Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

36 minutes ago, kalistenika u rutini said:

dosta funkcionalno nepismenih ljudi, tako da da, ja sam kriv!

 

te se samoinicijativno banujem na neki period zbog krivice i sto sam zakuvao sve.

 

@Šarac, ne postoji nacin da ti mene uvredis na internetu, narocito ne posle onog danas kada si pokazao od cega si satkan, tako da za tim izvinjenjem nema potrebe.

 

ako imas potrebu da se nekom izvines,  izvini se ostalim forumasima sto su videli kakav si u stvari, i kako reagujes na malo tvrdju napisanu rec.

 

ja iza napisanog stojim i necu se nikom izvinjavati.

 

nadam se da me necete vise citirati, jer ce se sasvim priodno javiti potreba da odgovorim, a vise nema sta da se odgovara i uzmite u obzir da sam sad samobanovan i ne pisem vise pa ne bi bilo fer da me vucete za rukav.

 

 

Daj bre Kalistenika, malodušno a ničim utemeljeno za boldovane oholosti, plus razočaravajući poslednji pasus. Isprozivali ste se, odmerili dimenzije, reportovano i nastavljena šorka bez pardona?! Ti bi duplo trebalo da ideš na odmor ali si se samobanovao, "da se niko ne muči", uz respektivne uslove. Šokantno. :classic_biggrin:

 

 

 

 

 

  

Edited by Barracuda
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MetalHead said:

Vrlo rado cemo saslusati procitati predloge alternativnih metoda. 

meni bi ok bilo da za moderatore postavimo malo jace, krupnije, gabaritne momke. eto realni je vec tu jos par ko on i imamo dobar, jak tim. kad neko pojacano deluje na forumu u pozitivnom ili negativnom kontekstu moderator ga upozori a ako clan nastavi onda ga moderator pozove na ferku. ako moderator izudara clana onda clan mora da se pokrije usima i cuti. znaci rep izmedju nogu i pravac cosak.

ako clan izudara moderatora onda ima svu slobodu da serenda sta hoce i gde hoce. ako hoce da botuje za covica neka botuje za covica. ako hoce da botuje za veprica vragolana neka botuje za veprica vragolana, vucica, moniku levinski... 

cenim da bismo ovakvim pristupom vratili cojstven pristup i nacin ophodjenja na forumu.

 

ako se ferka zavrsi nereseno, pobednik je onaj koji ima vise zuba u glavi. tako da prilikom ferke ucesnici (moderatori i clanovi) mogu da taktiziraju i jure X (neresen rezultat) i polako skupljaju bodove izbijajuci zube protivniku.

ako imaju i jednak broj zuba u glavi onda krece klasicno hed to hed samaranje. samar za samar. dok jedan ne padne. ko prvi poljubi patos izgubio je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barracuda said:

 

Daj bre Kalistenika, malodušno a ničim utemeljeno za boldovane oholosti, plus razočaravajući poslednji pasus. Isprozivali ste se, odmerili dimenzije, reportovano i nastavljena šorka bez pardona?! Ti bi duplo trebalo da ideš na odmor ali si se samobanovao, "da se niko ne muči", uz respektivne uslove. Šokantno. :classic_biggrin:

 

 

 

 

 

  

 

Slobodan si da me banujes koliko smatras da treba i da navedes razloge, a ne ovako kao ti meni oprastas nesto tj neces da me banujes jer sam ja u medjuvremenu odlucio sam da odmorim ... ma vazi :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Slobodan si da me banujes koliko smatras da treba i da navedes razloge, a ne ovako kao ti meni oprastas nesto tj neces da me banujes jer sam ja u medjuvremenu odlucio sam da odmorim ... ma vazi :classic_biggrin:

 

Hoće to kad sklopiš konstrukciju po svom ukusu. :classic_biggrin:

 

Ne znam kakav je bio dosadašnji opus @Šarac, ali znam tebe još sa b92. Nisi od juče ovde, što dodaje odgovornost i podrazumeva kapiranjetm kako funkcioniše naša fina zajednica. Nastavio si fight, ali u pogrešnom smeru i na kraju ti je više forumaša reklo da preteruješ. 

 

38 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Slobodan si da me banujes koliko smatras da treba...

 

Nije moje minsko polje, nebitno...

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Nije da smo imali malo glupih rasprava na PDF-u, ali ovo je jedna od besmislenijh 😄 Kalistenika, skroz si ok tip, svi smo nadrkani ovih dana zbog trenutne situacije, ali bas si se bezveze upleo u sve ovo. Edit kladio bih se na tebe u tuci zbog forumskog nick-a 😄

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barracuda said:

 

Hoće to kad sklopiš konstrukciju po svom ukusu. :classic_biggrin:

 

Ne znam kakav je bio dosadašnji opus @Šarac, ali znam tebe još sa b92. Nisi od juče ovde, što dodaje odgovornost i podrazumeva kapiranjetm kako funkcioniše naša fina zajednica. Nastavio si fight, ali u pogrešnom smeru i na kraju ti je više forumaša reklo da preteruješ. 

 

 

Ne mogu. Cink cvajs. 

 

pazi, ako je vise forumasa reklo, onda je sve jasno :classic_tongue:


 

 

 

evo necu vise brate da vas ganjam i smaram, radite sta i kako mislite da treba ja dajem blanko podrsku jer verujem da ce te ispravno postupiti. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Šta je ovo sa forumom? Ovde se izvinjavaju, na reprezentaciji se gađaju argumentima sa sve šlagom i jagodama... Gde su uvrede lične prirode, linč, nasilje? Još čujem danas da se Zona sumraka gasi iz političkih razloga. Nema dalje, kraj je blizu!

Edit:

I Teška je otišao za Kinu trbuhom za kruhom!

 

Edited by Referent
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Referent said:

Šta je ovo sa forumom? Ovde se izvinjavaju, na reprezentaciji se gađaju argumentima sa sve šlagom i jagodama... Gde su uvrede lične prirode, linč, nasilje? Još čujem danas da se Zona sumraka gasi iz političkih razloga. Nema dalje, kraj je blizu!

Edit:

I Teška je otišao za Kinu trbuhom za kruhom!

 

Jedino opet Tatu da otvore pa da se mazemo govnima kao ljudi 😄

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MetalHead said:

Samo da podelim info da je cela diskusija o kojoj raspravljate (i ovde i tamo) pod moderacijom a u obzir kao otezavajuce okolnosti ce biti uzeti i postovi iz ove teme...

 

@Poodle Care nije bilo sece na sezonskoj temi, nego na live... ali evo, izgleda da ce morati i na sezonskoj. Rekoh ja, samo da Birca "proigra" i eto veselja i kod vas 😄 

Verujes u bajke tako mator?:roflmao:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...