima Inter jer Inzagi dobija otkaz. Lose sam se izrazio, nije zvanicno jos uvek na klupi Intera...

Smekeri bi bili ovi iz Juvea da pokupe Stankovica ispred nosa Interu. A ovaj mucenik iz Juventusa da zameni ovog naseg Miloja 😄

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Redstar0356 said:

Znas sta ce promeniti, docice neko manje retardiran koji bu za ovu sezonu doveo krstenog desnog beka i spica jer bi tad imao na raspolaganju da ukrade mnogo vise novca od Lš nego sto ce sad  bez Lš i sa bednim Le izdanjima. Ja sam se pomirio da su oni lopovcine, boli me sto nemaju mozga da to rade kako treba. Ako krades, ulozi pa ukradi na vece i okreci novac, nemoj da pravis palanacki klub. 

Grešiš. U početku bi možda bilo bolje posle isto kao sad.

Mnogo se više i neprimetno ukrade po malo nego od jednom kad se uzme ogromna lova to se odmah primeti zna Terza svoj posao vrlo dobro.

Od kad su male pare 200-300k evra to samo kod nas koje nema zašta pas da ujede se smatra sićom a naš mag to uzme na jednom usranom Gobeljicu. Ova klankuta u napadu koliko je beše 800k evra ma daj, ovakvi treba nama da plate toliko da bi uopšte mogli da prismrde na stadion.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Smekeri bi bili ovi iz Juvea da pokupe Stankovica ispred nosa Interu. A ovaj mucenik iz Juventusa da zameni ovog naseg Miloja 😄

Haha, ma nema sanse. Stankovicu je bio cilj jos kada je dosao u Zvezdu, tj poceo sa trenerskom karijerom da preuzme Inter jednog trenutka. Sada mu sve ide u korist. :D

1 minute ago, Don Juan said:

Jedan od kandidata. Nije to baš završena priča. 

Jedan od kandidata do skoro, a sada je najveci kandidat. E sad, videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Predragdjape said:

Stankovic na klupi  Intera umesto Inzagija. Dakle, ostavka ipak nije bila slucajna I nisu uticale drustvene mreze  i  komentari... Jasnije je sada...

Procenio bih da su šanse da Deki preuzme Inter oko 1%. Jeste legenda Intera i imao i dobre rezultate ovde kao trener, ali neće klub kao Inter da uzme trenera koji u trenerskoj karijeri samo trenirao jedan klub u Srbiji. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milko Miller said:

Procenio bih da su šanse da Deki preuzme Inter oko 1%. Jeste legenda Intera i imao i dobre rezultate ovde kao trener, ali neće klub kao Inter da uzme trenera koji u trenerskoj karijeri samo trenirao jedan klub u Srbiji. 

Ali uzece potencijalno fudbalsko  ime koje je proslo kroz klub.  Imamo primer kao sto je Real angazovao Zidana, Artetu Arsenal...

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Predragdjape said:

Haha, ma nema sanse. Stankovicu je bio cilj jos kada je dosao u Zvezdu, tj poceo sa trenerskom karijerom da preuzme Inter jednog trenutka. Sada mu sve ide u korist. 😄

Jedan od kandidata do skoro, a sada je najveci kandidat. E sad, videcemo.

Da ali izgradim klub koji standardno igra Lš (a mi smo mogli 4 puta zaredom) onda mogu da kradem vise puta po malcice visd nego sada a ovako se kockam

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Markoss said:

Sve ovo je pokazatelj da Zvezda nije cvrst i stabilan klub  i da su dobri rezultati samo zamaskirali nesposobnost uprave. Nama je jedan poraz bio dovoljan da nas resetuje i to bukvalno da nas vrati u one dane pre Vladana Milojeivca. Danas bukvalno svako moze da nas pobedi, i miljama smo daleko i od Lige Evrope, a kamoli od LS. 

Ne mogu skroz da se slozim.

 

Naravno da se slazem da nam je uprava nesposobna i da je klub na veoma klimavim nogama, ali i prosle dve sezone smo imali taj jedan poraz, pa nismo propali. Daleko smo od vremena pre Vladana Milojevica. Previse toga je postignuto rezultatski u prethodnih 5 godina da bi jedan poraz to ponistio.

