Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

17 minutes ago, K.Dot said:

Ali Cibbani koji nakon one sramote u školskoj sali Leon Štukelj dodju ovde pa ne žele da staju na muku. Uživajte u trenutnom rasporedu na tabeli, vidimo se sledeće godine. PS. Mogao bi Safeta da provetri malo ovde.

Ne vidim nista maliciozno u mom komentaru, analize sa strane bez emocija. Ne vidim kako Zvezdin preokret veceras utice na mogucnost ili nemogucnost komentarisanja.Da li su kolege trebale da ne komentarisu 7 dana posle samoubistva Igokee iz zasede? Ili samo Zvezdasi treba da se stide u cosku sto je ekipa resila da zaigra kosarku posle iskljucenja trenera i serije tehnickih protiv nas, a objektivno nekvalitetan protivnik se samoubio? Evo idem da se stidim😀Sto ne menja sustinu onoga sto sam napisao, a admini nek provetre ako ima sta neprikladno

Edited by Gudura
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, majku mu, zar se toliko brzo propada pa da trener koji je pre četiri i po godine osvojio EL sada nije ni za borbu za vrh ABA??? Tim je igrao bez najboljeg igrača, dobar deo bez klinca koji je pre par dana znatno doprineo pobedi u gostima i krila koje bi trebalo da ima bitnu ulogu. Polako.

 

Ono što je meni najviše zasmetalo je predaja u poslednjih nekoliko minuta. Očajan govor tela, nikakav fokus, čekanje kraja, bez pokušaja da se prevaziđe pad. To ne smeju da dozvole sebi, posebno ne u Beogradu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Barkley#34 said:

Dobro, majku mu, zar se toliko brzo propada pa da trener koji je pre četiri i po godine osvojio EL sada nije ni za borbu za vrh ABA??? Tim je igrao bez najboljeg igrača, dobar deo bez klinca koji je pre par dana znatno doprineo pobedi u gostima i krila koje bi trebalo da ima bitnu ulogu. Polako.

 

Ono što je meni najviše zasmetalo je predaja u poslednjih nekoliko minuta. Očajan govor tela, nikakav fokus, čekanje kraja, bez pokušaja da se prevaziđe pad. To ne smeju da dozvole sebi, posebno ne u Beogradu.

 

Nije vama falio Panter veceras uopste. Falila je odbrana a Panter je tu prosecan prema slab. Zna se kako igra Cedevita, sa mnogo kick back pasova, sa mnogo trojki. I opet sve sami otvoreni sutevi, pa pomaganja na Radovanovicu a sa Pulena... mislim...

 

Napad vam je bio dobar, sasvim dobar.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Napad nam je dobar u poslednje dve tekme, protiv ekipa koje su defanzivno vrlo tanke.

Sutra da opet dodje neki hrkljus, da vidis kako ne bismo dali preko 70p.

 

Ne znam, ne valja ovo. Fakat su Pulen i Yogi Meda opasni napadaci, ali onakvo gubljenje ja odavno nisam video na nivou kosarke kome mi stremimo. Dzaba i da dodje nam dodje u reket i Hakim iz naboljih dana ako bekovska linija puca tako lako.

 

Od dobrih stvari, opet deluje da ima nekog zivota u Madaru, ali da sacekamo tvrdje tekme pa da vidimo drzi li taj nivo.

 

Fali nam neko rudarenje, neki Roberc protiv Barse fazon i to u oba smera.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Nije vama falio Panter veceras uopste. Falila je odbrana a Panter je tu prosecan prema slab. Zna se kako igra Cedevita, sa mnogo kick back pasova, sa mnogo trojki. I opet sve sami otvoreni sutevi, pa pomaganja na Radovanovicu a sa Pulena... mislim...

 

Napad vam je bio dobar, sasvim dobar.

Ako već igramo bez odbrane, onda ti, posebno u poslednjih nekoliko minuta, uopšte ne smeta prisustvo trpača a ne da se na bleju pozadi nadoveže gubljenje u napadu. Ako sam dobro izbrojao, od 70-71 do 78-89, za nekih sedam minuta smo imali pet promašenih trojki i četiri izgubljene lopte. To se kod mene ne zove dobrim napadom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ponovicu ono sto sam napisao na ABA temi, sok od odsustva Puntera je proizveo nesto losiju igru.

 

Takodje je i Cedevita Olimpija pametno odigrala i uglavnom su se koncentrisali na napad. E sad, kako Partizan igra u poslednje vreme nije bilo ni normalno da ima samo jedan poraz u oba takmicenja i to je glavni problem - sto je 100% ucinak u nederbi mecevima bio anomalija, a ne zato sto se utakmica izgubila.

 

Bice cupavo nakon Slaska jer slede dva teza gostovanja.

Link to comment
Share on other sites

Zach kao i u Laktašima preko 33 minuta. Tačnije ovo mu je šesta tekma samo u ABA ligi sa 30+ minuta. U EC je već na proseku od 32+. Koliko se to još može nagruvati kada krene rasplet u oba takmičenja? Stiče se utisak da je u ovom rosteru Kuruc najveći rizik a trenutna uloga Mura i uopšte njegov potpis jedna velika misterija.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vidim i Žoc i Androic spominju Farela...a sto nama Mur ili Madar ne igraju tako, mislim imaju brzinu. Doduše i igraju ali pas često dodje do nekog ko promasi.

Mislim ima i do losih bacanja ima i do toga da smo tri puta nagazili liniju za tri ali u igri se nisu osetili da fale ti poeni, oni su dobro pogadjali. 

Bili smo loši u timskoj odbrani i ne bi tu nista Punter promenio iako on igra korektno odbranu.

Nekako nam fali krakatosti i mase ali ima tu do selekcije i odsustva Balse i Kuruca.

Nisam pametan ni optimista.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Potpuno se slazem, da je bilo koji drugi trener terali bi ga govnjivim motkama.

 

Bez koncepta, uloge igraca uzasno podeljene...Zoc je gotov sa ozbiljnom kosarkom.

jbg, zoc koji je propo doveden je da uvelicava tudje uspehe

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosta said:

zasto koji moj imate ZUTU boju uz crnu na dresu? 

 

Da Zoc-u bude lakse? 

 

Salu na stranu,. mislim da je ideja da to bude zlatna, ali nisam video uzivo dres. Komentarisao sam ranije, meni recimo da sam navijac Partizana bi mi smetalo sto su i grb zafarbali tom bojom. To se ne radi. 

Link to comment
Share on other sites

Ruzno izgledaju one linije ispod pa ... da sam ne navodim ispod cega, znate svi na sta mislim.

 

U svom komentaru sam zaboravio da se i Koprivica povredio - previse je to izostanaka za danas raspolozenu ekipu Cedevita Olimpije.

 

Recimo samo da je Kurucs bio planiran kao vazna opcija na 4 u small ball - u, Koprivica standardno pokriva 5 nekih 15 minuta, a Punter ide i do 30 minuta. Bez njih trojice, Partizan je imao Moore - Madar - Avramovic - Glas na 1 i 2 i Zagorca, Dangubica, Trifunovica, LeDaya i Smailagica na 3, 4 i 5.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...