Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

On 8/10/2022 at 5:36 AM, vepar said:

ne postoji zadnji vezni koji igra bez greske. sanogo je igracina

 

kao i uvek, ja u pravu, forumski strucnjaci u krivu jer su tvrdili da kanga i kangva mogu da budu neki zadnji-centralni vezni haha

 

bukvalno su nam se sprdali na sredini jer sredina nije ni postojala

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Juan said:

Odbrana i njima loša, inače su jako lepo skockana ekipa.

 

Ja gledao samo Planića ahaha kakav balvan majko mila. Svaku ali svaku loptu kad je izbacio bolje da je nije dirao, jer nijednom to nije bila intervencija bez izgubljenog poseda. :lol_2: 

Link to comment
Share on other sites

Prva ozbiljnija ekipa i odmah nas rašrafe, ako to nije do trenera ne znam sta je. 

 

 

Prva stvar 

Ne, Makabi nema dobru ekipu, samo imaju dobrog trenera.  Mi smo individualno 3 puta jaci, pobogu, Planic im je stub odbrane. 

 

To sto oni izgledaju toliko dobro je do postavke igre, kod nas kad jedan uzme loptu, on je vodi a ovi oko njega gledaju i cekaju nesto, sta cekaju, ne znaju ni sami, jer im trener nije objasnio. Kod njih se svi nude i trce non-stop i zato izgledaju tako dobro. Oni sakrivaju svoje mane a mi nase otkrivamo.

 

 

Onaj Perriot ili kako vec, napadac iz druge francuske lige pravi razliku u plej ofu. Znaci nije do para vec do skautinga. Mi smo vratili Šilju Pešica aka Tomane 2.0 (Dobro se krece) za vise para nego sto su ovi doveli napadaca koji nam je spakovao 2 komada. 

 

Erakovic, greota, imali smo stvarno stameni stoperski par pa cak i za Lš, Dragovic i Erakovic izgledaju predobro u paru. Mi smo vratili Milunovica KOJI JE IZRAZITO ZELEO DA ODE ( da potsetim) i izgubili na kvalitetu na 2 pozicije. Stoperskoj i bekovskoj ( posto ocigledno beka dovoditi necemo) a mogli smo da dovedemo dobrog beka umesto Milunovica. 

 

Treca stvar, jedno je biti igrac zadatka tipa Gatuzo, Kazemeioro, oni znaju da je lopta okrugla ali se vise oslanjaju na svoja velika pluca, citanje igre i defanzivu. Pored toga, oni znaju da upute pas kako treba I NE MOGU DA SUTIRAJU NA GOL IZ 16 METARA A POGODE AUT. Postoji mit u mom mestu da je lik iz penala oterao loptu u aut a sutirao na gol. Satima smo kao klinci pokusavali al bukvalno je nemoguce da zahvati loptu pod tim uglom. Treba biti iznenadjujuce velika nenzalica i antitalenat da to uspes. Nama se igra raspala uvodjenjem Srnica, ne da imamo igraca manje vec  2 igrica, posto je lakse igrati bez igraca nego sa smetalom. Covek ne zna da se otvori, konstantno gleda od lopte kad smo mi u napadu. Elementarno fudbalsko znanje kod njega ne postoji, jednostavno niti razume fudbal niti zna tehnicki da igra.

 

Treca stvar, Ben je sporiji i od Čave Dimitrijevica a ti ga uvodis u igru iako imas Ohija a vala imas i 2.5 miliona placenog Motiki.  I na sve to, bunaris na njega a odraz mu je 5cm otprilike. 

 

Cetvrta stvar, Kangwa je odlican igrac, svakom se desi losa utakmica, nije on kriv vec trener koji nema osecaj za izmene. 

 

Peta stvar, sramota je ispasti u otvorenoj igri protiv tima individualno slabijeg. Nisu oni imali srecu, zatvorili se u 16 pa ajde, mi se napromasivali a oni iskoristili zicere. ONI SU NAS SABILI. 

 

Jedini period dobre igre je bio pred kraj prvog poluvremena kad su nasem najjacem sastavu isparile iz glave instrukcije trenera i krenuli da igraju po sopstvenom nahodjenu  

Posle toga sledi poluvreme kad ih je tremer ubio u pojam i onda najgore izmene ikad vidjenje

 Mi ovo prolazimo na domaci teren i prevelik kvalitet igraca, al nas u Lš gde Bukari nije 3 puta brzi od svojih cuvara, cekaju neprijatna iznenadjenja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja koliko sam čuo-pročitao problemi sa Sanogom su počeli uoči finala kupa kada je Srnić dobio prednost u odnosu na njega...

Sada,verovatno tu ima i nekih peripetija oko produžetka ugovora, čija je to krivica Stankovićeva ili Terzićeva,ne znam ...