 

Slazem se da je situacija delikatnija nego prethodnih sezona jer smo promenili trenera. Ja ti verujem da je ovaj Milojevic mediokritet od trenera i covek zaista ne uliva poverenje. Ali po mom misljenju ne postoji trener koji je toliko los da napravi da se ovakva ekipa kakvu mi imamo toliko muci u ligi kakva je nasa. Igraci su trenutno nemotivisani, ne trce i van forme. 

 

Mi smo poznati po fatalizmu u mentalitetu. Postoji milion primera nasih sportista kako nakon neuspeha ne pokusavaju da nagaze na kocnicu i sacuvaju sta se moze sacuvati, nego iskacu iz kola i pustaju da sve ode u propast. Mi smo trenutno u toj fatalistickoj fazi i jednostavno moramo da cekamo da to prodje i da izadjemo iz toga sa sto manje stete. Steta je vec napravljena jer smo uspeli da odigramo nereseno protiv TSCa, kao i da svedemo sanse za prolaz u LE na minimum, ali to nam je sto nam je. Barem smo se izvukli u Pazaru i danas. Trenutno nije bitno kako se pobedjuje, nego samo da se pobedjuje. Iako sad izgleda kao koga briga i da odigramo i ovu nereseno, tamo u martu nece biti svejedno da li je +3 ili +5. A trka za titulu nikad vaznija. Isto tako, u LE nije sve izgubljeno. Ima jos 4 meca, mada nam realno sanse za prolaz jesu tanke. Ali treba se pobiti do kraja, pa makar i za to trece mesto. U LK uz malo srece mozes doci do 1/4 finala, a mi sa nasom ekipom u pravoj formi mozemo i dalje. Ne treba bacati takve prilike.

 

Zato ce nama ova pauza doci vrhunski. Malo da se konsolidujemo, saberemo i krenemo dalje. Neki igraci da se vrate malo u formu, a i da svi prihvate novog trenera kojeg trenutno verovatno ne jebu ni 2%. Dosao je u losem trenutku, nanizali su se neki losi rezultati i gomilala nervoza i nezadovoljstvo. Nije bilo vremena da se sve ovo slegne. Ako i za mesec dana, pa i manje, i dalje izgledamo ovako, onda to vec postaje ozbiljan problem.

 

Mnogo je bilo tesko i mnogo je i srece bilo potrebno da se napravi ova pozicija i koeficijent koji imamo. Nije to ni tako lako izgubiti sad, ali definitivno mnogo lakse nego napraviti. Tako da mislim da necemo propasti sigurno jos par godina minimum, ali je verovatno izvesno da se u skorijoj buducnosti vratimo na fabricka podesavanja. I bezveze je propustiti da ne igramo LS bar jos jednom jer bolju sansu od ove necemo imati.

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Mi smo poznati po fatalizmu u mentalitetu. Postoji milion primera nasih sportista kako nakon neuspeha ne pokusavaju da nagaze na kocnicu i sacuvaju sta se moze sacuvati, nego iskacu iz kola i pustaju da sve ode u propast. Mi smo trenutno u toj fatalistickoj fazi i jednostavno moramo da cekamo da to prodje i da izadjemo iz toga sa sto manje stete. Steta je vec napravljena jer smo uspeli da odigramo nereseno protiv TSCa, kao i da svedemo sanse za prolaz u LE na minimum, ali to nam je sto nam je. Barem smo se izvukli u Pazaru i danas. Trenutno nije bitno kako se pobedjuje, nego samo da se pobedjuje. Iako sad izgleda kao koga briga i da odigramo i ovu nereseno, tamo u martu nece biti svejedno da li je +3 ili +5. A trka za titulu nikad vaznija. Isto tako, u LE nije sve izgubljeno. Ima jos 4 meca, mada nam realno sanse za prolaz jesu tanke. Ali treba se pobiti do kraja, pa makar i za to trece mesto. U LK uz malo srece mozes doci do 1/4 finala, a mi sa nasom ekipom u pravoj formi mozemo i dalje. Ne treba bacati takve prilike.

 

Ne slazem se da je trka "nikada vaznija", to mozda nekome ko samo prati domaci fudbal jer hoce da se siri kao paun pred poznanicima sa druge strane. Mnogo je vaznije kako se radi u klubu.

