Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 hours ago, Šarac said:

Zato ce protiv kandidat da se pojavi sa sledecim programom:

 

spreman sam da ulozim svojih 20 i kusur miliona koje sam zaradio igrajuci NBA, ne ocekujem od drzave nista jer je to moj klub, i imam da dovedem svake godine po par NBA igraca, i da sve osvojim i naplatim na kraju sezone minimum dva do tri miliona od tv prava , ulaznica i bonusa od El. Ovo je sve pd uslovom da krenemo sa 5.0 u EL , da  nema preklapanja sa fudbalom i da karte mogu biti cene pakle cigara.

Svakako cu biti srecan sto cu svake godine imati minus od plus 15 miliona eur da bi zadovoljio zvezdaski korpus da imamo nba igrace od po par miliona godisnje ugovorima, jer ja sam veliki zvezdas i bio sam u Beogradu poslednji put 2003 gdine. 
A uz svoj tim prilkljucujem obavezno jednog forumasa koji je strucnjak, za Danske < Finske i Norveske lige, nisu samo igraci koje sadasnji treners iz svoje knjizice od dve strane, ima ih i na ovim parketima. 

 

 

Ovde zavrsavam. 

Sta to Covic ulaze? Covek ima konTAKTE po celom svetu, sigurno bi se otvorili ljudi da daju pareu KKCZ a niko lud nije da da Covicu pare privatne...sem Lucky Beta xe xe xe...

 

Kakav si ti opozicionar, ne vredi niko sem covica, jbte...xD  jer eto on moze u mulju da se bori...ti si tacno zasluzio vucica, rekao bih i gore da moze...

 

Jos covek vadio par preko svih mogucih rodjaka, zetova, klubova i ostalih sranja...najgore jeste sto kad bi i dosli njih dvoje u nekoj bajci, cela skupstina bi glasala za covica, takvi tamo beskicmenjaci sede. 

 

Stao bih ovde, jer ne mogu da diskutujm sa nekim ko kaze da je neko lud da daje pare, dok drugi krade drzavu, klubove, pokrajne itd...vec 30g...to je taj tas na vagi izmedju mene i tebe...a i vecinskog zvezdastva..samo me Dejo drzi da kupim tu sezonsku i nista vise..

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Sector said:

 

Bravo. :thumbsup:

 

Tako se voli klub, od navijača i zavisi da li će biti za plate igračima.

 

ja cu samo da zamenim proslogodisnju sezonsku, tako da sam im za plate dao jos proslog leta, nadam se da su ustedeli.

 

:dali celavoj prevari 645k za 4 meseca:

:kamen na kamenu:

Edited by Haggard
  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Haggard said:

 

ja cu samo da zamenim proslogodisnju sezonsku, tako da sam im za plate dao jos proslog leta, nadam se da su ustedeli.

 

:dali celavoj prevari 645k za 4 meseca:

:kamen na kamenu:

Ja ovih dana isto idem da zamenim.

Pitacu ih na koga su alocirane pare od moje sezonske.

Ako su na celafuta, bice ona prica- cujemo se nikad a vidimo jos manje 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...