Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

14 hours ago, uini said:

jel moze neko u ime moderacije da baci 5aka @kalistenika u rutini

i da mu svejedno ostane ban zbog jebade, posto ovaj @Šarac baca fore ali kada ga neko podseti da svi citamo botovanje, on se pravi blesav ?

 

racunajte ovo kao sugestiju

 

Ja nisam primetio da @Šarac botuje, bar to nisam zaključio iz njegovih postova.

Koliko vidim, on je na izvoru informacija i prenosi ih, a u postovima na koje ste vas dvojica odgovarali je objašnjavao kako on vidi Čovićev odnos prema trenerima.

Mislim da nema potrebe za prozivanjima ove vrste.

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dulematic said:

 

Ja nisam primetio da @Šarac botuje, bar to nisam zaključio iz njegovih postova.

Koliko vidim, on je na izvoru informacija i prenosi ih, a u postovima na koje ste vas dvojica odgovarali je objašnjavao kako on vidi Čovićev odnos prema trenerima.

Mislim da nema potrebe za prozivanjima ove vrste.

Prenosi info u kojima je Covic u 99% slucajeva dobra vila.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dulematic said:

Koji to tačno upis predstavlja Čovu dobrom vilom? 

Aj quote-uj pa da prodiskutujemo.

Ako ti iz njegovih upisa ne vidis da velica rad N. Covica i kako je uvek nego drugi kriv nakon razlaza ili nekih ispada, jbg.

Pesicu je otisao jer nije osvojio nista,  nakon pojavljivanja info da je Tomic bivsi, pise kako mu je porodica " slucajno" ostala u Grckoj za razliku od prosle god, aludirajuci kako je Tomic unapred osmislio razlaz. Sto to nije napisao ranije nego bas u tom trenutku. Stranog trenera necemo dovesti jer je skup, a ne zato sto Cova ocigledno ne trpi trenera sa autoritetom. A nisu skupi Filip i jos 2-3 igraca koji ni minute na terenu ne vide. Ima tu mnogo toga jos. On i jos dva, tri lika sa drugog foruma imaju info iz kluba i prenose po forumima dan ili par sati ranije, da bi stekli poverenje, a posle to poverenje koriste da botuju u korist Covica. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Zizu said:

Ako ti iz njegovih upisa ne vidis da velica rad N. Covica i kako je uvek nego drugi kriv nakon razlaza ili nekih ispada, jbg.

Pesicu je otisao jer nije osvojio nista,  nakon pojavljivanja info da je Tomic bivsi, pise kako mu je porodica " slucajno" ostala u Grckoj za razliku od prosle god, aludirajuci kako je Tomic unapred osmislio razlaz. Sto to nije napisao ranije nego bas u tom trenutku. Stranog trenera necemo dovesti jer je skup, a ne zato sto Cova ocigledno ne trpi trenera sa autoritetom. A nisu skupi Filip i jos 2-3 igraca koji ni minute na terenu ne vide. Ima tu mnogo toga jos. On i jos dva, tri lika sa drugog foruma imaju info iz kluba i prenose po forumima dan ili par sati ranije, da bi stekli poverenje, a posle to poverenje koriste da botuju u korist Covica. 

 

Lepo te je pitao daj post gde veliča rad Čovića seniora. Zašto svako ko ne misli kao većina ovde bude etiketiran od strane par likova, koji ga konstantno stalkuju? To je bukvalno ista stvar koju radi gamad sa vlasti, kojoj se većina ovde protivi. Na temi KKCZ je tek svaki 20. post vezan za teren i košarku, i to je optimistično.

Edited by Green23
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Green23 said:

Lepo te je pitao daj post gde veliča rad Čovića seniora. Zašto svako ko ne misli kao većina ovde bude etiketiran od strane par likova, koji ga konstantno stalkuju? To je bukvalno ista stvar koju radi gamad sa vlasti, kojoj se većina ovde protivi. Na temi KKCZ je tek svaki 20. post vezan za teren i košarku, i to je optimistično.

Nisam uopste sumnjao da ces se prvi javiti.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Pa on je aktuelan ovih dana, a u prošlosti za svakog za koga je neopravdano bilo. Lepo te je pitao Dule, daj jedan quote gde on veliča rad NČ.

Da si procitao post video bi, ne mora bas da se crta quote- om. Pisanije o Radonji sam preskocio...

Link to comment
Share on other sites

Meni je dovoljno da procitam da je uvek krivica bila na nekom drugom, a ne na klubu, tj gospodinu predsedniku, jer se nece nikad napisati Nebojsa Covic, vec klub, da bi se izbegla etiketa.

 

Kad vidim da neko pise "Dejan Radonjic je uzeo milion" ili je kriv Tomic/Pesic, a ne "klub", odmah mi se upali bot alarm.

 

Ne znam sta je od ovoga opus Sarca, jer nisam previse pratio, mogao bih kasnije da prelistam postove.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zizu said:

Da si procitao post video bi, ne mora bas da se crta quote- om. Pisanije o Radonji sam preskocio...

I ja mislim da nas je Tomić izigrao, i nije ispao fer ovakvo kukavičkim odlaskom. To što je on povezao sa odlaskom njegove porodice u Atinu, njegova stvar. To da Čović nije spreman da da neke velike pare stranom treneru, ne vidim šta je pogrešno, to je pokazao kada je Radonjić otišao, a da li se ti i ja slažemo sa time je za drugu temu.

Edited by Green23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kalistenika u rutini said:

sad se planski jase tomic, ranije je bio radonjic na tapetu po istom sistemu, ne znam zasto se dozvoljava to je pitanje za nekog drugog, ali je pusteno i zapatilo se i bice jos gore ako se ne bude seklo u korenu, narocito sa ovako pasivnim, ali vidljivim nastupima.

 

na kraju su najjaci ovi tipovi slobodarskog duhatm kao green koji su protiv linca, ugnjetavaca i etiketiranja, a u stvari nisu ni svesni svoje nesvesti i nemaju blage veze sta brane, a brane bas ono protiv cega se bore na voxu i u svakodnevnom rl zivotu.

Da li se sećaš šta su ovde pisali određeni forumaši o tom istom Radonjiću, koji su posle najviše plakali kada je otišao? Pa prozivanje je bilo negde u rangu sa Filipom i Simonovićem, kome su brojali dane do kraja ugovora.

 

Znači, ono što ti misliš to mora da je tako i nikako drugačije? 

Edited by Green23
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...