Ono u šta sam siguran je da Stankoviću ego neće dozvoliti da ako u Beogradu bude počinjao sa zadnjm veznim to bude Sanogo ...

Znači mogu da se opkladim da će Srnić početi ...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Nek grmi jako said:

Ovi naši su večeras saznali da ima napadača i u drugoj franucskoj ligi koji mogu da prave razliku u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

 

Lik nam dao dva komada, nije ni trepnuo.

Baš sam pomislio vidi ga njihov napadač kao nacrtan za naš tim. Jak kao bik, brz i okretan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Mi smo iskulirali domacu ligu, oni su igrali, nemoguce da tek tako imaju vise energije od nas... 

Ljudi verovatno igraju slican fudbal u domacem sampionatu, sa puno trcanja, u jakom tempu. To je nas najveci problem, domaca liga. Nije tu u pitanju toliko kvalitet lige, nego sto se igra pesaka i niko nece i ne moze da trci. Ne mozes da napredujes u takvim uslovima. Ja sam zato i zadovoljan kako se mi nadigravamo i igramo fudbal sa nekim ekipama s obzirom da imamo priliku da se nadigravamo sa kvalitetnim ekipama tek par puta po sezoni, iskljucivo u Evropi.

Dvomec sa Rendzersom prosle sezone je bio sjajan po tom pitanju. Igrali smo otvoren fudbal sa ekipom koja je kasnije zamalo osvojila LE, i to sa istim takvim fudbalom. I tu se videlo da su brzi i spremniji od nas, da mogu vise da trce, ali parirali smo skroz solidno. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mare80 said:

Ja koliko sam čuo-pročitao problemi sa Sanogom su počeli uoči finala kupa kada je Srnić dobio prednost u odnosu na njega...

Sada,verovatno tu ima i nekih peripetija oko produžetka ugovora, čija je to krivica Stankovićeva ili Terzićeva,ne znam ...

Ono u šta sam siguran je da Stankoviću ego neće dozvoliti da ako u Beogradu bude počinjao sa zadnjm veznim to bude Sanogo ...

Znači mogu da se opkladim da će Srnić početi ...

Ono što sam ja čuo je da je problem oko produženja ugovora. Mi nudimo godinu dana a Sanogo traži 2 i po godine.

Link to comment
Share on other sites

A jbg tri puta individualno kvalitetniji od njih niste. Da jeste to nijedan trener ne može da upropasti. Tri puta (ili četiri koga pita) individualno kvalitetniji ste od Surdulice i Voždovca i tu trener ne smeta. Kada si toliko bolji od protivnika onda izađeš na teren, daš lagana 2 komada ili više i odeš na pečenje. Kada ste tu negde malo bolji ili slični ili gori a napravi se dobar rezultat tu već trener treba da ima ulogu.

 

Stanković je izašao da se nadigrava sa ovima i meni bi to za početak bio plus. Da se zatvorio kukali bi ste kako je precenio protivnika koji je slabiji od vas jedno 17x i poklonio mu pobedu:classic_rolleyes:

 

Jebiga ovi su tu negde ko i vi, verovatno slabiji individualno ali ne nešto sad bog zna koliko i niste mogli da igrate kao protiv Pjunika, Voždovca, Čuke, Vojvodine, Niša i ostalih realno poluamaterskih ekipa koji niti znaju kako da igraju presing recimo niti zna neko da im pokaže to. 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Glavna zamerka je slaba fizička pripremljenost ekipe pa zato ne čudi što odlažemo utakmice. Da igramo dve utakmice nedeljno pola ekipe bi na popadalo u 60 minutu. Ako nekom nije jasno zašto Katai ne može na SP mogao je veceras da vidi, nespreman, neaktivan, van ritma. Nista bolji nije bio Ivanić a Šilja je posle 30 minuta hvatao vazduh. Kangwa se nije baš snašao na njihovu agresivnot i zato nismo imali igru i ideju. Rezultat je aktivan i može se nadoknaditi, videćemo može li Stanković za 5 dana da promeni nešto što bi iznenadilo protivnika. Francuska druga liga je izuzetno teška za igranje pa nije iznenađenje da ima dobrih igrača. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kooineeperk said:

@Don Juan ma jasno, ovo nam je prva ozbiljna ekipa protiv koje smo igrali ove sezone. 

 

Pre svega, vrlo su fizicki spremni. Da li je to tako delovalo jer su navikli na klimu tamo, ko zna. Mi smo iskulirali domacu ligu, oni su igrali, nemoguce da tek tako imaju vise energije od nas...  Imaju njihovi pojedinci i neku tehniku, dosta dobro ih je trener ukomponovao, bas dobro. Imaju gomilu mana, deluje mi pre svega neka "nedisciplina"u igri, recimo kad je Kanga dao gol, jedan njihov igrac je njegovo utrcavanje samo ispratio pogledom.

