Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

2 hours ago, dulematic said:

 

Kad objasniš ovo 'svi mi' onda možemo da nastavimo da pričamo.

Vas nekoliko ste se nakačili na Stondishu i ne puštate, dugo smo već ignorisali takve stvari.

 

To što Stondisha voli da piše ne znači da je njegovo pisanje floodovanje, trolovanje još manje.

Sledeći put reportuj kad vidiš takav pattern pa ćemo razgovarati, ovako nećemo.

 

Nikom ja ništa ne pretim, samo je već postalo degutantno prozivanje čoveka na ovakav način. 

 

Tvoj pik na moderatore je zanimljiv, ovde napadaš Stondishu, na tenisu Lavrnju. Da nije možda problem i do tebe?

 

Ajde da 10 nas pise isto sto i stondi, pa da vidimo vasu reakciju, i kakav brlog bi to bio od tema.

Ako to nije floodovanje...

Da reportujem? Necemo da se salimo, ne secam se kad je poslednji put mod banovan.

Lavrnja i stondisa, skroz nepovezani slucajevi.

Da si prelistao kako treba, video bi da je jedan drugi mod napravio isti prekrsaj kao ja, ali nije banovan. Cudnovato, zar ne? A i lavrnja tesko podnosi sto mu blatim drogosa, pa lovi u mutnom.

A stondi, pa on nikad nije ni trebao mod da postane, na proslom forumu su bili brojni prigovori na njega.  I sad ima prigovora dosta, al ti to nazivas hajkom. Ja i dalje imam screenshotove nekih modova i prepiske o doticnom iz PMa...Takoreci sve sami hvalospevi.

Ps- super sto pratis moja pisanija na vise pdfova.

 

Edited by Vamos Laki
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

@Laki21druze,da te pitam sad kad si obavio misiju. Da li "dozvoljavas" promenu avatara/nicka kolegama forumasima koji su ti na takav nacin iskazali podrsku? 

 

Druže samo napred, ali mislim da to zavisi od softvera, da može da se menja dvaput godišnje.

 

I usput, još jednom da se zahvalim svima na podršci.

 

Evo dokaza da čak i akcija jednog potpunog anonimusa, podržana od dovoljnog broja ljudi, može da da rezultat. Ili makar da učestvuje u kreirannju istog. Trebalo bi o tome razmišljati i kada su druge, bitnije stvari u pitanju.

  • Like 20
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Južni said:

Ovom logikom (namerno blago karikiram) hajde da otvorimo Vox Populi na košarci? Bolje tako nego da se kvari nešto što je funkcionisalo? (a inače ni ovde očigledno ne funkcioniše bez podele ali ok). U svakom slučaju, shvatio sam logiku kojom smo došli do Kostinog bana, što je najvažnije. Druga stvar je što potpuno nisam saglasan sa tim, ali jbg, moj problem.

Ok, skapirao sam da je ovo samo povod za neke druge rasprave ali svejedno me čudi šta sve pišeš.

 

Ajmo ispočetka. Otvori se tema, funkcioniše duže od godinu dana, čak i nakon preseljenja. Nije neka tema koja menja svet ali eto opstaje i neka grupa forumaša je prati. Dovoljno. Kosta se pojavljuje, izmišlja naslove, skrene mu se pažnja nekoliko puta, ovako i onako, a on izjavi da nije znao šta se radi na temi. Ok, nema problema, tad je valjda skapirao. Posle par nedelja on po starom. Mislim, stvarno nismo deca i odgovori mi u kom to univerzumu se to ne računa kao bezobrazluk. O čemu god da je reč. 

 

Nakon bana, potegne se priča oko istog, pruži se par objašnjenja celog toka i ti napišeš ovo iznad. Pa dobro, bre, Južni... Neka me neko ispravi, ali koliko sam upoznat, NIJEDNOM nije na temi ili ovde pokrenuta priča/dat predlog da se promeni/proširi njena svrha. Čemu onda ovakav upis, ovo oko funkcionisanja i još poređenje sa VP? Da li ti je (ili Kosti, meni, bilo kome) neko branio da daš predlog i možda napravimo glasanje pa da se nastavi u skladu sa odlukom forumaša? Eto, stvarno ne razumem...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se zbog duplog posta ali su odvojene stvari u pitanju a i komplikovano mi je.

