Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

On 7/8/2020 at 1:40 PM, MetalHead said:

 

Hmmmm nisam potpuno siguran ali trebalo bi da mozes da odgovoris moderatoru koji ti je ban dodelio, trebalo bi da ti stigne neka poruka/notifikacija. Ne znam tacno, nisam nikad bio banovan na ovoj verziji foruma 😄 

 

Iskreno nisam video tu opciju. U principu sad mi nije trebalo jer nije bio neki dugacak ban pa nema razloga ni da se preterano bunim ali za svaki slucaj voleo bih da mi neko objasni gde je ta opcija za odgovor moderatoru. Ljudi smo, mozda neko pogresno protumaci nesto, prirodno je da imas opciju da objasnis.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Legendoglu je Filip, sin Čovića ''Legende'' 😄  Oglu je nastavak koji znači sin, a česta su takva prezimena kod Grka poreklom iz Azije 🙂

 

Ma znam za to, nego sam ja nesto u glavi iskonstruisao da je u pitanju neko od nasih ko je u Turskoj, jer iz konteksta nikad nisam mogao da zbrojim dva i dva 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

moderaciji smeta muška ljubav, tako da očekujem i brisanje frensisovog posta, to je najmanje što možete da učinite za lgbt populaciju. 

 

Slobodno ti pisi o muskoj ljubavi, ali na temi predvidjenoj za to

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, MetalHead said:

 

Slobodno ti pisi o muskoj ljubavi, ali na temi predvidjenoj za to

 

u svoja četiri zida. 

sve 5, samo sam hteo da pitam moderatora koji je brisao kako mu je promakao frensisov post u nizu. mogao je i da se spotakne na njega pa polomi glavu al eto, report pa javni apel i očas posla obrisan. nema veze što je i quote tu bio. 

 

keep up the good work. malo sam prošetao po temama diljem foruma da vidim da li je sve na temi od diskusije, i ono, nije skoro pa nigde. 

1 minute ago, MetalHead said:

 

A sta nema je? Izvini, nije mi interesna sfera pa nisam primetio - eto dogovorite se vas dvojica ko ce je otvoriti u recimo PDF-u Drustvo. 

 

jel moze na basketball fantasy sektoru, ono kao, fantaziramo a volimo i basket? 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam brisao, nisam video da je Frensis citirao Lucifera a sam gif mi nije bio sporan pa sam propustio... mislio sam da se reakcija odnosi na nesto drugo iz teme 🙂 hvala na report-u - vidis kako pomaze!? 😉

 

Slobodno fantazirajte o tome u temi koju bi otvorili na PDF Drustvo 😛 i bez eksplicitnog sadrzaja. 😄

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam brisao, nisam video da je Frensis citirao Lucifera a sam gif mi nije bio sporan pa sam propustio... mislio sam da se reakcija odnosi na nesto drugo iz teme [emoji846] hvala na report-u - vidis kako pomaze!? [emoji6]
 
Slobodno fantazirajte o tome u temi koju bi otvorili na PDF Drustvo [emoji14] i bez eksplicitnog sadrzaja. [emoji1]
 
Šta okači Stevan, pa tako uvredi mela?
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Luchifer89 said:
23 minutes ago, MetalHead said:
Ja sam brisao, nisam video da je Frensis citirao Lucifera a sam gif mi nije bio sporan pa sam propustio... mislio sam da se reakcija odnosi na nesto drugo iz teme emoji846.png hvala na report-u - vidis kako pomaze!? emoji6.png
 
Slobodno fantazirajte o tome u temi koju bi otvorili na PDF Drustvo emoji14.png i bez eksplicitnog sadrzaja. emoji1.png
 

Šta okači Stevan, pa tako uvredi mela?

 

Nista znacajno... 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nemam ja frku sa brisanjem posta, ionako je bio obican gif aka low effort post i do sad su mi postovi brisani s vremena na vreme, big deal. Ali ova homofob prikolica je ipak nesto sasvim novo. Svako dobro.

 

hahah nema to veze sa tobom

 

hajde da probam da ti pojasnim svoju reakciju a ujedno i @MetalHead, prosto da ne bude zabune:

daklem, 1-2 punch gancija se dešava na temi, onako zajebavanje u granicama = koje luchifer rešava swift reakcijom. ja sam poginuo na foru al to sam samo ja

 

svi su prihvatili fazon i nikakvog dodatnog natkurnjavanja nije bilo. po nekom običajnom pravu na forumu, sve je završeno savršeno, život na topiku ide dalje.

tvoj wtf gif me je inspirisao jerbo gledam the wire - a barkley me pitao - ja mu rek'o i to bi bilo to.

