Jump to content

GRUPA E - POL, ESP, SWE, SVK


Koje reprezentacije prolaze grupu E?  

15 members have voted

  1. 1. U eliminacionoj fazi će se naći:


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/15/2021 at 01:00 PM

Recommended Posts

Slabo sam gledao Juventus ove sezone, tačno sam zaboravio koliko je loš Morata. Mora se priznati Enrikeu da je izmislio dobru poziciju Ljorenteu, ubija lik po boku. 

 

Šveđani bezveze igraju. Trebali bi biti malo odlučniji. Ovaj Ajzak je veliki talenat. Da je tu barem Kulusevski mogli bi nešto da iskombinuju.

Edited by Betolingar Misdongard
Link to comment
Share on other sites

Najjace je sto gol Svedjana ovde nista ne bi promenio kod igre Spanaca jer oni drugacije ne znaju :classic_biggrin:

 

Ne mogu da kazem da ne igraju dobro. Nisu cak ni dosadni ni spori kao obicno sto je bio slucaj sa njima proslih godina, ali fali im nesto, neki centarfor koji je klasa. Nisu Svedjani toliko losa ekipa, ali ovi mladi Spanci igraju dobar energican presing i tesko je uraditi nesto kad te ovako pokrivaju osim ako sa druge strane nije neka vrhunska ekipa verovatno. 

 

Moguce je da ce zavrsiti 0:0 ali ja ocekujem golove ovde u drugom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Spanija je mogla da igra i dodatnih 180 minuta i ne bi dali gol. Idu mi na nerve engleski komentatori koji stalno naglasavaju kako su Spanci neprevazidjeni u dodavanju, kao da je cilj igre rekord u dodavanju a ne gol.

Link to comment
Share on other sites

Spanci da su imali Davida Vilju iz prajma na ovoj utakmici proglasili bi ih za favorite prvenstva. Morata je nevidjeni panj. Bukvalno bih Kostu zvao, ma koliko da je mator, van forme, bez kluba i psihopata, u 40 godina ce da bude bolji od ovoga.

 

Impotentni napred, ali generalno ne igraju lose i mislim da im generalno godi sto nisu favoriti, manji pritisak imaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Issey said:

Poljaci me malo podsećaju na nas... Prave iste gluposti i primaju glupe golove, odbrana šuplja kao sir...

Baš sam to hteo da napišem, možda i malo više. Nikad ništa ne urade na velikim takmičenjima i igra im je sranje. Ali ajde, za razliku od nas bar se kvalifikuju. 

Link to comment
Share on other sites

Španija je svakako jača od Holandije, a sve ekipe iz ove grupe su bolje od Makedonaca. A da su Ukrajina i Austrija toliko bolje od Poljske i Švedske da pretegnu na stranu te grupe ne bih rekao, nisu bolje uopšte barem na papiru. Poljaci jesu u padu ali su svakako kvalitetniji individualno od Ukrajine, Austrijanci su šatro u nekom usponu al daleko od toga da su neki bauk, Šveđani su ako ništa konzistentni, tvrdi i uvek su na velikim takmičenjima i to ne samo radi pukog učestvovanja. Let's agree to disagree.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razliku tu najvise pravi ko je na klupi, posto je Sevcenko selektor od 2016 i jedan mec ih je delio od baraza za SP. Imaju kontinuitet i ubirace plodove rada. Pored toga imaju za razliku od poslednjih nekoliko godina dobru bazu domacih igraca i mogu samo da rastu u narednom periodu. Do juce nisam znao da su ovog selektora Poljaci doveli u januaru, nisam ispratio sta se desavalo sa prethodnim. Ono sto sam znao je da je doveden nakon SP i da je rodjak Blazikovskog. Mogu samo da zakljucim da se sumnjive stvari desavaju kod njih i da se mogu povuci paralele sa nama.

 

Ukrajina je ispala iz Lige Nacije zato sto je ubola bas jaku grupu, a Poljska igrala sa BiH.

 

Austrija isto jeste ozbiljna reprezentacija i sem jedne pozicije na ostalim su dobro izbalansirani, ni oni nisu jos dosli do svog vrhunca sa ovim timom. Svedska jeste redovan ucesnik poslednjih nekoliko prvenstva i tu nema spora, njihove najvece zvezde su u napadu koje tek treba da se pokazu. Samo van tog cetvrtfinala sa proslog SP, vec duze vreme ne mogu da prodju grupu. Da kazem da je Svedska tu negde sa Austrijom i Ukrajinom, ali Poljska trenutno kaska za ovim reprezentacijama zbog internih sukoba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...