 

12 hours ago, Ne sam Safete said:

Slazem se Juzni da fali dosta dobrih forumasa, medjutim ne mogu da se otmem utisku da se jedan dio tih istih ljudi ponasao kao 'uvredjena mlada'. Odlazili su cim prva stvar nije bila kako su oni zamislili da ce biti na novom forumu.

 

12 hours ago, Ne sam Safete said:

Ne sumnjam, samo mislim da bi mnogi jos uvjek pisali da nije bilo selidbe.

 

Recimo da mislim da su očekivali da bi novi početak značio i nešto zaista novo ili bar unapređeno a onda su uvideli da toga dobrim delom nema. Lakše čovek preseče u takvim situacijama "novog početka" nego kod stvari koje se duže vuku.

 

Drugo, teško da se može reći da su odustali kod prvog neuspeha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, 21Barkley said:

Ok, skapirao sam da je ovo samo povod za neke druge rasprave ali svejedno me čudi šta sve pišeš.

 

Ajmo ispočetka. Otvori se tema, funkcioniše duže od godinu dana, čak i nakon preseljenja. Nije neka tema koja menja svet ali eto opstaje i neka grupa forumaša je prati. Dovoljno. Kosta se pojavljuje, izmišlja naslove, skrene mu se pažnja nekoliko puta, ovako i onako, a on izjavi da nije znao šta se radi na temi. Ok, nema problema, tad je valjda skapirao. Posle par nedelja on po starom. Mislim, stvarno nismo deca i odgovori mi u kom to univerzumu se to ne računa kao bezobrazluk. O čemu god da je reč. 

 

Nakon bana, potegne se priča oko istog, pruži se par objašnjenja celog toka i ti napišeš ovo iznad. Pa dobro, bre, Južni... Neka me neko ispravi, ali koliko sam upoznat, NIJEDNOM nije na temi ili ovde pokrenuta priča/dat predlog da se promeni/proširi njena svrha. Čemu onda ovakav upis, ovo oko funkcionisanja i još poređenje sa VP? Da li ti je (ili Kosti, meni, bilo kome) neko branio da daš predlog i možda napravimo glasanje pa da se nastavi u skladu sa odlukom forumaša? Eto, stvarno ne razumem...

 

Da ne širimo ti i ja sad polemiku bespotrebno, onim sa preteranim moderisanjem zabave i ovim niže sam rekao sve što sam mislio(VP je kao što sam i naveo bilo namerno karikiranje):

U svakom slučaju, shvatio sam logiku kojom smo došli do Kostinog bana, što je najvažnije. Druga stvar je što potpuno nisam saglasan sa tim, ali jbg, moj problem.

 

I u svakom slučaju, moj stav na zadatu temu će ostati nepromenjen, uz sve razumevanje, da ne gubimo vreme ti i ja dalje. Predloga nije bilo jer jednostavno smatram da je oduvek bilo izmišljenih naslova u određenoj meri, i nisam video da postoji problem u vezi sa tim osim u Kosta situaciji (očigledno moj previd). 

 

Nakon toga sam se osvrnuo i na stanje na novom forumu. I zaista, i dalje ne mogu da verujem da je način komunikacije koji gaji Stondisha / dulematic / ranije MetalHead u bilo kakvoj saglasnosti sa onim što je proklamovano kao ideja ovog foruma, ili želja većine kvalitetnih forumaša koji su otišli, ili nas koji smo i dalje ovde. 

 

P. S. U jednom upisu bilo je pomenuto kako se SRBI tema bavi huškačkim novinarstvom ili sl. Mislim da to jednostavno nije tačno, nažalost takvi naslovi su realnost u celom svetu danaa na portalima uporednog kvaliteta, click bait sranja, dakle ovo je samo naša varijacija toga, a ne još jedan pokazatelj sranja/stanja u kojem se nalazimo kao Srbija. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:

instališi adblocker

 

neću, tj ja volim reklame ali volim i svoj komoditet

 

pogotovo što neki sajtovi koje pratim zahtevaju disable adblocka, što je okej jer ne bacaju ove spektakle po celoj strani. 

radije ću da zapalim nego da palim-gasim adblock zato što imam ovaj događaj

mislim, ako je vama ovo normalno i okej, onda je valjda i meni i lamoniki

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...