Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

16 minutes ago, Bek said:

Glava, mentalitet, ponasanje...fudbalera..

 

Reklo bi se po ovom da ga poznajes. Aj pitaj ga o cemu se tacno radi, a nek on proveri i sa Kalinom, pa nam javi ovde, da ne razbijamo glavu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Bek said:

Za Kalinica sam cuo od novinara koji su bili sa repkom na EP 2015 ili OI 2016, da se mnogo prokurcio, da je bahat i bezobrazan, ali u sustini, kada dodje na teren, sve to prestaje. Pretpostavljam da je neki tihi sukob sa Saletom postojao od ranije, ali su se obojica drzala svog dela posla i radila ga najbolje sto mogu,  ali je uvek malo falilo da to eksplodira. Kalina ga je drko i snimao se, kapiram da Sale nema nista protiv toga. Ali je Kalina te snimke slao tranvestitu i na kraju je i gurnuo prst sebi u dupe, pretpostavljam da je tu Sale puko.

 

Meni je Nedovic uvek odskakao od ove nase smekerske reprezentacije, uvek sam ga nazivao jedinim fudbalerom medju kosarkasima. Ja ga prvi ne bi zvao nikad jer mi deluje kao fudbalerski sabanoti, ali sa druge strane, Salo je manje sujetan od mene i kada ga je do sada zvao, ne znam sta mu je sada puklo.

 

15 minutes ago, Bek said:

8AILpko.png

 

13 minutes ago, Bek said:

Glava, mentalitet, ponasanje...fudbalera..

 

9 minutes ago, Bek said:

Sale kralj, sad imamo najsmekerskiju reprezentaciju ikada.

 

9 minutes ago, Bek said:

Jos Vasu Micica da istera, on me nerviro isto nesto.

 

3 minutes ago, Bek said:

Pa Bogdana uvek ostavljam, on i treba da bude najgluplji u ekipi i najveci saban. Jebes ekipu gde je Bogdan najveci smeker tj. Kingsi, vidimo na sta to lici. Jedan Bogdan se moze istrpeti.

 

... 

 

5 dana odmora nece da skodi posle ovoga. 

  • Like 7
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bek said:

Pretpostavljam da je neki tihi sukob sa Saletom postojao od ranije, ali su se obojica drzala svog dela posla i radila ga najbolje sto mogu,  ali je uvek malo falilo da to eksplodira. Kalina ga je drko i snimao se, kapiram da Sale nema nista protiv toga. Ali je Kalina te snimke slao tranvestitu i na kraju je i gurnuo prst sebi u dupe, pretpostavljam da je tu Sale puko.

 


Hahaha... Bek baš dominira ovim svojim spekulacijama i pretpostavkama. 

Zamišljam, Sale pravi planove za SP. Kaže, "do jaja, imam Kalinu da mi pokrije SF i PF kao back up, tu čuvam jedno mesto za spoljnu liniju da mi...", zvoni mu telefon, neko mu kaže da je izašao taj klip sa Kalinom, on kuca u pretraživač, nalazi klip, gleda... Kalina drka i snima se, Djordjević razmišlja "dobro, nemam ništa protiv toga". Onda vidi da Kalina ustvari snima to za nekog tranvestita i Djordjević postaje jako nervozan... Na kraju, taman da mu i to oprosti, kad - Kalinić gura sebi prst u dupe! I Sale tu pukne! 

Ako može Beku da se dozvoli da, dok je banovan, bar piše ove spekulacije šta je ko i u kom trenutku osećao. Moram da priznam da je retko šta zabavno kao njegov dramski rad. 😄

Edited by Bob McAdoo
  • Like 3
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:

Prema nekim izvorima postoji tinjajući low level sukob iz 2015, ko se seća bilo je tu i zakucavanja za klupu, i nekih olajavanja po pressovima, ali nikad ništa nije izdetaljisano i posle 2016 se cenilo da je to zakopano.

To za 2015. je maltene javna tajna. Kalinic je na prvenstvu imao 14/18 za dva i 6/11 trojke (doduse bacanje nije mogao da pogodi), a protiv Litvanije i Francuske jedva da je igrao. Posebno bode oci 7 minuta protiv Litvanije kad se zna kakva je utakmica bila.