 

Na nama (Dejanu) je da iskoristimo te mane. Mislim da to nismo uradili veceras i da takticki moramo bolje da se postavimo.

 

Lako je kada nacnes neke koji su klasa ili dve ispod tebe, onda sve ide lagano. Ali kad se udari u tvrdo, tada treba da se pokaze kako se igra. 

 

 

Nisu odigrali ni jedan mec jos uvek u domacem sampionatu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Glavna zamerka je slaba fizička pripremljenost ekipe pa zato ne čudi što odlažemo utakmice. Da igramo dve utakmice nedeljno pola ekipe bi na popadalo u 60 minutu. Ako nekom nije jasno zašto Katai ne može na SP mogao je veceras da vidi, nespreman, neaktivan, van ritma. Nista bolji nije bio Ivanić a Šilja je posle 30 minuta hvatao vazduh. Kangwa se nije baš snašao na njihovu agresivnot i zato nismo imali igru i ideju. Rezultat je aktivan i može se nadoknaditi, videćemo može li Stanković za 5 dana da promeni nešto što bi iznenadilo protivnika. Francuska druga liga je izuzetno teška za igranje pa nije iznenađenje da ima dobrih igrača. 

 

odlicni tipa dioni, lol

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:
4 minutes ago, Crni said:

Nisu odigrali ni jedan mec jos uvek u domacem sampionatu.

Zar nije bila vest da su hteli da odloze sad za vikend pa nisu mogli? 

 

1 minute ago, Tunji Awojobi said:

Sledeći vikend

 

Da, da, sad gledam, nisam skapirao koji vikend... my bad. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos said:

Samo neka Makabi dominira a mi da punimo do vrha

do vrha

2 hours ago, Sector said:

Kakva je trenerčina Deki Stanković. 

:roflmao:

 

kakva?

 

dve godine za redom ispao od slabije i jeftinije ekipe a moze se desiti da bude i het trik

 

Kad bi ova dva tima zamenili trenere mo bi njih razvalili jer smo mnogo bolji igracki al oni su igrali hrabro a nasa pizda se opet bruka

 

Izmene su mu vec postale legendarne. Izgubljen u vremenu i prostoru plus mu neko sipao gips u kokain

 

ove bi raspali Sisoje lagano prosao sve sa Veljkom Simicem u ekipi

43 minutes ago, iamsho4sho said:

Sad gledam ovaj gol Sherija... Hahaha , ma niko da izadje ili isprati sut .. Ovo je nevidjeno kakav bol u kurcu

 

A gde je tu osigurac Srnic?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Onima je komadant odbrane Planic i mi opet zijanimo

 

Treba i to znat

Just now, Valensija said:

Ne igra se ozbiljan fudbal bez zadnjeg veznog.

Vecina je bila odusevljena sastavom. Sad im je valjda jasno.

Ne shvatam i ovo prozivanje Milunovica. Covjek je odigrao sasvim dobro.

U revansu cemo sigurno pametnije. Sanse su 70:30 u nasu korist.

 

 

Meni nije. Imali smo prednost na poluvremenu i jos 2 zicera masili uprkos igracu manje (Ivanic)

 

Raspali smo se tek kada je usao taj zadnji vezni osigurac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tsva said:

Onima je komadant odbrane Planic i mi opet zijanimo

 

Treba i to znat

 

Meni nije. Imali smo prednost na poluvremenu i jos 2 zicera masili uprkos igracu manje (Ivanic)

 

Raspali smo se tek kada je usao taj zadnji vezni osigurac

Jbg, ako ti je Srnic zadnji vezni.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Knipex said:

Baš sam pomislio vidi ga njihov napadač kao nacrtan za naš tim. Jak kao bik, brz i okretan.

Al Šilja Pešić se  bolje kreće

17 minutes ago, tsva said:

 

 

A gde je tu osigurac Srnic?

Covek je rukama izmlatarao al avaj, ne slusaju ga ostali igraci.

12 minutes ago, Dzistrou said:

Ne pamtim da je Zvezda igrala ovako nedisciplinovano, kao što je bio slučaj u drugom poluvremenu.  

 

 

A kako da igras kad imas igraca u vezi koji ne zna osnove fudbala?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, tsva said:

 

 

Meni nije. Imali smo prednost na poluvremenu i jos 2 zicera masili uprkos igracu manje (Ivanic)

 

Raspali smo se tek kada je usao taj zadnji vezni osigurac

Normalno, raspadniti smo bili i kad su igraci slusali Misterove zamisli  pa smo jedno 30 minuta uvoda bunarili  nesto i nismo mogli 2 pasa da sastavimo. Onda smo krenuli na individualni kvalitet i zamalo 4 da im damo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...