Jump to content

*Wimbledon 2022


Darth Steva

Recommended Posts

Jedno od boljih Đokovićevih finala Wimbledona i generalno dobar meč.

 

Od negde sredine 2. seta Novak je počeo da udara čisto i duboko, servis je uglavnom radio, riterni u zadnji metar, čak su i skraćene lopte bile besprekorne. Mogla je neka dupla manje, ali uglavnom su bile na početku servis gemova koje je završavao za 2 minuta. Osim onog poslednjeg gema 2. seta Nick nije mogao ni da se ponada da će brejknuti Novaka. 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ko je ovaj i šta je uradio s Nikom Kirgiosom?

Baš me zanima koliko će ova faza da traje.

Interesantno da ga ništa u Novakovoj igri nije toliko impresioniralo koliko to što je ostao miran i nije dozvolio da ga izvede iz takta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Stari Wook said:

Jedno od boljih Đokovićevih finala Wimbledona i generalno dobar meč.

 

Od negde sredine 2. seta Novak je počeo da udara čisto i duboko, servis je uglavnom radio, riterni u zadnji metar, čak su i skraćene lopte bile besprekorne. Mogla je neka dupla manje, ali uglavnom su bile na početku servis gemova koje je završavao za 2 minuta. Osim onog poslednjeg gema 2. seta Nick nije mogao ni da se ponada da će brejknuti Novaka. 

 

 

 

Baš odličan Novakov meč, sve je štimalo kao sat i sve je držao pod kontrolom sve vreme. 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Nicklord said:

Mene mnogo zanima dokle će Rafa i Đoković da broje

 

Ocekujem da Novak u rezervoaru ima jos jedan AO i jedan W, a da Rafa moze da se ''stisne'' (drogom u venu, ofc), za jos jedan RG i da onda obojica zavrse sa 23 komada. 

 

Doduse u trci za GOATa ostaje to da je Federer najlepse igrao, a tu se onda dele bodovi, pa se gleda kome najbolje stoji dzemper, i to je to. 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AgroLaki said:

 

Ocekujem da Novak u rezervoaru ima jos jedan AO i jedan W, a da Rafa moze da se ''stisne'' (drogom u venu, ofc), za jos jedan RG i da onda obojica zavrse sa 23 komada. 

 

Doduse u trci za GOATa ostaje to da je Federer najlepse igrao, a tu se onda dele bodovi, pa se gleda kome najbolje stoji dzemper, i to je to. 

 

AO? Čak i da može da uđe u Australiju, nadam se da nikada više neće otići tamo. Zbog one igre koju su mu priredili trebalo bi da se pokenja u repliku trofeja, fotografiše to i okači na Tviter uz neki prigodan tekst tipa "so long, suckers, imam 9 komada, beat that" ili tako nešto. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Yes, yes, yes, love is in the air.

Bromance u stvari 😁

Glupi ragbi mi je uskratio zadovoljstvo gledanja u pabu, ali i ovako pored bazena sa ocajnim strimom nije bilo lose.

Nole sampione 🤩😍

Da parafraziram Crnog Gruju:

Kara Djordje (ATP), al kara i Nole! 😅

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, AgroLaki said:

 

Ocekujem da Novak u rezervoaru ima jos jedan AO i jedan W, a da Rafa moze da se ''stisne'' (drogom u venu, ofc), za jos jedan RG i da onda obojica zavrse sa 23 komada. 

 

Doduse u trci za GOATa ostaje to da je Federer najlepse igrao, a tu se onda dele bodovi, pa se gleda kome najbolje stoji dzemper, i to je to. 

 

Nadal dobija extra bodove jer mali Stefan nosi traku kao on. E moj Nole...

 

10 minutes ago, Barker said:

Yes, yes, yes, love is in the air.

Bromance u stvari 😁

Glupi ragbi mi je uskratio zadovoljstvo gledanja u pabu, ali i ovako pored bazena sa ocajnim strimom nije bilo lose.

Nole sampione 🤩😍

Da parafraziram Crnog Gruju:

Kara Djordje (ATP), al kara i Nole! 😅

 

Eno ih pišu po storyjima "my bro" 🤣

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

@Drug CrniMa neću ni da objašnjavam ni da se raspravljam.

Rekla sam šta sam imala.

 

1 minute ago, Indig0 said:

Ali ovaj bromance sa Kirijosom mi je bas nekako isforsiran i vestacki.

 

Samo je pitanje vremena kada ce ovaj opet da ga potkaci.

Ali bukvalno si mi ukrao post

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...