U Riju je standardno igrao, i bas sam malopre pogledao mec protiv Australije i bio je zagrljaj njega i Saleta kad ga je izvukao iz igre na kraju.
_________________________

Nedovic je, gledajuci ovako sa strane, prilicno fin i normalan tip, u izjavama nicim ne podseca na 'fudbalera'. On od nase reprezentacije odudara samo kosarkaskim IQuem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sale četiri takmičenja, tri medalje, mamojebačka karijera na parketu. S druge strane, tri poluprofesionalne karijere, četiri "realno sam mogao mnogo, sjebalo me koleno", pet "ma samo da mi daju da radim sa kadetima, biću pomoćni za dve godine".

Naravno da ne može drukčije od Salo Sujeta Gaudi atmosfere u julu, do Sale pet takmičenja, četiri medalje u septembru.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bob McAdoo said:

Zamišljam, Sale pravi planove za SP. Kaže, "do jaja, imam Kalinu da mi pokrije SF i PF kao back up, tu čuvam jedno mesto za spoljnu liniju da mi...", zvoni mu telefon, neko mu kaže da je izašao taj klip sa Kalinom, on kuca u pretraživač, nalazi klip, gleda... Kalina drka i snima se, Djordjević razmišlja "dobro, nemam ništa protiv toga". Onda vidi da Kalina ustvari snima to za nekog tranvestita i Djordjević postaje jako nervozan... Na kraju, taman da mu i to oprosti, kad - Kalinić gura sebi prst u dupe! I Sale tu pukne! 

Ja sam stavio slusalice i pogledao. Nasao i produzenu verziju, isto pogledao. Uzeo i zapisao ceo tekst sto se govori u snimku. Detaljno proucio sve. I zakljucio:

Bek ne prica istinu. 

spacer.png

 

 

Spominje se prst i dupe oko 20. sekunde snimka, ali ne njegovo. 

 


Vise stvari impliciraju na to da je zena sa druge strane kamere.

 

 

Edited by ...
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ako je bilo nekih trzavica, a nije se osjetilo na parketu, ne vidim nikakav problem. Stari fazon trenera je kad prepoznaju karakter igraca, da konstantno odrzavaju tenziju sa njim, da bi igrac bio u stalnom dokazivanju, i tako izvlacili najbolje iz igraca. Van-terenske aktivnosti, izjave koje ruse imidz reprezentaciji, mogu biti problem, i jedino mi to moze biti opravdan razlog. Sale fura taj fazon, reprezentacija svetinja, svi su podredjeni kao vojska jednom jasnom cilju. Imanje nekog ko budalese po instagramima i odudara od tog ozbiljnog pristupa, taj mindset moze da se prosiri kancerogeno na grupu. Mozda su i neki akumulativni ekcesi u pitanju, pa je sad presjeceno da ne bi bilo tenzija kasnije. Meni je iskreno zao, obozavam takav tip igraca, mentalitet na terenu, ali eto, ako se ne uklapa u kolektiv, ili selektorovu zamisao, jbga mora se gledati naprijed.

 

Nedovica mi je takodje zao. Nije nikad dokazao u reprezentaciji sav svoj potencijal, da je odigrao jednu utakmicu na visokom nivou pa da zasjeni sve oko sebe. Uvijek sam ga iscekivao da razvali svojom eksplozivnoscu i ateticizmom, mislio sam da je ovo prvenstvo to, ali eto, nije ni docekao priliku. Ok mi je i to rezonovanje, Sale ima u glavi vec bekovsku liniju, i nece da ga zamara na pripremama, ali mi jeste preuranjeno. Mozda bas na treninzima i drilovima odvali direktnu konkurenciju za poziciju, nije prvi put da se desilo. Povrede i da ne spominjem, koje su tako nekako postale sastavni dio nasih priprema, da vise nije ni smjesno.

 

Jos ovaj nacin kako im je saposteno, rekao bih zatvara vrata mozda i naknadnom pozivu, ako ne daj Boze krenu pripreme po zlu.

 

Nije dobro, ali treba viditi i kako ce na ovaj spisak da reaguje cijelina. Mozda ih uozbilji, ujedini, da shvate da su privilegovani, ali da nema specijalnih, mozda na neki nacin izazove pozitivnu reakciju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Mairosu said:


 

 


Prema nekim izvorima postoji tinjajući low level sukob iz 2015, ko se seća bilo je tu i zakucavanja za klupu, i nekih olajavanja po pressovima, ali nikad ništa nije izdetaljisano i posle 2016 se cenilo da je to zakopano.

 

to bi bio u teoriji legit razlog da se nije uopšte našao na širem spisku ili još logičnije - da su pripreme počele a sale skapirao da mu sleduje neka varijanta 2005e (radman-jarić-rakočević i ko već), pa da uradi ono što je po željkovom sopstvenom priznanju propušteno tada, verujući da će sve kliknuti kada krene the real deal.