 

Moze se proci u LE i sa 2. mesta, ako se napravi dobar tim i dobije bar jedno kolo kvalifikacija. Dalje je u LE svakako moguce imati bolju kampanju od ove (mislim, dva poraza, koliko moze gore?). Naravno da je bolje igrati direktno LS, ali smo videli koliko je to presudno za stabilnost kluba i dovodjenje dobrih igraca.

 

Za domaci fudbal (to ovde nije tema) bi, naravno bilo presudno da ta treca ekipa koja dobije sansu da igra grupe napravi ekipu za jurenje titule sledece sezone, tako bi se podigla liga (jer gore od ovoga ne moze), pa bi, za promenu i FKCZ imala tih 4 derbi meceva umesto samo dva kao do sada. Kazem ta treca ekipa jer su preostale dve koje budu igrale kvalifikacije za ECL osudjene na propast (zbog niskog koeficijenta) i od njih cemo i dalje da dobijamo ove sirotinjske varijante sa anonimnim strancima i proverenim superligaskim opcijama. Naravno, mozemo da se lozimo kako je jedna takva prosecna ekipa bolja od Osijeka, samo je problem sto sve ekipe u HNL dobijaju preko 1 milion evra zbog TV prava, a nama ako vise od dve ekipe imaju ukupan budzet od 4-5 miliona evra pa mi smo na konju.

Link to comment
Share on other sites

I moze li neko da mi objasni zasto je dosao Mijailovic (defanzivni vezista)? Osim zelje da se oslabi direktan rival za 1. mesto ja stvarno ne vidim cemu jos jedan defanzivni vezni dok nam na beku igraju Srnic, Gobeljic i stoper.

 

Tu je Sanogo, tu je Kangwa na poziciji centralnog veznog, CM mogu da odigraju i Nikolic, a Srnic moze na DM. Da li je to Sanogo povredjen?

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, goldberg said:

I moze li neko da mi objasni zasto je dosao Mijailovic (defanzivni vezista)? Osim zelje da se oslabi direktan rival za 1. mesto ja stvarno ne vidim cemu jos jedan defanzivni vezni dok nam na beku igraju Srnic, Gobeljic i stoper.

 

Tu je Sanogo, tu je Kangwa na poziciji centralnog veznog, CM mogu da odigraju i Nikolic, a Srnic moze na DM. Da li je to Sanogo povredjen?

sprema mitar ekipu za LŠ sledeće sezone

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, goldberg said:

I moze li neko da mi objasni zasto je dosao Mijailovic (defanzivni vezista)? Osim zelje da se oslabi direktan rival za 1. mesto ja stvarno ne vidim cemu jos jedan defanzivni vezni dok nam na beku igraju Srnic, Gobeljic i stoper.

 

Tu je Sanogo, tu je Kangwa na poziciji centralnog veznog, CM mogu da odigraju i Nikolic, a Srnic moze na DM. Da li je to Sanogo povredjen?

 

Zato sto nismo doveli onog Ado-a... Sanogo - pitanje je da li ima vise motivaciju da igra po nasim njivama, nakon sto je skrajnut. Srnica, Nikolica - na toj poziciji bolje da ne komentarisemo. Kangva - bolje da igra ofanzivnog desnog beka u formaciji sa 3 centralna nego da mu uloga bude DM. 

 

Mozda Micko moze na desnog beka, zna li se sta? 

Prema Transfermarkt, igrao je po strani 3x za Krila Sovjetov. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

I moze li neko da mi objasni zasto je dosao Mijailovic (defanzivni vezista)? Osim zelje da se oslabi direktan rival za 1. mesto ja stvarno ne vidim cemu jos jedan defanzivni vezni dok nam na beku igraju Srnic, Gobeljic i stoper.

 

Tu je Sanogo, tu je Kangwa na poziciji centralnog veznog, CM mogu da odigraju i Nikolic, a Srnic moze na DM. Da li je to Sanogo povredjen?

Ako razmisljaju racionalno, sto je tesko, na zimu ce dovesti novog zadnjeg veznog za startnu postavu, Mijailovic ce biti rezervna opcija, a Srnicu i Sanogu ce se naci novi klub.

 

Svakako u ovom trenutku bolje da igra i Mijailovic nego Srnic. Srnic je decko potpuno psihicki unisten, pravi amaterske greske, igra alibi fudbal bez trunke hrabrosti. Gori je nego ikada.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...