 

brisanje se obično dešava da bi se prekinula besmislena diskusija - svađa i tema vratila na šine.

 

i ja apsolutno nemam ništa protiv što je diskusija obrisana, međutim, zapalo mi je za oko da je ceo niz brisan, onda tvoj reply sa sve quoteom luchiferu ostao a onda ostatak niza opet obrisan. malko je izgledalo kao statement moderatora i nazora, šta je prikladno a nije da se dva muškarca znojavo ljube na temi. to nema nikakve veze sa tobom, jer sam na tvoju gif zajebanciju odgovorio gif zajebancijom, nisam došao da ti serem ništa a pogotovo ne mrtav ozbiljan.

 

kada smo kod ozbiljnog, imam ozbiljno nerazumevanje sa mnogom moderacijom lately, od nekih stvari na politici pa natrag ovde na dozvolu da se piše čović ubica, divčeva žena ubica. hiljadu puta sam naveo da u tim slučajevima (gde sam eksplicitno diskutovao sa posterima & ujedno nailazio na ćutanje moderacije) - nisam krivio autore postova, jer oni nisu ni krivi, već moderaciju.

 

sigurno da nisam tebi imputirao ništa oko postavljenog gifa, već kako je to izgledalo nakon edita moderatora. a vala i komentari ovde su mu bili ..onako.

 

na kraju ispade da je dobra fora (ili ja tripujem), da se nije otišlo u neki ludi off zbog nje (ili ja opet tripujem), ništa neuobičajeno za bilo koji topik na forumu - jedino što jebiga, nije prijatna ta scena sa ljubakanjem. ponavljam, nema veze moj apel sa tobom i tvojim gifom.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Meni je isto bio ok fazon, na foru "nađite sobu pa se obožavajte tamo". :classic_biggrin: Jedino što sam zakasnio da vidim uinijev odgovor pre nego što ga je poplava odnela.

 

ma ništa biggie. prvi put gledam the wire i baš gotivim omara i eto 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, uini said:

...zapalo mi je za oko da je ceo niz brisan, onda tvoj reply sa sve quoteom luchiferu ostao a onda ostatak niza opet obrisan. malko je izgledalo kao statement moderatora i nazora...

Objasnih za ovo vec ali ajde da ponovim - nisam primetio da se odnosilo na Luciferov post a gif mi nije delovao problematican, a s obzirom da sam posle uz tvoju asistenciju video da je deo iste price sklonio sam i to. Dakle nikakav statement ili sta god.

 

59 minutes ago, uini said:

kada smo kod ozbiljnog, imam ozbiljno nerazumevanje sa mnogom moderacijom lately, od nekih stvari na politici pa natrag ovde na dozvolu da se piše čović ubica, divčeva žena ubica. hiljadu puta sam naveo da u tim slučajevima (gde sam eksplicitno diskutovao sa posterima & ujedno nailazio na ćutanje moderacije) - nisam krivio autore postova, jer oni nisu ni krivi, već moderaciju.

Budi siguran da se diskutovalo o tome unutar moderacije - nemamo nista nesto javno da saopstavamo, misljenja su sarenolika, ali ono sto mislim da je zajednicko u tome jeste da se nece dozvoljavati mesanje politike i sporta koliko je to moguce (nekad jednostavno nije moguce ako pricamo recimo o omiljenoj temi - budzetima) 😄 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MetalHead said:

 

Budi siguran da se diskutovalo o tome unutar moderacije - nemamo nista nesto javno da saopstavamo, misljenja su sarenolika, ali ono sto mislim da je zajednicko u tome jeste da se nece dozvoljavati mesanje politike i sporta koliko je to moguce 

 

ovi konkretni primeri nisu mešanje politike i sporta, bez obzira što će ih neko koristiti u političkoj diskusiji - već common decency da se nešto tako strašno i teško kao što je ubistvo, bilo ono ubistvo premijera ili nekoga u saobraćaju, pripisuje xy osobi, bez obzira koliko ta osoba bila odvratna, bez jasnih dokaza da je ta xy osoba to i uradila.

 

ja to ne vidim kao političu, već neko opšte vaspitanje koje usput donekle sprečava da forum prihvata nazore trash štampe - koja najpre optuži, zatim i osudi a ti posle vidi šta ćeš.

 

pročitao sam sinoć tvoje pojašnjenje ali mi je bilo važno da pojasnim i francisu da se nisam bunio zbog njega i njegovog gifa, već zbog onoga kako je to izgledalo nakon intervencije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...