 

ovako i dalje nema smisla. pozvan je 2017e pa je otpao zbog povrede, na spisku je i sada bio.

 

inače, ne slažem se do kraja sa mišljenjem da sale ne mora javnosti da obrazlaže odluku. ne zato što smo navikli na porciju senzacije i prljavog veša, već zato što ispravno propoveda da oni najbolji treba da igraju za repku. u tom smislu, ja se verovatno neću složiti sa 90% potencijalnih obrazloženja a 10% mogu biti neugodni za dva igrača koja su otpala -ali jbga, mislim da je to ipak važno, pogotovo što će igrači među sobom već znati zašto se to desilo na prvom okupljanju a zapravo znaju već i danas. 

 

kalinić nije jokić-teo-bogdan ali je jednako bitan za repku, pogotovo što igrača sa takvim karakteristikama nemamo osim donekle lučića i bukvalno je sve sem njega i luče na SF (plus pomoć na PF gde je usamljeni bjelica) krpljenje bez šansi za uspeh (u smislu validne pokrivenosti pozicije)

 

dakle, da ću se složiti sa razlogom, verovatno neću. da su dobre šanse da nije u pitanju hir, pošto je deficitarna pozicija, verovatno jeste.

i zato je važno da se kaže.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bojdo said:

Sale ga je bas dosta tolerisao zbog nedostatka opcija na trojci, da je Lučić bio zdrav, dosta ranije bi Kalinic bio odstranjen.

 

A opcije na 4? Bjelici smo ugradili atomski pogon u dupe pa će sa 31.godinom da guli 40 minuta?

 

Bukvalno ali bukvalno nenadoknadiv izostanak. 

 

Ne mogu da poverujem da su nekošarkaški razlozi toliko jaki i bitni bili da bi prevagnuli nad košarkaškim koji su no brainer u korist Kaline i opcija koje imamo sa njim. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Meni Neda nije iznenadjenje sa igračke strane. Vrlo los u odbrani, ne zna na toj strani da koristi svoju berzinu i eksplozivnost.. A sto se napada tiče tu imamo dosta poena u rukama i vjerujem da ce Djordjevic i strucni stab voditi nekog igrača za kojeg su procejnili da je kompatibilniji u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bek said:

Za Kalinica sam cuo od novinara koji su bili sa repkom na EP 2015 ili OI 2016, da se mnogo prokurcio, da je bahat i bezobrazan, ali u sustini, kada dodje na teren, sve to prestaje. Pretpostavljam da je neki tihi sukob sa Saletom postojao od ranije, ali su se obojica drzala svog dela posla i radila ga najbolje sto mogu,  ali je uvek malo falilo da to eksplodira. Kalina ga je drko i snimao se, kapiram da Sale nema nista protiv toga. Ali je Kalina te snimke slao tranvestitu i na kraju je i gurnuo prst sebi u dupe, pretpostavljam da je tu Sale puko.

 

Meni je Nedovic uvek odskakao od ove nase smekerske reprezentacije, uvek sam ga nazivao jedinim fudbalerom medju kosarkasima. Ja ga prvi ne bi zvao nikad jer mi deluje kao fudbalerski sabanoti, ali sa druge strane, Salo je manje sujetan od mene i kada ga je do sada zvao, ne znam sta mu je sada puklo.

 

Pa ako je tako, ne znam ko je vise kurcevit, bahat i bezobrazan, Sale ili Kalinic? Ne znam ko je bitniji za buducnost reprezentacije Kalinic ili Sale?

Najbitnije da je Macvan tu, nemam nista protiv Macvana, uvek je dao sve najbolje, svaki atom snage za reprezentaciju kad je igrao, ali bolje da je odigrao jednu sezonu, pa nek ga vodi Olimpijske, ako se plasiramo. Skroz sam se jos vise razocarao u Saleta. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bojdo said:

Meni Neda nije iznenadjenje sa igračke strane. Vrlo los u odbrani, ne zna na toj strani da koristi svoju berzinu i eksplozivnost.. A sto se napada tiče tu imamo dosta poena u rukama i vjerujem da ce Djordjevic i strucni stab voditi nekog igrača za kojeg su procejnili da je kompatibilniji u odbrani.

Recimo Todorović i Avramović? Ma daj, nemoj zajebavati. 

 

Okej, nisu pozvani u 18, ali barem uz odluku, medijima prosledi i neko objašnjenje. 

Edited by Green23
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...