Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

4 hours ago, Hamilton said:

Kakav te Hamilton opet spopao?!

Kakav razdor?

 Izneo sam apel i ‘gore’ da se ne bi ponavljali oni progoni sa kosarkaskog voxa. 

 

Ti za pocetak nisi svestan sta pises, nevezano za taj post od gore. Ne kapiras gde gresis u napisanom i jedino si samom sebi zanimljiv ili mislis da si u pravu. Ne mozes da ocekujes da po nekome gazis, a posle da te taj doceka sirokih ruku. Najbolje je stvarno da za dosta stvari precutis, ljudi ce te vise ceniti jer ce primetiti da ne zabijas sebi auto-golove i da nisi smarac. Pravis mali progres. Dok god se ovako ponasas, dobijaces los treman od svih nas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Hamilton said:

Da, da...hajde da vratimo vox na kosarku kako bismo i dalje mogli nekaznjeno nazivati neke - nacistima, hitlerjungovima, botovima i idiotima. 

Nece moci vise, gospodo. 

Politika politici, sport sportu. 

Ti si sve pogrešno shvatio.

Ti si i dalje percepiran kao nemušti bot.

Samo ti je sad data šansa da dokažeš da to nisi.

Nije vox istrgnut od forumaša sa košarke, već pokušavamo da stvorimo normalniji prostor za diskusiju, te i takvima kao tebi dajemo još jednu priliku da argumentovano diskutuju.

Nemoj da je usereš, pa da onda svakodnevno opet plačeš.

Politika normalnima, sport normalnima.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Hamilton said:

Da, da...hajde da vratimo vox na kosarku kako bismo i dalje mogli nekaznjeno nazivati neke - nacistima, hitlerjungovima, botovima i idiotima. 

Nece moci vise, gospodo. 

Politika politici, sport sportu. 

Uz ugradu da je, istina, udobnije Vox populi imati na PDF omiljenog nam sporta neću da zakeram. Naprosto to malo udobnosti ne znači toliko da baš moram da zakeram. Jer i ovde mogu nekažnjeno nazivati neke - nacistima, hitlerjungovima, botovima i idiotima, a i Hamiltonima 🙂

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast ljudima koji su se iscimali da naprave i organizuju forum za kratko vreme, a usput je i bolji nego stari. 

Ako može da se otvori tema o skautingu, čini mi se da je bila na starom forumu, možda bude aktivnija sada. Nadam se da će prince da dominira temom, da naučimo i prosti nešto. Koliko znam ima ovde dosta njih koji rade synergy, mogu i neke igrače predstaviti, mane poznate i tako dalje. I ako neko od sinerdžista može da mi se javi, imam nekoliko pitanja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...