Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

24 minutes ago, Marvin said:

Heket bi legao ovoj ekipi kao budali samar. Naravno, Pangos bi legao kao dva samara, ali da se ne zanosimo toliko 🙂

Zašto da se ne zanosimo?!

Kad ako ne sad?

Isiah Thomas dao 82p po nekim drew ligama u amerikama - mogao bi i on kod Željka da poraste malo

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:

Zašto da se ne zanosimo?!

Kad ako ne sad?

Isiah Thomas dao 82p po nekim drew ligama u amerikama - mogao bi i on kod Željka da poraste malo

😄 sve je moguce, slazem se

Mislio sam da se ne lozimo ako je decku cilj NBA, pa onda EL. Ali ok, ko zna, za dve najvise tri nedelje cemo verovatno znati  🙂

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Koliko ja znam, sa Drekselom je raskinut ugovor

 

Pouzdan_infotm 🍻

 

7 minutes ago, MikiMilane said:

 

 

Niko jos Drekslera nije obavestio 😄  a mozda dolazi na raskid? 

 

Anyway, ako ga skartirate, dajte to da mi pokupimo, godinu dana u FMP pa dalje ako zasluzi.

Link to comment
Share on other sites

Trifa i Jovanovic fizicki izgledaju bas zajebano. Pogotovo za svoje godine. Nadam se da ce se za Miletica naci neka uloga, mada ne kapiram kako...

Pojacanje, Mur

Avram, Panter, Paige

Trifa, Zagor, Danga

Leday, Kurucs

Pojacanje, Smailaga, Mozli

Ovo je vec 13 igraca, sto znaci da ce na zalost ili Trifa ili Paige van 12.

Miletic moze da odmara Mozlija, i radi na telu. Klinci u Mladost da izbore plasman u ABA, a nesretnog Drexela nikada necemo ni gledati

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, jedibojan said:

Trifa i Jovanovic fizicki izgledaju bas zajebano. Pogotovo za svoje godine. Nadam se da ce se za Miletica naci neka uloga, mada ne kapiram kako...

Pojacanje, Mur

Avram, Panter, Paige

Trifa, Zagor, Danga

Leday, Kurucs

Pojacanje, Smailaga, Mozli

Ovo je vec 13 igraca, sto znaci da ce na zalost ili Trifa ili Paige van 12.

Miletic moze da odmara Mozlija, i radi na telu. Klinci u Mladost da izbore plasman u ABA, a nesretnog Drexela nikada necemo ni gledati

 

Baš sam juče kometarisao kako mi Trifa deluje još jači nego prošle godine. Odlična građa, ne zamo za njegove godine.

 

Definitivno je tu gužva, ali ja bih jako voleo da vidim Trifu u 12. Miletića ne vidim tu nikako.

Ne bih se iznenadio ako se ipak raziđemo sa Pejdžom na kraju.

 

Jedno od glavnih pitanja mi je Kuruksova pozicija, ako je on na 3, onda je još luđa situacija. Za dinamični duo ne znam šta da kažem, tačno bi im ostavio 1 mesto, pa nek se kolju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je iskreno Pejdz ovde cist visak. Preklapa se po skillsetu u dobroj meri sa svim igracima na 1 i 2. Jedino je bolji u toj spot up trojci, ali mi to ne deluje kao posebno vazno u situaciji kad imas ovoliko municije spolja.

Plus, greh je svaki minut koji bi na 2 direktno uzeo Trifi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da mislim. Oduvek sam bio uveren da bi on u jačoj ekipi bio samo bolji, i dalje to mislim, ali opet ovo što kažeš, deluje da imamo toliko municije spolja...

A onda bih svakako prednost dao Trifi, kao domaćem mladom igraču.

 

I još nešto, Pejdž je stvarno veliki profesionalac, skoro 3 godine je tu, nijedan ekces sa njime, uvek ozbiljan na terenu, popravio odbranu, sve što je do njega, on je uradio.

 

Svakako da bi bilo dobro, da ako već ide, ne ode u neki konkurentski ABA klub :D

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zeljko je u Feneru navikao na siroki roster u toku sezone zbog onog pravila oko domacih igraca.

Tako da tu nema potrebe da kratite tim na 12 igraca, bice ih min 15ak

 

Sa druge strane ovo je klasicna situacija kada se promeni trener i ostanu igraci koji imaju ugovor, a nisu u planu trenera.

Nekima se, pretpostavljam, vec trazi klub, neki ce se boriti za minutazu, neki ce na pozajmice, neki ce otici kasnije, neke ce zuljati klupa, a neki jednostavno nemaju gde.

 

Suludo je bilo koga otpisivati u avgustu.

Neka prodju svi pripreme i polako praviti rezove kako se pocetak sezone bude blizio.

 

 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Malo se priča koliko dobar posao radi ekipa TV Partizan.

I mali Tegi dobar, polako prolazi trema, engleski na mestu jaka četvorka, svakim danom je sve sigurniji. Jebo ga ti, kako sine legend, skoncentriši se.

Prva 3 dana pretpripema su izbacili 5 klupova i preko 200k pregleda na YouTube.

Kako li će tek biti kad dođu starteri...

Svi smo se uželeli vrhunske košarke.

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cooper said:

Malo se priča koliko dobar posao radi ekipa TV Partizan.

I mali Tegi dobar, polako prolazi trema, engleski na mestu jaka četvorka, svakim danom je sve sigurniji. Jebo ga ti, kako sine legend, skoncentriši se.

Prva 3 dana pretpripema su izbacili 5 klupova i preko 200k pregleda na YouTube.

Kako li će tek biti kad dođu starteri...

Svi smo se uželeli vrhunske košarke.

Biki>Tegi Jr

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...